Author Topic: Intervju 5th February 2011(trening 6,7 i 8) u Ljubljani za Princess Cruises.  (Read 7087 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mladne

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Poštovani forumaši evo danas sam dobio mailom ponudu da dodjem na intervju koji će se održati 5-og Veljače 2011 u Ljubljani.
Intervju će biti 5-og, odmah zatim kreče njihov trening koji će trajati puna 3 dana, 6,7 i 8 Veljače 2011.
Ukoliko se taj trening pozitivno prodje onda slijedi finalni intervju koji će se pak održati 18 i 19 Veljače 2011 u Budimpešti.
U dogovoru sa nasim Šefom rekao mi je da obavezno otvorim ovaj novi topik, a čisto i iz svoje želje da pomognem sa ovim informacijama svima vama koji tražite posao.
Kada su meni trebale informacije besplatno sam ih primio na ovome forumu, te ih tako sada besplatno vračam. Biti će mi jako drago ako nekome ovo pomogne.
Ja sam aplicirao za kuhara, ali to mislim nema nikakve veze, radnika uvijek treba.
Sve vam kopiram od riječi do riječi,
pozdrav mladne.

e mail adresa sa koje sam poruku dobio je :
ildiko.bestcrew@gmail.com

evo vam i direkt link:
http://www.bestcrew.hu/

Dear xxxxxx,

Here is the information you need to know:

1. The interview will take place on the 5th of February in Ljubljana. We will inform you about the exact time. Please confirm if you can or cannot come. (Please let us know both cases.)

2. After the interview there will be a training 6-7-8 of February, same place. Can you stay for the whole duration of the training? We will help you finding a hotel/hostel for a reasonable price, but unfortunately it will be on your expense.

4. If it is a successful application (and only this case) you will have to count about €500 expenses when arriving to the ship. This includes the visa, medical examinations, pre-training. It does not include the accommodation, food during training. You do NOT have to pay for flight ticket, we provide it for you!!!

5. If the training is successful, there will be a final interview 18-19 of February in Budapest. Can you come? It is the final interview, you will meet the executive of Princess Cruises and a must.

6. To bring with you for the interview:
- references letters from previous work places
- passport
- 3 passport photos
- photos, catalogues of previous working place (if it is a hotel or restaurant for example)
- for a cook position, photos of prepared food (not downloaded from the Internet)
- if previously worked on the ship, proof of a completed contract, evaluation document or certificate
- ID number if previously worked for Royal Caribbean or Princess or Carnival
- seaman book (only if available)

Please confirm asap if you can come or not.

In case of any questions you can call me, Ildikó: +36203530168
or my colleague Borut Jan: +38641719119

Best regards,

Ildikó Tisljár
Best Crew

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ono što ja mogu dodati je da se interview u Budimpešti uglavnom radi u slučajevima kada im zaista trebaju ljudi, pogotovo oni koji se zadovoljavaju sa nižim startnim pozicijama
(BFSTWD, Asst. BFSTWD, kuhari, Utility Cleaners, Accommodation Attendants /ACATs, Bar Stewardess ...) ali svakako pitati na mail i za više pozicije.

SafeCruise inače vrši preliminarna testiranja tako da zovu predstavnika ove agencije (http://www.bestcrew.hu) u Beograd, i on vrši predselekciju, poslije koje kandidati idu na interview sa Princessovim agentom.
Najčešće je taj glavni interview u Beogradu, ali kada im stvarno treba hitno ljudi, tada dogovaraju i Budimpeštanski interview.
Znači, tko ima love za potrošiti, i tko želi otići čim prije, ovo je prilika.

Nisam znao, ali evo izgleda da pred-interview-om u Ljubljani žele privući prvenstveno Hrvatske i Slovenske kandidate.
Za očekivati je da bi se u budućnosti predinterview mogao održavati i u Zagrebu, ako se ukaže dovoljan interes Hrvatskih kandidata.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline myjo33

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Sefe interesuje me sta vi mislite koliko je ovo sigurno .Svako se moze pozvati na agenciju pri objavi oglasa ili slicno.Vidim da ne koriste domen crew.hu pri korespodenciji niti ih ima na sajtu best crew,niti ima informacija o njima ili interviju-u.Da li je neko cuo za te dve osobe iz madjarske tj. iz slovenije.
pozdrav

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Vidim da ne koriste domen crew.hu pri korespodenciji


To ne mora da znaci nista, zato sto neke agencije imaju problem sa domenima, sav mail im dolazi u spam, itd, pa se koristi i gmail vrlo cesto  +U+
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline nelly

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
ako ima netko zainteresiran iz hrv posebno dalmacije nek se javi da putujemo zajedno...pozz  :run: :run: :run: :run:

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile

Za očekivati je da bi se u budućnosti predinterview mogao održavati i u Zagrebu, ako se ukaže dovoljan interes Hrvatskih kandidata.

Ja imam informaciju od EP-a da bi se glavni intervju za RCCL trebao odrzati sredinom februara u Zagrebu, s obzirom da se ceka vec od decembra posto je pomjeren.