Author Topic: Gdje ga sve ima tj. jel ga ima u kabini, koja je cijena ...  (Read 26947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mili_vanili

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ako bi me netko mogao uputiti u vezi Interneta na brodu (gdje ga sve ima tj. jel ga ima u kabini, koja je cijena ...)
Aloha

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Internet na brodu
« Reply #1 on: 03/November/2008 »
Disney i Princess nemaju internet prikljucka po kabinama, ali vjerujem da ce ih novi brodovi imati.
Svega 3-4 covjeka imaju internet u kabinama, ali to su stare kuke (IT ili Comms dpt), koji su to obavili ispod zita.

Internet u kancelarijama je vec uobicajeniji, ali ni to nema vise od 15-ak ljudi (oficiri).

Internet cafe je opcija koju ce koristiti najveci broj ljudi, neki samo za email, a dobar broj trosi par stotina dolara na mjesec za internet kartice. Za 20 dolara, dobijete nekih 2-2.5 sati spore satelitske veze. Najcesce cete sa agonijom cekati da vam se otvori stranica, i razmisljati o tome koliko vas to kosta.

U lukama imate dobar izbor internet cafe-a, po pristupacnoj cijeni, najcesce uz dobru i jeftinu hranu i cugu.
Green House u St. Thomasu i Crew Corner u Cape Canaveralu su sjajan izbor.



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Aristotelus

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: Internet na brodu
« Reply #2 on: 03/November/2008 »
Tako je, kartica za net u crew baru stoji 20$, veza je spora ...

Offline Vladan

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: Internet na brodu
« Reply #3 on: 03/November/2008 »
Pa to je ne normalno skup internet. Zar ne mogu ja da kupim laptop i onda da surfujem preko bezicnog interneta kad imam slobodnog vremena?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Internet na brodu
« Reply #4 on: 04/November/2008 »
Pa to je ne normalno skup internet. Zar ne mogu ja da kupim laptop i onda da surfujem preko bezicnog interneta kad imam slobodnog vremena?

mozes, ali ne naplacuje se upotreba kompjutera, nego satelitske veze koja ti omogucuje internet.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)