Author Topic: olla,velliki upitnik ( ? )  (Read 3277 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ciklon

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
olla,velliki upitnik ( ? )
« on: 24/January/2011 »
pozz svima ovo sam vec postavio negdje, pa samo copy ovdje jel nisam dobio odg,a baaas me zanima jel kontam za koji dan pocet da ganjam sa ovo...sto se tice posla,vecina stvari su mi jasne.. prijavio sam se za posao u Sarajevu na oglas,nasao se sa gospodjom,ona mi sve saopstila,sad je na meni da vadim papire... sad ovako,student sam 3 god turizma u Sarajevu,izuzetno dobro poznavanje eng jezika,i prosjecno njemackog,imao poslove oko konobarstva,nesto sitno,al je bilo,komunikativan,nemam problema sa radom u grupama,ljep,fakat mislim da sam za ovakav tip posla smile itd.. eh sad pitanja.. po vama kakve su mi sanse za posao,i za koji bi mi bilo najbolje da apliciram(al tu se podrazumjeva i plata,jel zelim da radim po mogucnosti  bolji posao,jel nije svejedno da za tih 5-6 mj imam posao od 1000 ili recimo 1800 dolara,naravno smile ) jos nes,gospodja mi je rekla za svu proceduru,al oko placanja me zanima,dali se placa vadjenje vize,i dali kompanija koja zaposljava,u mom slucaju Carnival(mislim) placa putni trosak do destinacije ukrcavanja.. gospodja sa kojom sam imao priliku da pricam radi za Employment power..i ako mislite da jos nes trebam znat,uveliko bi mi pomoglo.. hvala unaprijed

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: olla,velliki upitnik ( ? )
« Reply #1 on: 24/January/2011 »
copy-pejstanje istih postova je na ovome forumu hajvej tu bi banned, veri fast.

Nitko ti nije odgovorio jer postavljaš pitajnja na koje postoji odgovor na forumu, znači, ljudi ne žele gubiti vrijeme sa nekim tko ne želi čitati.
I najvažnije od svega, kako netko drugi može znati šta je najbolje za tebe, na osnovu jednog tj. dva ista posta?

Saznaj što želiš, pa onda na forumu postavi pitanje kako možeš do toga doći.
Nemoj izjavljivati da ne znaš šta želiš, i pitati druge jel oni znaju.

ps. peanutz, stvarno si u pravu
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ciklon

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: olla,velliki upitnik ( ? )
« Reply #2 on: 24/January/2011 »
hehe,hvala na odgovoru svakako,sad nebitno sta mislim o njemu.. nije bas ni jednostavno,jel mi je malo zbrka bila na forumu pa sam samo napisao(pocetnik :( sta cu ),vjeruj da ni sam neznam gdje...
Evo pitanje,ponavljam predhodni dio oko kraja.. Dal kompanija placa prijevoz do mjesta ukrcavanja(gospodja mi je kazala da ne), i oko  placanja vize koja se dobije?! Aaa naravno da nitko za mene ne treba odlucivat,svakako ce biti moja odluka,al cisto savjet koji nebi bio na odmet! Ja bih se mogao  lagano snaci u poslu koji ukljucuje cescu komunikaciju sa ljudima,npr. fazon recepcije,naravno konobar,il recimo posao kao turisticki vodic na brodu,ukoliko to postoji kao posao.Naravno,ponavljam,cisto dobar savjet nebi skodio a za to smatram da najbolji mogu dobiti od vas. Razumijem da vam se vazda ponavljaju teme i pitanja,al svako pitanje je individualno jako bitno,tako da i na ovoj mojoj uopstenosti ne zamjerite puno. hvala ;)

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: olla,velliki upitnik ( ? )
« Reply #3 on: 24/January/2011 »
1. Viza

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=121.0

2. Znam da Princess placa putne troskove, pretpostavljam i Carnival, jer je to jedna ista mega kompanija.

3. Pitanja su toliko individualna da postoje citavi toppic-i sa hrpom odgovora na njih.

4. Kolegijalni savet-pisi razgovetnije, morao sam dva puta da ti procitam post da bih ga razumeo