Author Topic: Canyon Ranch Spa  (Read 54313 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Canyon Ranch Spa
« on: 28/January/2011 »
Trenutno imaju ugovor sa Queen Mary 2, ne znam tacno sa koliko kompanija imaju ugovor ali sa sigurnoscu znam da su daleko bolji od Steinera!
Plate su mnogo bolje nego sa Steinerom, system rada je daleko opusteniji, nema promovisanja po brodu i cimanje gostiju da dodju i imaju tretman, ako niste busy kulirate po Spa centru, skroz opusteno!
Nema pretnji na foru "Ako ne prodas ovu kremu, ides kuci", samo lagano, radi se kao na svakom brodu!

Apliciranje je direktno preko sajta, ako nekog nesto interesuje, pitajte!

http://www.canyonranch.com/employment/spa-staff-positions/

Please send full CV/resume to:

Canyon Ranch SpaClub® at Sea Recruiter
CRatSeaRecruiter@Canyonranch.com

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #1 on: 19/February/2011 »
Ja bih imao jedno pitanje o Canyon Ranch, pošto sam sada istraživao ove luksuznije Cruise kompanije i gotovo na svakoj ovaj koncesionar "drži" Spa department..pa pretpostavljam da bi ti mogao znati neke pojedinosti? Na njihovom sajtu nisam našao koje pozicije traže za rad na brodu! Pretpotavljam da su uobičajene kao i kod drugih Spa dept.? Vidim da imaju odlične beneficije, kao što je plaćen godišnji odmor, zatim neko socijalno osiguranje, zdravstveno, itd... pa me interesuje koliko se kreću plate kod njih po određenim pozicijama?

Pozdrav!

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #2 on: 19/February/2011 »
Pa pola mojih ortaka sa Steiner-a radi tamo, i recimo na QM2, Massage Therapist kada je los mesec, citiram "Izadjemo oko 3000usd mesecno". A ponekad izadju i do 5000usd. Spa Receptionist ili kako ga oni zovu, Guest Service Representative, izadje mesecno oko 2200usd i posao mu je laganica, nije klasicno rezervisanje tretmana na papiru kao kod Steiner-a, nego imas lepo svoj sto, komp, sluske, i tako radis rezervacije.

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #3 on: 19/February/2011 »
Jel znaš kolika je plaća za personal trainera preko stainera?

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #4 on: 20/February/2011 »
Odlično zvuči..hvala ti na informacijama! :)

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #5 on: 20/February/2011 »
@Costarico
Nema na cemu.

@empire_state
Steinerovi Personal Trainer-i su jedini koji nemaju fixnu platu. Moze biti od 50usd mesecno pa do 3000usd. Sve zavisi od tvoje licne prodaje preparata koja te kompanija stalno forsira da prodajes, tokom kruza se organizuju besplatni seminari i tvoj je posao da to ispromovises po brodu maximalno tj. niko to nece za tebe uraditi. Sto se vise ljudi pojavi na seminarima, naravno bolje za tebe, i tvoje je da im prodas pricu da zakazu sa tobom 1 na 1 konsultaciju. Na konsultaciji im prodajes pricu sta valja i sta ne valja, naravno najbolje je za njih da kupe preparate od 500usd do 2000usd koji ce im pruziti zivot i liniju kakvu nisu ni sanjali (tako kompanija garantuje) i 9% od te prodaje je tvoje.

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #6 on: 21/February/2011 »
Nego empire-state,trazi ti drugu poziciju,oni su debeli k****ni koji nakruz dodju da jedu,spavaju opet jedu,poslije toga da vide ima li nesto besplatno i na kraju da jos malo jedu.Dodju na kruz da vide koliko se mogu udebljati,nema lje*a od tog posla.

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #7 on: 21/February/2011 »
Sefe, šta ti kažeš na Steiner? Meni nije problem ni radit ni prodavati, pa i zbog toga i idem na brod. Nije nemoguće zaraditi i 4000 ako radiš, i dobar si u prodaji, zar ne?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #8 on: 21/February/2011 »
Nije nemoguće zaraditi i 4000 ako radiš, i dobar si u prodaji, zar ne?

Nemoguce, a i Sef ce ti isto reci, ja vjerujem  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #9 on: 21/February/2011 »
Sefe, šta ti kažeš na Steiner? Meni nije problem ni radit ni prodavati, pa i zbog toga i idem na brod. Nije nemoguće zaraditi i 4000 ako radiš, i dobar si u prodaji, zar ne?

Ako si dobar u prodaji, nebo je granica. Znam ljude iz SPA na Princessu koji su zarađivali najmanje $4.000 na mjesec, doduše uvijek su se žalili da ih šefica tjera da prodaju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #10 on: 21/February/2011 »
Vidis, to nisam znao, ali ipak ja sam mislio na Carnival i na Steiner@Celebrity, tamo im je groooozno, rade od jutra do sutra, nemaju ljudski vremena da izadju, male pare zaradjuju, i osim toga, imaju odvratno dugacke ugovore, i velike troskove da dodju na isti... Ali ako je tako na Princess-u, onda super  :-))))'
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #11 on: 22/February/2011 »
Raja malo ste otišli u off topic..ajde neka neko kaže na koji način se može aplicirat' za Canyon spa? Vidim gore da ide nešto kao direktno na njihovu stranicu..međutim kako ide dalje? Gdje se radi intervju? Pišite malo o tome !

Offline morvena

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #12 on: 21/March/2011 »
Au tek sam sada u dilemi sta da radim!!!!!
Imam razgovor sa steinerom, a opet najnovije informacije od ljudi u njihovom SPA nisu ni malo povoljne 300 funti zarada ili 500 dollara od dve razlicite devojke na mestu massage therapist...i sta sad?!

Canyon ranch mi je nesto sto tek trebam da istrazujem...

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #13 on: 17/May/2011 »
Batalite Steiner, Canyon Ranch je mnogo bolji.

Offline Maskerano

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #14 on: 25/May/2011 »
Bilo bi dobro neko ko je radio za Canyon Ranch sa ovih prostora da nam se javi ja jurim neke ljude sa QM 2 al niko nista mi ne odgovara ...tako da ako neko zna nekog da je radio za tu kompaniju neka ostavi neki komentar neka nam da svoje iskustvo to bi bilo najbolje za sada   :moli:  :run: :waiting: