Author Topic: Canyon Ranch Spa  (Read 54314 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #30 on: 31/March/2014 »
Pozz...
Znaci ovako, pisem iz Hrvatske..
Imam frenda koji radi na brodu vec par godina, i prije par godina me nagovarao vec da se apliciram za brod, ovo ono..
ugl nikako nisam..
I sad prije nekih 2 tj , me konacno uspio nagovoriti..
I tako posaljem ja direktno mail gospodi Theresi Goodman jos uz preporuku nekog menadera na nekom njegovom brodu..
Sad trenutno smo u fazi pregovora..
Iako mi je on rekao da uzimaju stvarno dosta ljudi, jer im uvijek treba...
Ugl, po zanimanju sam fizio th..i zena me u prvom mailu trazi da joj posaljem presliku putovnice, dokument koji pokazuje da imam 300 sati masaze u skoli...i da joj to posaljem.
Kako nisam imao putovnicu, odmah sam je dao napraviti, pa mi je napisala koju vizu odmah i da izvadim...
I sad zadnji valjda korak, moram joj poslati video od 10 min masaze vrata, glave i leda...
sad mene zanima da li je stvarno moguce , da te traze tako malo dokumenata...znaci , nije me pitala niti za iskustvo, niti nista...
Pozz iz Hrvatske..

Offline milanaac

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #31 on: 31/March/2014 »
Ja sam poslala takodje mail, u kome sam naznacila koja me pozicija zanima, i odgovorili su mi isti dan, da im posaljem cv i dve fotografije. Sutra saljem, pa ne znam da li da odmah i kopiram pasos ?

Offline milanaac

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #32 on: 31/March/2014 »
Pozicija je Spa Receptionist! To sam zaboravila da naznacim.

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #33 on: 01/April/2014 »
a pricekaj da ti oni direktno to kazu...
ugl...kontaktiras se direktno sa Theresom, ili? na koji si mail slala?

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #34 on: 01/April/2014 »
mail adresa je na njihovom sajtu. Sigurna sam da ce te neko kontaktirati, najverovatnije Theresa. Treba im ljudi. Ne mozete da zamislite likove sa kojima sam trenutno na treningu.  :facepalm:

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #35 on: 01/April/2014 »
Ja snimio video danas od 12 min koji mi je rekla sa deep tissue i swedish massage, kakav show...
Sve me neka trta uhvatila...
Kakav je taj trening btw?

Offline milanaac

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #36 on: 01/April/2014 »
Evo ga. Osoba se zove Rutchel Dunn, i ona je Recruitment Manager Canyon Ranch SpaClub At Sea. Poslala sam im pre par minuta svoj cv, pa cemo da vidimo sta i kako.

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #37 on: 03/April/2014 »
Na moj poslati cv, ovo je Rutchel meni odgovorila:
Also please send me the following for review:
- Application Form (see attached) – not handwritten, return to us in MS Word format
- Your cv in MS Word format
 The following in JPEG or JPG scanned format only (not PDF)
- Scanned copy of your diplomas/education certificates
- Scanned copy of all your relevant training certifications
- Scanned copy of employment certificates or recommendation letters from previous employers
- Scanned copy of your Passport
- Copy of C1D visa or B1 or current US visa
- Full-length Photo
- If ex-Steiner, a copy of your last contract and/or Discharge letter as proof that you have completed all contractual obligations.

Sad to sve skeniram.....
Jel je za receptionist potrebno dva fluent jezika, ili dobar engleski i tamo-vamo jos neki....?  :)

Offline meri6

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #38 on: 08/April/2014 »
Uglavnom ti je sve placeno ili se skida od plate kao recimo uniforma i avionska karta. Ja u martu idem 2 nedelje na obuku u Las Vegas i sve mi placeno (hrana i smestaj) Donald Trump hotel.......posle toga ce  me negde ukrcati ....Inace sad rade i na Celebritiju gde cu na nekom njihovom brodu i biti.
Jedini problem mi je sada neocekivani trosak a to je viza b1/b2 koje mi je potrebna zbog treninga...Ali su mi rekli da sacuvam racun i da ce mi je refundirati.......


Pozz! Ja sam zainteresirana za canyon, odradila sam vec ugovor za Steiner i sad cekam da prodje godina dana u domovini  :waiting:  Pitanje! Koliko dugo si cekao od intervjua do odlaska u Vegas? Dali si sam platio avion i bukirao, ili su to oni srediili pa ce ti uzet od place? I kazes da ti je trosak B1 viza, al ne bi li to po MLC-u oni trebali platiti, pravila su se izmijenila od kolovoza 2013.e, ili to vrijedi samo za tranzitnzu c1/d ? Sto pitanja, sto upitnika...jedva cekam proljece da ponovo apliciram za Canyon...my dream....  :plovim:

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #39 on: 10/April/2014 »
I ja sam upao...btw meni je rekla da ne moram na trening, da cu to na brodu obaviti...da mi ne treba b1-b2 viza...a ni seamanbook, jos uvijek...

Offline meri6

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #40 on: 12/April/2014 »
I ja sam upao...btw meni je rekla da ne moram na trening, da cu to na brodu obaviti...da mi ne treba b1-b2 viza...a ni seamanbook, jos uvijek...


Čuj nema treninga? Jesi prije radio na brodu ili su to neke nove njihvoe sheme?

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #41 on: 18/April/2014 »
nikad radio na brodu, zato mi i je cudno...ali ajde...
ukrcaj mi valjda sljedeci tjedan u Sevilli....Equinox...
ma Theresa vise nista ne zna, na kraju mi je napisala da zaboravim sve njene mailove, da je dobar samo ovaj zadnji..lol

Offline potato

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #42 on: 25/April/2014 »
ljudi pisem sa telefona, pokusala sam sve da procitam ali ako sam propustila nesto izvinjavam se. da li neko moze da mi da kontakt mejl od tereze ili rejcel ili kome vec treba da se javim i prijavim za posao maserke u canyon ranchu? i ako ima onih koji su se vec ukrcali ne celebrity brodove preko njih da se jave kakvo je stanje jer koliko vidim jako bolji uslovi od steinera. pozdrav svima :)

Offline Gashpica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #43 on: 01/May/2014 »
ajde vi što ste nedavno došli na brod sa Canyon Ranchem, kad stignete - pišite dojmove s broda: ekipa, radno vrijeme, da li se forsira prodaja, edukacije na brodu itd  :waiting:
Our deepest fear is that we are powerful beyond measure.

Offline Mancha-Maser

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #44 on: 01/May/2014 »
Samo jedno kratko pitanje,dali mozda neko zna dali se mogu zaposliti preko Canyon Ranch Spa kao muski maser,posto verovatno svi znate politiku Stajner kompanije koja prima samo maserke.Unapred hvala