Author Topic: Canyon Ranch Spa  (Read 54286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #60 on: 26/December/2014 »
Ugl, znaci canyon ranch na celeb vise ne drzi muske terapeute, iz razloga jer je neki lik se drapao sa klijenticom, otkrili ga vise puta, i celeb samo rekao canyonu da posalje sve muske doma..
Znaci imas mjesta na regentu, queen m, oceania...
Placa je 1000 dolara zagarantirano, i ovih 18% imas od svake masaze, znaci masaze je tipa deep t. 164$ + 18%= 193, tebi ide 29 dolara.. Znaci mjesecno krenes od nule i zaradujes tih 18 posto, ako zaradis preko 1000 dolara, ne ide ti taj 18% sc + 1000 dolara, nego samo to sta si zaradio..
Placanje na brodu ti sve ide preko kartice, nema gotovine..
Mi imamo dockete koje ispunjava svaki terapeut i kasnije se charguju na recepciji..na tim docketima imas plus sve opcije i aditional tip, ako ti netko zeli ostaviti dodatno..ili moze gotovinom..tebi u ruke..sav tip je tvoj, ovako ili onako!!
Sta se tice prodaje, imas red flower, shankara, voya, biofr,puno retaila, nije toliki push kao u steinera, ali mora se prodavati, sve vise i vise..realno je ok kad ti je cruise retail oko 600 $.
Moj dan kad sam bio maser, nista najbitniji ti je embark, tamo se dobro prodati, upozbati ljude, i ajmo reci najbitniji ti je rebooking , jer nemas toliko puno cistih dolazaka kao po hotelima, moras ih vuci u spa, osim na sea day naravno kad smo puni! A sad gledaj na mom brodu nas je bilo 20 masera, a posla malo, tako da..trgas se..
Retail za terapeute je 3% znaci nista..recepcija i fitness imaju 10 %...
Eto..

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #61 on: 26/December/2014 »
Hvala lepo. A ovo za filovanje CV-ja i sertifikate...?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #62 on: 27/December/2014 »
Pa moras imati 300 sati masaze, teorija..to je neka osnova, treba ti ugovor od zadnja dva poslodavca, potvrda o nekaznjavanju... Ali ne vjerujem bas da ce primati muske masere, jer ima puno ljudi koji su poslani doma, pa sad cekaju..radije se prijavi za recepciju...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #63 on: 28/December/2014 »
Ne razumeš me, znam to zvanično ali te pitam koliko oni to proveravaju. Konkretno ja imam višu školu za fizioterapeuta a uskoro i visoku i u njoj imam i više sati prakse ali ne samo masaže. Dakle, još uvek nemam završen kurs (specijalno) masaže. A nemam ni 2 godine iskustva koje oni traže, barem ne zvanično. I pitam te za lažiranje tih sertifikata i preporuka od strane bivših poslodavaca pošto sam čuo da se to masovno radi pa te pitam konkretno koliko Canyon Ranch to sve proverava. Mišel je u nekoj poruci napisao-šalji sve to onom Rumunu, sve prihvata...

A što se tiče potrebe-do sredine 2015. nemaju konkurse, to znam.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline likedddd

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #64 on: 28/December/2014 »
to sve zavisi od recruitera...
Ako mislis na Mihaila, on nije bio moj rec, pa ne znam, znam sta pricas, ista stvar je kod mene..ali nece ti to nista pomoci sta si visi fizioth..
zapravo je po meni to bas glupost, jer ili znas masirati ili ne znas, ali kako bih ti savjetovao, radije se prijavi za shop ili recep..jer ces jako jako tesko upasti kao male th...
:)

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #65 on: 29/December/2014 »
Pa ne bih se baš složio s tobom, nije glupost. Znam da masiram i dugo sam masirao po plažama u Grčkoj i Španiji a pre toga po banjama u Srbiji ali kažem nemam ništa zvanično jer sam uglavnom radio na crno ili preko zadruge. Pa eto kako si ti uspeo? I još nekoliko naših i stranih muškaraca. Znači da ipak može. Možda jeste teško ali nije nemoguće!

E a sad mi objasni ovu stranu:  https://www.facebook.com/CanyonRanchRecruitment

Jel to zvanična Canyon Ranch Spa at sea strana na Fejsbuku ili je strana neke njihove rumunske agencije za zapošljavanje ili šta je? On mi je preko mejla rekao da zapošljavaju i muške masere i da će sledeći konkurs biti sredinom 2015.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #66 on: 29/December/2014 »
A sto s' ti zapeo za masere? dok docekas taj jun jul ili kako vec kaze kada otvaraju konkurs,mozes da odradis jedan ceo ugovorneko tu rece idi kao Purser ili Shop,mnogo je bolje i bolje su pare!

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #67 on: 29/December/2014 »
Pa zato što to volim i to mi je opcija A. A ja ionako pre avgusta/septembra (verovatno) ne mogu da mrdam nigde zato što imam (planirane) obaveze u Srbiji.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #68 on: 29/December/2014 »
a pa onda dobro :)

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #69 on: 04/January/2015 »
to sve zavisi od recruitera...
Ako mislis na Mihaila, on nije bio moj rec, pa ne znam, znam sta pricas, ista stvar je kod mene..ali nece ti to nista pomoci sta si visi fizioth..
zapravo je po meni to bas glupost, jer ili znas masirati ili ne znas, ali kako bih ti savjetovao, radije se prijavi za shop ili recep..jer ces jako jako tesko upasti kao male th...
:)

 Kako si se ti prijavio? Ko je bio tvoj recruiter? Jel si ti fizioterapeut ili maser? Ili oba? Jel si im poslao diplomu ili sertifikate?
Mislim, ja ću im moju diplomu svakako poslati a što se tiče sertifikata za masažu, to ću ili da lažiram ako je ikako moguće ili da stvarno završim bar 2 kursa masaže pa da im pošaljem prave. Zato se sad i raspitujem.
A preporuke od bivših poslodavaca mogu sam da napišem, to nije problem, jel da?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Sonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #70 on: 16/February/2015 »
Evo, i ja da se oglasim. Ja sam razgovarala sa Theresom za poziciju Guest Service Representatives, ali zbog smrtnog slučaja u porodici, nisam stigla da završim proceduru do kraja. Kontaktirala sam je ponovo u decembru, i javila mi se nova regruterka Lizna Nel! Sve sam potpisala, popunila sve papire, odradila snimak umesto intervju, kako mi je ona i tražila, i sad čekam već 12 - ti dan. Navodno, prebukirani su. Zanima me, da li je neko uopšte aplicirao za istu poziciju, i da li je čekao i koliko. Prema informacijama koje ja imam, Theresa je bila mnogo, mnogo brža! Dakle, ako je neko još na listi čekanja, daj neka se oglasi!

Offline Sonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #71 on: 16/February/2015 »
... mislim nije problem sačekati, već je problem što okvirno ne govore šta i kako i kad ?

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #72 on: 16/February/2015 »
Vidim da je izašao novi konkurs pre 8 dana. Verovatno je proces selekcije kandidata u toku. Ako je neko konkurisao i obavešten, neka javi kako ide.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Sonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #73 on: 16/February/2015 »
Za šta je sve izašao taj konkurs ? I na kojoj se internet stranici može saznati za koje sve pozicije je izašao isti? Znam da je rotiranje u martu, a mesta da mogu da se vrlo lako uprazne davanjem otkaza, što kad si uposlenik Companije nije baš čest slučaj! Theresa više ne radi za njih, na žalost! Mislim, bez veze mi je da kad popuniš sve papire, uredno ih potpišeš, čekaš u nedogled!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #74 on: 16/February/2015 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)