Author Topic: Canyon Ranch Spa  (Read 54027 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline brooke

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Canyon Ranch-Oceania Cruises
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Massage Therapist
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #75 on: 17/February/2015 »
Mene je zvao Mihai neki Rumunj što radi za njih već 3 puta da mu pošaljem video i ispunim papire koje mi je poslao. S obzirom da sam sada trenutno tako zauzeta oko polaganja ispita za vozački i glupog učenja ne stignem. -.-
Jel ima neki rok do kada je kao ta prijava,tj.do kada primaju nove radnike?

Offline Sonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #76 on: 18/February/2015 »
Mislim da ne postoji rok do kad možeš poslati, stalno su aktivni ti konkursi! Samo, eto kad to pošalješ ti čekaš!

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #77 on: 19/February/2015 »
Da li radno iskustvo može da se "filuje" i "šminka"? Neko reče da preporuke mogu. Da li oni to proveravaju?
Da li mi iz Srbije, Hrvatske i uopšte sa Balkana možemo da se prijavimo za posao direktno preko njihovog mejla ili to mora da ide preko neke agencije?
Da li Canyon Ranch Spa plaća radnicima hranu na brodu?  

Da li stvarno mi plaćamo putne troškove do broda?
Da li i oni imaju neke obuke i treninge? Ako mi, sami, sve to plaćamo, koliko to košta?
Koliki nivo engleskog obično traže? I uopšte kako je generalno raditi za njih? Kakvi su uslovi rada za masere na brodu?

Niko ne proverava preporuke, pisi sta god hoces u cv-iju. Moj je bio isaran da sam radio po nekim svetskim fitness centrima, to niko ne gleda, samo zapamtis tvoj cv napamet kad te pita agent preko skype-a...

Prijavis se preko agenta iz Rumunije, on salje sa balkana...Intervju preko skype-a, posaljes mu video od 15 minuta kako masiras i to je to.

To nisam siguran, mislim da ti to placas a ne kompanija, ali to je nesto sitno...Ima u ugovoru...

Da, kad ides za Canyon ranch sve ti placas troskove...

Cuo sam da imaju treninge kao Steiner, moras da ides u Las Vegas, ali ne verujem da ce nekog tamo da zovu, na brodu gde sam ja bio od nas 30 u spa niko nije dobio poziv kad je isao prvi put na brod...Znaci direktno na brod ides...

Engleski da bude osnovan, nista toliko posebno...kad bi video kako drugi pricaju tamo engleski u spa, ne bi verovao... Ne znam puno o maserima, ono sto znam da svako ima target koji juris da ispunis do kraja cruise, kad je sea day onda si prebukiran, svi bi na masaze i da se sisaju, tu zaradis dobro...kad si u luci bas slabo...Ali sve zavisi koliko prodajes...Kao maser mislim da imas 1000 dolara zagarantovano mesecno, i moras da prodajes nekakava ulja i gluposti, pa mozes da izadjes oko 2000 ja mislim...Na kraju krajeva sve zavisi od tebe...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #78 on: 19/February/2015 »
E hvala ti lepo. A da te pitam još i za sertifikate. Ja sam učio masažu na studijama a i kasnije kad sam radio u bolnici, banjama i na moru ali nisam još završio neki kurs za masažu tako da nemam sertifikat. Šta mi predlažeš, da li pre broda da završim neki kurs masaže pa da im pošaljem prave sertifikate ili da ih lažiram? Mislim, jel bi to prošlo kod tog rumunskog agenta?

Jel si ti plaćao hranu na brodu? Na kojoj brodskoj kompaniji si radio? Preko kog rumunskog agenta si ti išao? Gde si se ukrcao na brod?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #79 on: 19/February/2015 »
E hvala ti lepo. A da te pitam još i za sertifikate. Ja sam učio masažu na studijama a i kasnije kad sam radio u bolnici, banjama i na moru ali nisam još završio neki kurs za masažu tako da nemam sertifikat. Šta mi predlažeš, da li pre broda da završim neki kurs masaže pa da im pošaljem prave sertifikate ili da ih lažiram? Mislim, jel bi to prošlo kod tog rumunskog agenta?

Jel si ti plaćao hranu na brodu? Na kojoj brodskoj kompaniji si radio? Preko kog rumunskog agenta si ti išao? Gde si se ukrcao na brod?

Mihaji iz Rumunije trazi ti sertifikat i moraces da mu posaljes kopiju...Hranu znam da placas, ali nisam uopste siguran koliko je to iznosilo...Uglavnom nesto malo...
Radio sam za Qunard, Qeen Mary 2...Preko Mihaja sam isao...Ukrcao sam se u Hamburgu...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #80 on: 19/February/2015 »
Mihaji iz Rumunije trazi ti sertifikat i moraces da mu posaljes kopiju...Hranu znam da placas, ali nisam uopste siguran koliko je to iznosilo...Uglavnom nesto malo...
Radio sam za Qunard, Qeen Mary 2...Preko Mihaja sam isao...Ukrcao sam se u Hamburgu...

Jel misliš da mu ne bi bila dovoljna diploma Visoke medicinske škole-strukovni fizioterapeut?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #81 on: 19/February/2015 »
Jel misliš da mu ne bi bila dovoljna diploma Visoke medicinske škole-strukovni fizioterapeut?

To moras njega da pitas, stvarno ne znam...Na moj sertifikat pise fitness instructor, i njemu je to bilo dovoljno...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #82 on: 19/February/2015 »
To moras njega da pitas, stvarno ne znam...Na moj sertifikat mise fitness instructor, i njemu je to bilo dovoljno...

OK, hvala a ako te ne mrzi možeš malo generalno da pišeš kakva su ti iskustva sa Canyon Ranch Spa, kakve su kolege, šefovi, radna atmosfera i tako nešto uopšteno... Da li si generalno zavovoljan radom u njihovom Spa klubu na brodu? Jel ideš opet?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #83 on: 19/February/2015 »
OK, hvala a ako te ne mrzi možeš malo generalno da pišeš kakva su ti iskustva sa Canyon Ranch Spa, kakve su kolege, šefovi, radna atmosfera i tako nešto uopšteno... Da li si generalno zavovoljan radom u njihovom Spa klubu na brodu? Jel ideš opet?

Ja nisam zavrsio ceo ugovor jer nisam prosao probation period, nisam prodavao dovoljno njihovu kozmetiku...Tako da nemam neka pozitivna misljenja o njima, dosta su slicni Steineru, imas target za svaki cruise, sastanci svake nedelje da se vidi ko koliko prodaje a ko ne...Uglavnom sve se svodi na prodaju...Dosta njih tamo razmislja da promeni department, ja kad sam bio nekoliko njih su trazili da sledeci ugovor budu u baru ili u gift shopu...
Kolege su ok, samo sto cim te vide da im se nesto ne svidja kod tebe odmah te tuzakaju kod sefa, imao sam nekoliko prigovora od njih...Teretana radi do 8 uvece...15 minuta ranije svi odu i pocnem da ribam i cistim i zatvorim 2,3 minuta pre 8...Za to su me prijavile moje kolege kod sefa verovao ili ne...Mnogo su zamisljeni i nisu nista posebno...Na google mozes da nadjes komentare koji ostavljaju ljudi koji su radili za njih na kopnu, nista pozitivno ne pisu...Jedino dobro sto je plata fixna, ostalo sve zavisi od prodaje...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #84 on: 19/February/2015 »
Zanimljivo, a čini mi se da ranije nisu toliko forsirali prodaju kao što sad forsiraju.

Ma nema, taj cinkaroški mentalitet svuda imaš. Je li, jel ima dosta naših?
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #85 on: 19/February/2015 »
Zanimljivo, a čini mi se da ranije nisu toliko forsirali prodaju kao što sad forsiraju.

Ma nema, taj cinkaroški mentalitet svuda imaš. Je li, jel ima dosta naših?

U spa ih bas malo...Bio sam ja i jos jedan iz Srbije...Najvise ima iz Rumunije i Juzne Afrike...Bas ih ima puno...

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #86 on: 19/February/2015 »
A jel možeš na PP da mi pošalješ kontakt od nekog našeg koji je radio ili radi tamo masaže? Ili možda ako imaš kontakt nekog našeg masera koji radi za Kanjon ali na drugom brodu. Hteo bih što detaljnije da se raspitam o tome pre nego što odem.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #87 on: 19/February/2015 »
A jel možeš na PP da mi pošalješ kontakt od nekog našeg koji je radio ili radi tamo masaže? Ili možda ako imaš kontakt nekog našeg masera koji radi za Kanjon ali na drugom brodu. Hteo bih što detaljnije da se raspitam o tome pre nego što odem.

Na zalost nisam ostao u kontaktu sa njima uopste. Pitaj onog agenta iz Rumunije, uvek je dostupan na skype i mozes sve da ga pitas. Ja sam od njega nabavio sve informacije. On je radio nekoliko ugovora kao frizer cini mi se.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #88 on: 19/February/2015 »
Na kraju ako mi se svidi tamo, ima da otvorim agenciju: "Canyon Ranch Spa regrutacija Srbija" i ima sve da vas pošaljem na brod. Za golemu lovu, naravno.  :rofl:

A tebe ću da postavim za direktora SPA kluba u znak zahvalnosti.  :run:
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Canyon Ranch Spa
« Reply #89 on: 19/February/2015 »
Na kraju ako mi se svidi tamo, ima da otvorim agenciju: "Canyon Ranch Spa regrutacija Srbija" i ima sve da vas pošaljem na brod. Za golemu lovu, naravno.  :rofl:

A tebe ću da postavim za direktora SPA kluba u znak zahvalnosti.  :run:

haha moze.  :uzdravlje: Bicemo bolji od ovih iz Rumunije.  :money: