Author Topic: Nova procedura za Princess  (Read 2987 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Nova procedura za Princess
« on: 02/February/2011 »
Najzad!

Posle vise od dva meseca cekanja, od glavnog int., dobio sam potvrdu da sam primljen!
Strasno su iskomplikovali proceduru oko primanja novih fotografa. Naime, do sada je bio dovoljan Mr. Sorbi sa njegovom preporukom, pa cekanje od 10-ak dana na potvrdu iz Santa Clarite da li je kandidat primljen ili ne.
Od 15-og dec. kancelarija Princess-a u Chiasso-u je zatvorena i otvorena u Napulju. U medjuvremenu su dodali i poziv Karen Florentino (Coordinator, Photography & Video Operations) iz Santa Clarite, kao drugi intervju!
Pa ako sve to prodjes, cekas potvrdu i pozivno pismo iz Napulja. Kad obavim vizu i lekarski ceka me polaganje testa opstih pravila na brodu, on-line!
Ne znam da li ce tako da ostane, ali celo cimanje da bi kandidat saznao da li je primljen ili ne, postaje bas stresno  +U+

Kako god, izgleda da i ja palim na brod  :yahoo:

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Nova procedura za Princess
« Reply #1 on: 03/March/2011 »
izvestavaj nas sa broda, da znamo sta nas ceka kad i mi nekad stignemo tamo  oT
Gnothi Seauton

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Nova procedura za Princess
« Reply #2 on: 03/March/2011 »
Nazalost jos cekicam. Iskomplikovalo mi se oko vize. Nadam se da cu biti u prilici da podelim 'sveza' iskustva sa broda, uskoro  :waiting:

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Nova procedura za Princess
« Reply #3 on: 03/March/2011 »
I posalji nam sta para,pomogli smo ti na forumu koliko smo mogli  :haha:


 :uzdravlje:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Nova procedura za Princess
« Reply #4 on: 22/April/2011 »
Izvinjavam se kolegama sto sam malo pozurio sa 'novom' procedurom. Tako je bilo samo za nas dvojicu. Stari regruter otisao u penziju, pa su u tom momentu ubacili taj int. iz Santa Clarite dok se ne uhoda ekipa iz Napulja.
Koliko sam cuo, od kolege koji je bio na int. negde u februaru, sada imaju ovlascenog regrutera i za photo. Tako da odmah kazu da li je kandidat prosao ili nije za photo dep.