Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
The battle of posters continue   :yeah:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Drugari, trenutno sam u fazi da treba da pozovem da zakazem intervju, ali je moja mama u fazonu da i dalje, nece da cuje,... cisto da vas uputim u desavanja ! ???
Sto ti je znatizelja cudna stvar! :pop:
Sta bi? Jel prevazidjena ta faza?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
 Bila danas na "preliminarnom" intervjuu kod Dejana iz Sea agency, bilo super, naparlala sam se engleskog kao da mi je maternji, doticna teta iz Royal-a , zaboravila sam ime, drzi sutra skype intervju, a uzivo u martu, meni je receno da ce mi biti javljeni detalji  za taj u martu .   :party:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Super! Navijamo za tebe.
Za koju poziciju si aplicirala? Youth ...Shop...?
Siguran sam da prolazis glat!

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
za youth... to traze trenutno, bar tako sajt pise :)
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

peanutz

  • Guest
Pa sta bi mico na intervjuu danas, kada nas vec navuce na temu moras da nas apdejtujes stalno :sprda: jesi prosla? kada je drugi intervju? ziv nisam da cujem :pop:

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Ja nisam danas bila, bila juce na takozvanom preliminarnom, a za glavni mi je receno da je u martu...   :party:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
A kako napreduju pregovori sa majkom??  :D Imao sam prilika da vidim takve konflikte kod mojih prijatelja... neki su cak i odustali od svojih zelja bas zbog toga. Nemoj da se to i tebi desi. Majka ja majka, ali siguran sam da ce se navici da nisi stalno tu i proci ce je sve to. Samo napred!!!  :uzdravlje:
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
eh..pregovori... svaki dan po malo, ali se to ne mogu nazvati pregovori, pogotovo ne pregovori koji napreduju, jer ja pricam, a ona skrece s teme ... ni ne zna da sam bila juce...

 "Never give up, it's such a wonderful life" 
 :uzdravlje:

We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Samo ne pocinjite razgovor o mogucim opasnostima na moru tipa "man overboard", oluje, pirati  ::bin-laden:: i tako to i sve ce biti u redu.
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
O veruj da ona ima crnjih ideja od pirata , pada u more, Titanika, prodaje u belo roblje, vadjenja organa... kad bih vam ispricala ne biste verovali koliko neko moze biti "mastovit"    ???
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
meni je baba isto tako izvaljivala strasne stvari, ali pomire se oni s tim! ako je moja baba od 78 godina mogla doci do nekog mira s tim i sad mi jos i daje pare i potiče me..mislim da će i tvoja mama..vrijeme liječi sve! samo hrabro!!! :yeah:

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
meni je baba isto tako izvaljivala strasne stvari, ali pomire se oni s tim! ako je moja baba od 78 godina mogla doci do nekog mira s tim i sad mi jos i daje pare i potiče me..mislim da će i tvoja mama..vrijeme liječi sve! samo hrabro!!! :yeah:
upravo tako... covek se na SVE navikne...
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
naravno... citava ova situacija ima mnogo veze i sa tim sto mi majka ima 60 godina, i staromodna shvatanja o svetu oko sebe...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.