Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68556 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Na osnovu svega procitanog do sada, o tvom problemu, mislim da ces uspeti da se 'izmigoljis' iz maminog zagrljaja.
Da sam na tvom mestu vise bi me brinulo sta ce biti posle, kad odes na brod. Ako mama ne uspe da se pomiri sa tvojom odlukom, moze da se desi da krene sa kuknjavom posle mesec, dva... Moze naprasno da se "razboli", da krene sa dramom nevidjenom do sada, ili da izmisli sijaset drugih komplikacija. Stvarno nemam nameru da ti nabacujem paranoju, ali ako je stvarno toliko 'teska'... U tom novom, totalno drugacijem okruzenju, sa puno stresa i malo vremena za odmor, takva situacija lako moze da te pokoleba. A bilo bi baz bzvz da se posle tolikog cimanja, i konacno jako bitne odluke i za tebe i za mamu, vratis kuci posle par meseci. To bi te samo dodatno demoralisalo, a mamu ohrabrilo.
Pomoglo bi da imas sestru, brata, ili nekog bliskog mami kome veruje, da moze da je smiruje i da ti javi realnu situaciju dok si na brodu.
Navijamo za tebe, samo hrabro!

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Imam sestru od ujaka koja mi je kao rodjena, "prvenac" moje majke i ako nije njena, velika podrska u ovom periodu, sto se stanja kod kuce tice, bicu upucena u sve, a na kuknjavu sam spremna, i znam da ce je biti ako odem, ali, poznavajuci je, ne verujem da ce da se izvlaci na bolesti , nije takva, a ja cu se truditi da , i kad mi bude lose tamo, ona to ne vidi nikako...pa kad shvati da mi je tamo dobro, vremenom bi i kuknjava trebala prestati :)
To je neki, zamisljeni , scenario koji ocekujem...
Samo ne mogu da zamislim scenario pre odlaska, ako prica nastavi ovim tokom, bez ikakvog napretka, bojim se da je najpametnije ne govoriti nista, kad stigne LOE pozajmiti novce , platiti agentu, i tad reci mami kako stoje stvari, nece imati kud kad shvati da sam se ja licno mimo nje zbog svega ovoga uvalila u dugove koje ona ne bi imala da vrati u cilju da me spreci...
U svakom slucaju, hvala drugari na podrsci , super ste!
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
"...najpametnije ne govoriti nista, kad stigne LOE pozajmiti novce , platiti agentu, i tad reci mami kako stoje stvari, nece imati kud..."
Ovo sam bas hteo da ti predlozim. Ti si odlucna da odes, ona da te ne pusti, tako da je mozda najbolje da se drzis ovog plana...
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
sve mi se vise cini da ce tako i biti... 
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Men se nešto čini da ti je avatar malo drugačiji da se raja ne bi baš ovoliko zauzimala za tebe  :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Men se nešto čini da ti je avatar malo drugačiji da se raja ne bi baš ovoliko zauzimala za tebe  :D

 ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
 :haha:  :haha:  :haha:

da menjam?
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Men se nešto čini da ti je avatar malo drugačiji da se raja ne bi baš ovoliko zauzimala za tebe  :D
ma imamo visak vremena pa je pametnije da ga potrosimo na pomoc/podrsku nekom  :)
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
ma imamo visak vremena pa je pametnije da ga potrosimo na pomoc/podrsku nekom  :)

svakako !
 :-* svima koliko vas ima !

meni je zapravo, racunar stalno upaljen, nema to mnogo veze sa slobodnim vremenom, a pored ostalih prozora sad je i forum medju "stalnootvorenim"    :)
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
vidim nista se ne pise na ovoj temi.. sta je bilo, jel krece "embarkation" uskoro na neki brod?  :plovim:
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
eh... cekam glavni intervju sad u martu... zar mislite da ne bih javila da ima nekih novosti ?  ;D
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Javi nam (mi) sta radis,sta radi decko,koju boju volis..i tako....taman dok se ispricamo eto mart  :party:


\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Javi nam (mi) sta radis,sta radi decko,koju boju volis..i tako....taman dok se ispricamo eto mart  :party:




 :rtfm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)