Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
 :run: :run:

Drugari, moram da podelim sa vama mali/veliki napredak u resavanju svog problema... Naime, izasao je clanak u danasnjim novinama o poslu na kruzerima, i dolazi meni mama ujutru nosi novine i kao "Ima nesto za tebe tu" i otvara na tu stranicu...i od tad do sad, 2 sata, smo prvu put mirno i ozbiljno razgovarale o svemu tome, pricala sam o vama i forumu, pokazivala joj filmove o kruzerima, pricale o opstem problemu zivota u Srbiji, i tako , o svemu lepom zbog cega treba otici na brod, i...pazite preokret... izgovara recenicu... spremni? :)  kaze : "Mozes da ides...zavrsi jos jednu godinu faxa i idi"  i jos svasta lepo je rekla, i iznenadila sam se, ljudi, ipak je normalna zena.

Jedina stvar je sto nemam nameru da cekam jos godinu dana jer ta godina faxa ne znaci nista mnogo i nema poentu jer master traje dve a ne tu jednu...  Tako da kontam da cu da uspem da je ubedim da to bas sad treba da se desi jer to stvarno jeste tako, od pocetka ove price, pozitivni znaci se samo nizu jedan na drugi...

Javljacu vam nastavke raspleta   :-*  
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
čestitam!  ;)

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
A koje su novine objavile taj clanak ?...Pronaci cu on line izdanje,bas me zanima sta su napisali...
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
"Blic"
napisali su sve kako jeste, malo izreklamirali Safe cruise, ali sve ostalo je ok napisano...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
nama ništa u online izdanju  +U+

ajd skeniraj pa postavi na forum pliz ...


... i kako meni obožavaju napisati - HVALA UNAPRIJED
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Nema problema, jedino sto cu ga postaviti sutra ili u ponedeljak jer nemam skener.

Videla sam da nema online, nalazi se na prvoj strani u rubrici Novi Sad, a na netu ima samo rubrika Vojvodina.  :waiting:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Drugari , da vas pitam nesto, da li je iko cuo da se ikad otvorila slobodna pozicija veterinara na brodu? Sestra mi je zavrsila veterinu. Mada koliko sam uspela da iscitam na forumu za lekare nas odavde ne primaju...pretpostavljam da je slicno i za veterinare...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Na brodovima nema tog posla.
Vrlo rijetko je dozvoljeno povesti sa sobom psa, obično samo kada putuju slijepi ljudi.

 -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
covek je najveca zivotinja od svih tako da bi mogli da uvrste i tu poziciju...  :uzdravlje:
Why Always Me?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Shefe, ne znam da li to ovde treba da postavim, ako mislis da postoji neka tema gde ce vise ljudi procitati slobodno premesti.



We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Dobro je i ovdje.  +U+ Zahvaljujem
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
odlican clanak za ubedjivanje roditelja...  oT
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Drugari, s obrizom da Sea agencija jos ne zna tacan datum glavnog intervjua za Royal, kazu u martu :)
ja sam , za svaki slucaj, stupila u kontakt sa Safe cruise agencijom, poslala cv, i idem u ponedeljak na razgovor. Problem je sto nigde na njihovim zvanicnim stranicama ne pise da je otvorena pozicija Youth counselor-a, ali mi oni u mail-u tvrde da citiram : "pozicija youth counselor-a je otvorena za naredni intervju." . Ako neko zna nesto o tome, neka pise, jer mene malo zbunjuje ova situacija.
 :-*
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
nemaš problema sa time, ako su te mejlali da je otvorena pozicija, otvorena je.

tatatatira  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)