Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68380 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
u pravu je Shef, pitanje je koliko redovno vrse update na stranicama... pogotovo ako imaju vaznija posla  :busy:
...odustala si od shop-a?
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Nisam, ali cu prvo da dam sve od sebe da upadnem na Youth jer mi je to "struka"  :)
a posle ako to ne upali, ganjam shop ...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Drugari, da vas uputim u zbivanja, bejah danas u Safe Cruise-u, jer Dejan jos uvek nista ne zna za glavni intervju, Ivan ( cini mi se ) pohvalio engleski, i do 1. aprila treba da posaljem dokumenta, i preliminarni intervju je 10-15 aprila...

A sto se mame tice, tvrd je orah, i dalje vice "za godinu dana"...   -()-
 :-*
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
ako cekas do sledece godine, reci ce ti najverovatnije "jos godinu dana..."  :waiting: tako to obicno ide kako bi odustala od svoje ideje...
Gnothi Seauton

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Pa dobro,sacekaj tu jednu godinu,ako bas nema druge...
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Slazem se s Direktorom... bespotrebno zadrzavanje... mada mi je Ivan rekao da sam malo mlada za taj posao ali s obzirom na dobar cv nada se da to nece biti problem...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

peanutz

  • Guest
Na koju poziciju se to odnosilo? To da si premlada? Shop ili YS? Hoce obe varijante biti u opticaju za ovaj prvi sledeci intervju?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Samo za Youth... Shop nisam ni pominjala, s obzirom na CV u kom je opisano iskustvo samo za Youth... za to sam premlada...   :waiting:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Drugaaaraiiii !!!   Se secate da sam vam napisala , kako sam posle duzeg razgovora sa mamom uspela da je ubedim da me pusti , ali da je ona rekla za godinu dana...? e... posle isto toliko dugackog razgovora danas... daaalaaaaa jeee odobreeenjeee da se to desi saaadaaaa... Cekam preliminarni preko Safe Cruise-a   sredinom aprila :))))))))))) izmedju 10. i 15.
jako sam happy i nadam se da se ova njena odluka nece promeniti, imala sam cak i svedoka koji je prisustvovao njenoj izjaaaviii :)))
Izvinite sto sve pisem ovaaaaakoooo..
Posle javljanja najblizim prijateljima, sedoh za komp da se javim ovde :)
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Xexe i ja sam apsolutno imala isti problem da sa 20 godina ubedim mamu da je ovo zaista prava stvar!Jednostavno sam joj izlozila koliko ce mi znaciti njena podrska i da nema razloga da sumnja u mene :-))))' Bas mi je drago zbog tebe,samo napred! :party:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Ja vama uopste recima ne mogu da opisem koliko je ovo napredak... sada ce sve biti lakse...
Ljubim vas drugari!!!!
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Pozdravi i ti tvoju mamu od nas. Prenesi joj sve cestitke. ;)

Sada za vikend sam i ja imao bliski kontakt sa jednom briznom mamom, i tatom. Zvala me jedna poznanica iz komsiluka, cija cerka planira odlazak na brod, da me pita "jesi siguran da nije to neka prevara, da mi ne prodaju dete arapima, sta ako samo nestane, gde posle da je trazim". Iskreno sam joj rekao da me mrzi da joj objasnjavam i da je najbolje da sedne i cita forum. Ona mi na to kaze "ma verujem ti ja, jel mogu samo da te zamolim da i tati to isto kazes". oT

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
imala sam cak i svedoka koji je prisustvovao njenoj izjaaaviii

iskusan potez  :D
Gnothi Seauton

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
@miomit to placas cenu znanja... :D
Ne kazu dzabe sto manje znas, to bolje..  :banana:
Why Always Me?

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
@miomit to placas cenu znanja... :D
Ne kazu dzabe sto manje znas, to bolje..  :banana:
Da...hmmm... :waiting:
Nisam hteo mnogo da objasnjavam,cerka je malo 'problematicna', a mama nevidjeno posesivna. Nezgodno je to, roditelji preko 50 god. a razmazena cerka 21... ladno sam joj osetio strah u glasu... svakakvih ljudi ima...