Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68541 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I moje 1 ukrcavanje je bilo u Veneciji  :yeah:

Sretno  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Hvala !!!    I konacno mogu da stavim ovaj smajlic   :plovim:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Ej Tanja!!!!!!!!! Svaka čast, samo napred zaslužila si !!!!!!!!!!!!! Sve najbolje ti želim  :-))))'

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Hvala Eleila !!!

Letim 20. juna za Veneciju... to je jaaako brzo   :banana:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
sad bas gledam... ovu temu smatram svojim brodskim dnevnikom... od prvog posta proslo je 4 meseca... sve se , zapravo desilo munjevitom brzinom ...

 :banana: :banana: :banana:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline kizzito NS

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Svaka cast, bas mi je drago  :banana: samo napred. Za sretan pocetak imas gratis voznju pre nego odes  :yahoo:

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Bas kao brodski dnevnik, samo sto je ovo sve pisano sa kopna  :)

Ocekujemo prve utiske tamo negde sa Mykonosa  :D
Gnothi Seauton

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Jbt secam se kad si se pojavila ovde i pocela sa pitanjima i evo sad ides vec. Ultra brzo si sve zavrsila i dobila ukrcaj, auuu...
A ja ko ludak jos cekam od februara  oT

Srecno jos jednom i razbijaj tamo!
Why Always Me?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Nisam ja jos svesna da idem za 9 dana, a da me vidite kako se iskusno pretvaram da sam opustena i sigurna da cu sve stici da obavim ... a u sebi... panika  :hehe:
A o  :uzdravlje: da ne govorim ...

Cincinnati, za to sto se sve tako brzo zavrsilo mogu da zahvalim dobrom tajmingu sa intervjuima, safe cruise agenciji, i letnjoj sezoni kad najvise treba radnika za moju poziciju... Sad u ta dva meseca moram da se pokazem tamo da bih mogla da predjem sa seasonal na permanent youth stuff...

Pisacu ja vama redovno na ovoj temi, tako ce brodski dnevnik biti upotpunjen i iskustvima sa , jel', broda  ;D

Kizzito NS , cula sam ti se sa zenom negde jutros oko 5 .
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Cestitam :) Kao sto si vidjela lako je dobiti posao , samo treba htjeti :)

Ruby ti je sjajan brod, velik , odlican itinerary, a ja cu ti dati zadatak da pozdravis jednu fotografkinju, inace jako  dobru djevojku, odlicnog druga  a zove se Dulce Liliana Sanchez, na name tag ce pisati Dulce.Ja ti je preporucujem za druga, ja sam proveo s njom 6 mjeseci na Island Princess, vjeruj da na brodu ima svakakvih al takav drug se tesko nalazi, malo je doduse za*****ava engleski al se je bolja i bolja :)

jko mi je drago kad vidim da je neko dobio posao, samo naprijed i sam hrabro . Tamo ces mozda upoznati i engleza Paula fotografa i Anyja, amerikanca, snimatelja inace moj bivsi cimer :) Svije je mali kad si radnik na brodu :)  SRETNO i mirno more .

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
tsunami1984 , hvala na cestitkama, i obecavam da cu pozdraviti Dulce , samo mi kazi od koga je pozdrav, ne verujem da ce me razumeti ako joj kazem tsunami te pozdravlja :D
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
samo mi kazi od koga je pozdrav

klikni na Facebook ikonicu ispod tsunamijevog avatara i dobices sve neophodne informacije za pozdrav  ;D
Gnothi Seauton

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
klikni na Facebook ikonicu ispod tsunamijevog avatara i dobices sve neophodne informacije za pozdrav  ;D

letis, u rubriku u profilu upiši samo korisničko ime sa FB jer ovako ti ne radi link  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Ne radi ni sada... :/
Pise ime, pa tako mogu da me nadju...
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne radi ni sada... :/
Pise ime, pa tako mogu da me nadju...

FB: Account>Account Settings>Username
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)