Author Topic: Tanja, NS , wishing for... Youth ...Shop...with a small problem.  (Read 68531 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Tanja, pratim tvoj topic skoro od pocetka, vidim da si brzo uspjela ostvarit svoj san i nadam se da ce bit radna atmosfera jos bolja. Zelim sve najbolje i mirno more :plovim:
p. s. post je odlican i ako imas mogucnost stavi nekad i neke slike

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Ljubim vas drugari... ovde je sve bolje i bolje !!!
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Ljubim vas drugari... ovde je sve bolje i bolje !!!

 :banana:     :-*
Gnothi Seauton

Offline aleksije d krejzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Preko tebe mrtve??!! Kevo, gde si stavila sekiru?
Tvoj zivot je tvoj, a ne mamin, ujkin ili postarev... Dobro, mozda postane Tsunamijev xD

Pogledajte u buducnost, to je moj savet. Vasi roditelji mogu da pozive jos 30 godina a vi da radite za 200 evra zato sto se njima bas ne svidja da vi idete od njih...
Moja majka se protivila ali je znala da cu uraditi po svome. Inace sve odluke u zivotu sam donosim. Ona je iznela svoje misljenje, koje sam btw vec znao...
Ako hocete da vam neko naredjuje idite u vojsku, tamo bar imaju plate 500+ evra...

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Tako je Aleksije  :D :rolleyes:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
I'm back !!!!  Pisacu vam detalje kasnije, sve slike imate na mom fejsu, posle cu da ispunim upitnik... ali sve u svemu- najboljih dva ipo meseca u zivotu !!!!!!!    :uzdravlje:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I'm back !!!!  Pisacu vam detalje kasnije, sve slike imate na mom fejsu, posle cu da ispunim upitnik... ali sve u svemu- najboljih dva ipo meseca u zivotu !!!!!!!    :uzdravlje:

znači nije bilo  :hehe: nego  :pad:

hehe .. isprobavam novi smajli
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Sefe, alal vera za ovaj smajli  :)

Letis, welcome back!   ::bin-laden::
Gnothi Seauton

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Eno drugari, imate pricu veterana :)  na mom fb imate slike... nemam vise nista da dodam  :uzdravlje:
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline zlatkodj

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
I'm back !!!!  Pisacu vam detalje kasnije, sve slike imate na mom fejsu, posle cu da ispunim upitnik... ali sve u svemu- najboljih dva ipo meseca u zivotu !!!!!!!    :uzdravlje:
Kako ti je ugovor trajao tako kratko? ???

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Kako ti je ugovor trajao tako kratko? ???

Seasonal Youth Counselor... sve ti pise ovde, prelistaj malo :p
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Zlatko jarane prelistaj malo  :pad:


 :party:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
 Cao drugari...  nisam vam se javljala neko vreme, nisam imala nista novo da vam kazem, a sad vas update-ujem ne bas lepim vestima.
Napulj mi se javio da , iako su reviewed my work performance with a positive outcome, iako sam u appraisal-u dobila preporuku za permanent ugovor, oni smatraju da ja ipak treba da odradim jos jedan sezonski, pa ce nakon toga biti veoma srecni da razmotre moju molbu za petmanent ugovor  :waiting: .
Nakon toga sam pitala da li mogu da posaljem request za odredjeni brod, jer su mi nadlezni  na brodu rekli da sezonski radnici imaju pravo na to, i dobila odgovor :
you would be assigned to a ship according to our operational needs.   :(    

Jos mi ne javljaju nista za vizu, lekarski, a na pitanje kada mogu da ocekujem sledeci ugovor odgovorili su :
Your availability will be kept on file and should there be a spot for you during the peak holiday periods, we will contact you.  

eto... nista lepog novog kod mene ....   -()-
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Dobro.. malo lepog, malo ruznog, takav je zivot.

Ne treba se odmah razocaravati.

Bice bolje Letis!  :-*
Gnothi Seauton

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Tako je to na tržištu radne snage.
Iskoristi vrijeme koje imaš sada.
Kada upadneš u rotaciju, nema izlaska. Osim da daš otkaz.

Koliko se sjećam, prva veća navala maloljetnih gostiju na kruzere će biti u Januaru. Tada možeš očekivati poziv.

 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)