Author Topic: Kick off Meeting Za uniworld 14.02.2011 KORNEUBURG, AUSTRIJA  (Read 5473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Ajde ljudi ko jos ide na kick off meeting osim mene ili nije valjda da jedino ja idem!!! Ja niti znam gde je to mesto niti kako da dodjem ali snacicu se valjda!!

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Ognjene brate, izgleda da si sam! Da imam malo vise vremena, isao bi sa tobom da se zezamo! Mozda bi me naknadno primili za Uniworld!   :D

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Snaci ces se Ognjene samo hrabro  :) ... izgleda da si sam - al se nadam da cemo ti se i miostali iz ggrupe pridruziti po redu uskoro na reci!! ... za sad jos uvek nista ...

Aj srecno, i pisi utiske kad budes imao vremena!

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
ogi brate ti idi lepo se provedi, probi led i pricaj im o nama hahahahaha  :haha:
salim se ali se nadam da cemo ti se uskoro pridruziti taman kad ti razradis posao na brodu  :pop:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Hvala ljudi!!

samo da javim da sam upravo dobio ugovor i da idem na River Duches brod,pocinjem 01.03.2011.Eto toliko,Aj pa pisem utiske sa kick off-a a ostalima zelim srecu pa se vidimo na reci.Da i Sofiii je dobila ugovor isto al ne znam koji brod!!!!

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Pozdravi mi,andreia,antoniu(pastry cheffa),janu i zorana!!!!
Svi če ti oni tamo biti!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Pozdravi mi,andreia,antoniu(pastry cheffa),janu i zorana!!!!
Svi če ti oni tamo biti!!!

Hocu ledeni ne brini,samo mi reci pravo ime da znam ili te i oni zanaju kao Iceman!!! =""

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
1 mart Duches??? Mislim da se vracas 25. februara sa kick off-a a na brod odlazis kasnije. A mozda i grijesim :) Imas li ti vec vizu Ogjene?

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
1 mart Duches??? Mislim da se vracas 25. februara sa kick off-a a na brod odlazis kasnije. A mozda i grijesim :) Imas li ti vec vizu Ogjene?

23. se vracam,sledece nedelje cu da platim agenciji ovo i oni ce mi poslati ugovor a ja kad dodjem odmah idem da predam za vizu,tako sam se sa agencijom dogovorio.Nemogu drugacije,juce sam dobio mail sa ugovorom pa nemam vremena sad da predajem ali cu 24.odmah otici!!!Jer moze neko samo da mi kaze kako se klasifikuje ta viza koja mi trebe,mislim jer je to radna ili kakva je vec? hvala unapred

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Radna viza Ogi! Ali neces imati nikakvih problema, jer imas garantno pismo i visumkontrakt, nista ne brini :) do tada samo opusteno uzivaj, mozda se i vidimo!
Sretno!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
dobio sam brod River Beatrice,idem 21 marta jupiiiiiiii!!!pozdrav svima ko hoce da zna nesto o kick off-u otvorio sam posebni post!!