Author Topic: Noirin, Camp Carnival Staff/Youth Staff, Carnival Cruise Line  (Read 19286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
no;;; OK, hvala na odgovorima.
P. S. Dobro je znati da na Carnivalu i cistacica moze da cuva decu.. :) Salim se. Pozz

moze ako je zavrsila skolu ili imala nekakvo iskustvo.a ruskinje zavrsavaju skolu za uciteljice kao sto se ovdje zavrsava za medicinske sestre.mislim da sam ti sve rekla   :tuctuc:

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
@ mali djecak

da nama se karta placa.no kad nemas tipsa onda trosis i svoju placu.mi isto tako zaradjujemo i babysitting novac sto je veoma razlicita cifra od broda do broda i sezone do sezone.sezona je tijekom ljeta(6,7,8mjesec) i za Bozic i novu godinu(samo 2 tjedna)a ostatak nista.u ovo vrijeme ako dobijem za 7 dana cruise $10 odem i napijem se od srece  :uzdravlje: :run:

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
malidjecak, ne klikći na quote. Jednostavno koristi samo REPLY, (na dnu stranice) dok se naučiš ostalo.
Nemam vremena popravljati postove iza tebe.
sad bi ja pritisnuo reply i napisao ti ok SEFE ali nemam reply nigdje

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
imas sreco na dnu sranice.odi na zadnju poruku u ovom slucaju moju i prema desnom donjemu kutu pise ti replay,notify bla bla bla :deda:

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
nasaooooooo :yeah: :yeah: :deda: :sprda: :sprda:

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Sefe jesam li dobila promociju sto sam ga naucila kako da napravi replay?!?!  :D :waiting:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sefe jesam li dobila promociju sto sam ga naucila kako da napravi replay?!?!  :D :waiting:

jesi, samo reci koju hoćeš poziciju  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Noirin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
ass chief plumber :haha:

moze kapetanica  barke "Mijenjam pelene" :plovim:  :rofl:

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
@Noirin: Draga, molim te mi reci GDJE u Hrvatskoj za čuvanje djece (vrtić ili privatno) možeš zaraditi te novce kao na brodu??? mislim da si spomenula 1200$ ??? Halo? Jel mi živimo u istoj državi?  no;;;

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I ja sam odmah bio skeptičan ali kada se Jeja javila, vidim da nisam sam.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
pa imam prijateljice koje su završile višu (predškolski odgoj), većina ih uopće ne može naći posao, dio radi  u državnim vrtićima, neke u privatnim i plaće su prije do 500$ nego preko 1000.. ???

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Tete u vrtićima plaća lokalna samouprava. Pa  tako ta plaća može varirati od grada do grada. Kad lokalna samouprava ima veći proračun veće su i plaće.
Učiteljice u školi s položenim stručnim ispitom i stažom manjim od pet godina imaju 4000 kn neto. Kad imaš više od pet godina radnog staža plaća ti raste.
Tako da u tom području nije nemoguće imati kod nas plaću veću od 1000$.

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Ma daj Marijana  :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Ja sam učiteljica i radim pet godina u školi pa valjda znam koliko mi piše kad dobijem platnu listu, ili misliš da ne znam čitati? Brdo prijateljica s faksa imam koje su tete u vrtiću i znam kolika im je plaća.

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Tete u vrtićima plaća lokalna samouprava. Pa  tako ta plaća može varirati od grada do grada. Kad lokalna samouprava ima veći proračun veće su i plaće.
Učiteljice u školi s položenim stručnim ispitom i stažom manjim od pet godina imaju 4000 kn neto. Kad imaš više od pet godina radnog staža plaća ti raste. Tako da u tom području nije nemoguće imati kod nas plaću veću od 1000$.

a lokalne samouprave u RH većinom u bankrotu! nisam znala da u kategoriju YC ulazi i učiteljica razredne nastave s Fakultetom.. govorila sam za tete u vrtićima ili igraonicama ... znam ih i ja nekoliko i ne bih baš rekla da su zadovoljne nit da imaju preko 1000$, a to je pod uvjetom da uopće imaju posao u struci!

ne znam s kim se ti druzis i di one rade, ali moram priznati da je to malo nerealno!  ???