Author Topic: assistent cook?  (Read 2856 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jadza84

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
assistent cook?
« on: 11/February/2011 »
jel ima da je neko bio kao assistent cook na princess ili royal skoro? i ako moze malo da opise kako izgleda jedan radni dan.. koje je otprilike radno vreme i sta se konkretno radi na toj poziciji!? naso sam samo post djokoverona koji je bio na celibrity i po njegovim recima nije bas neka pozicija..  ???

peanutz

  • Guest
Re: assistent cook?
« Reply #1 on: 11/February/2011 »
A zasto mislis da je na Royalu ili Princessu bolje nego na Celebrity-ju. Ako si citao forum znas da je najcesci komentar za putnike da zderu kao nenormalni. bez obzira kompaniju i brod. Cim se ukrcaju cujes: where tha food at, where tha food at? A ti im tu hranu spremas. Tako da razmisli dobro da li ces aplicirati za to.
A ako si otvorio temu u nadi da ce neko da te motivise (posto vidim da to postaje trend od kada je Sef ukinuo otvaranje anketa) zao mi je. To ti je sto ti je.

Offline jadza84

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: assistent cook?
« Reply #2 on: 11/February/2011 »
ne treba mi motivacija, samo zelim da znam kako otprilike izgleda jedan radni dan assistent cook-a.. pa valjda i restorani imaju neko radno vreme.. :)

peanutz

  • Guest
Re: assistent cook?
« Reply #3 on: 11/February/2011 »
pa procitao si opis djokoverone koji sadrzi i radno vreme. i kao da te demotivisao pa sada trazis neki drugi opis. a ja ti kazem da je tako i na Carnivalu. i svakoj drugoj kompaniji. moj prijateljski savet ti je da se malo strpis i usavrsis engleski (konverzaciju, izgovor, akcenat). ako ti se zuri onda idi.