Author Topic: da li primaju mladje od 21 godinu posto imam 20?  (Read 3385 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Equon

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ovako nov sam na forumu, a ne vidim nigdje temu za pitanja pa sam odlucio da otvorim posebnu temu.

 Kao prvo me zanima da li primaju mladje od 21 godinu posto imam 20?
 Drugo zivim u BiH pa ako ima neko iz BiH da je vec radio na nekom brodu da mi objasni kako i gdje je najbolje da se prijavim?

 Prijavio bi se za Gift Shop kao prodavac jer sam po zanimanju Trgogvacki tehnicar. Engleski znam veoma dobro nije mi problem komunicirati sa ljudima na engleskom, mada sam do sad vecinom samo pisao preko nekih chatova i foruma tako da bi morao malo izgovor popraviti ali smatram da to nije neki problem. Jedino sto mi malo zapinje za oko je da sam primjetio da svugdje pise da traze bar 2 godine radnog iskustva kojeg ja nemam, praksu naravno ne mogu racunati kao radno iskustvo.

Eto tako pa ako neko moze da mi odg. hvala unaprijed

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #1 on: 14/February/2011 »
za ove stvari i pitanja u početku posta ti ne mogu puno reći, ali htjela sam se osvrnuti na iskustvo.. zasto ne bi mogao praksu računati kao iskustvo???

Offline Equon

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #2 on: 14/February/2011 »
pa mogu racunati za sebe to i radim, ono stekao sam osnovno znanje vezano za rad kao prodavac ali nemozes navesti u CV praksu kao radno iskustvo... jer ipak to nigdje nije uvedeno

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #3 on: 14/February/2011 »
Ovako nov sam na forumu, a ne vidim nigdje temu za pitanja pa sam odlucio da otvorim posebnu temu.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=11.0

Kao prvo me zanima da li primaju mladje od 21 godinu posto imam 20?

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=237.0

 oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #4 on: 14/February/2011 »
pa mogu racunati za sebe to i radim, ono stekao sam osnovno znanje vezano za rad kao prodavac ali nemozes navesti u CV praksu kao radno iskustvo... jer ipak to nigdje nije uvedeno

ni moje radno iskustvo nije nigdje uvedeno jer sam radila samo i isključivo preko studentskog ugovora ili neprijavljena.. nema to veze, bitno je da si radio bilo gdje i da se snalazis u poslu......iskustvo je iskustvo!

Offline Equon

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #5 on: 14/February/2011 »
hvala jeja nisam znao da se moze navesti i radno iskustvo sa ne prijavljenih poslova, a sefe sry ocito da nisam dobro pretrazio forum :)

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Par pitanja vezano za prijavu
« Reply #6 on: 14/February/2011 »
ma nema na čemu.. samo hrabro naprijed i sretno!!!