Author Topic: Pozdrav drugari ... pocinjem na Diamond Princess kao Assit. Butcher  (Read 2242 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
eto konacno i ja da kazem rec dve o sebi...iako sam na forumu vec neki period nista nisam postovao pa mislim da je sada konacno doslo vreme da napisem nesto...

Sa ove strane net-a  oT je Aleksandar koji se prvi put susrece sa zivotom na brodu...jeste da sam dosta citao ovde na forumu i jos vise slusao od brata, sestre i prijatelja o zivotu na brodu ipak neki cudan osecaj i dalje struji kroz mene :D

znaci za par dana pocinjem na Diamond Princess kao Assit. Butcher, ukrcavanje mi je u hong kong-u pa ako ima nekoga na tom brodu nek pusti porukicu ;)

da ne zaboravim, hvala vam slima na podeljenim informacijama ovde na forumu...stvarno je sve obuhvaceno...

ode ja sada lagano da se pakujem, sredim jos nesto papira pa ujutru u "zivot" do amsterdama :D

pozdrav
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline Ceranac

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Pozdrav drugari...
« Reply #1 on: 19/February/2011 »
Welcome, Mirno more frend  :plovim:
Nekada su žene trčale za mnom, a onda sam jednog dana prestao krasti torbice.

Offline Antistresna

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Ja sam se vratila sa Diamonda u oktobru, imaćeš oko 15ak naših ljudi tamo, biće ti ok :)
Azija je teška za rad ali zato posle toga sledi nagrada - Aljaska. Dosadna ali tako opuštena :)
Mirno more :)
Ljubi me majka!

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
eto vratio se ja sa diamond-a...bas kao sto si i rekla, nekih destak nasih je bilo na brodu...cujem da se ovih dana taj broj popeo na 15...sve u svemu mirna i ponekad dosadna atmofsera ali prezivelo se...neko iskustvo je tu i sada se gura jos nekih mesec dana odmora pa sledeci brod...ode ja na star ...

Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije