Author Topic: Personal trainer  (Read 4506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Personal trainer
« on: 19/February/2011 »
Pozdrav ljudi,

evo ja se odlučio ići na brod zajedno sa suprugom, i odma smo našli ovaj forum i kad smo sve pročitali odlučili da ćemo otići što prije. Ubrzo smo otišli od EP-a gdje nismo baš dobro prošli jer oni nemaju posla za nas iako imamo visoki stupanj engleskog tj. da ne kažem laž, imali su posao fotografa a za njega su rekli slijedeće...dođite na seminar o fotografiranju i platite ga 100 eura, nakon mjesec dana ćete imat intervju i u 6 il 7 mjesecu ćete na brod, uručili nam vizitku i da se javimo kad imamo novce. Nama se to nije svidjelo i odustali smo od EP-a jer vjerujemo da možemo puno toga radit na brodu ako znamo odlično engleski, bar tako tu svi kažu i tome više vjerujemo. Čim smo izašli iz tkalčićeve nazvali smo Helenu u Invermore shipping. Odlična osoba koja nam je otvoreno rekla da imaju intervju za shop ass. ubrzo ali da nemožemo proć zato što traže još jedan dodatan jezik(talijanski ili njemački), na to smo je mi pitali koji bi posao imala za nas i rekla je da je to personal trainer. Nama se svidjelo pošto smo oboje bivši sportaši i posao djeluje zanimljivo,plaća je na proviziju(fiksne nema) i Helena kaže da se do $2000 dođe bez problema, imaš edukaciju u Londonu prije toga, a jedini uvjeti za rad su engleski i da si sportaš. Uglavnom, intervju nam je 12 dana nakon našeg poziva i iz razgovora s Helenom vjerujem da imamo velike šanse za posao. Oduševljeni smo, spremamo papire za intervju i htjeli smo tu potražiti malu pomoć oko svega. Sve shvaćamo jako ozbiljno tako da smo skupili 1500 eura po osobi koje nam je Helena rekla da je potrebno za sve(uključujući i mjesec dana Londona).
Zato smo i došli tu da pitamo za ostatak. Gledali smo  odijela, oboje smo se odlučili da ćemo imati sivo odijelo sa bijelim košuljama, ja crnu kravatu jer imam crne cipele. Supruga također ima crne cipele na petu. Jel to sve ok?
Ne znam šta sve možemo očekivat na intervjuu, pa ako može mala pomoć oko toga, pitanja ako tko zna kakva su za personal trainera?
Također nas zanima plaća tj. onih $2000, da li je to realno? Posao nije problem radit i po 12 sati da treba. I da li možemo ko supružnici završiti na istom brodu sa istim poslom, to bi ipak htjeli.

Hvala svima koji su voljni pomoć.

P.S. odličan forum, naučiš više tu o svemu tome u 8 sati čitanja nego u da ideš po agencijama...sve pohvale šefu za osmišljavanje ovoga


Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #1 on: 19/February/2011 »
NA forumu vec imas odgovor na maltene sva pitanja, ali evo ti za pocetak 2 teme o odlasku na brod udvoje:

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=305.0

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=554.0

Za ostalo ce se javiti veterani...
“Go ahead, make my day”

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #2 on: 19/February/2011 »
Hvala na odgovoru. Meni osobno treba netko tko zna kako idu situacije sa parovima u Steineru. Pa ak netko zna da li se tamo u Londonu može pitati da nas stave na isti. I naravno ovo o zaradama kao personal trainer, da li to netko može potvrditi?

peanutz

  • Guest
Re: Personal trainer
« Reply #3 on: 20/February/2011 »
Polako sa Stajnerom :D Sto prvo ne probate telefonski intervju sa Harding Brothersom kada vam je vec fluent engleski, jeftinije je a i salju parove zajedno, cak im je i na website-u napisano da salju, znaci oni to ne kriju.
Neka me drugi veterani isprave ali ja mislim da postoji samo jedan Personal Trainer po brodu, bar je na Carnivalu tako. Kako cete oboje kao treneri?

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #4 on: 20/February/2011 »
Pozdrav svima. Novi sam na forumu i u kruzerima.
Zanima me dali je istina da za personal trenera nemoras imati završen Kineziološki fakultet ili barem neki tečaj.
Znam engleski i bivši sam sportaš, imam dobra znanja o fitnesu ali sam bio uvjeren da treba imati neki papir a vidim da je dečko napisao drugačije par postova iznad. I jel možes napisati molim te kada je intervju i di za tog personal trenera.
I jel sve agencije traze drugi jezik uz engleski za posao shop assistenta.
Hvala.
 :run:

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #5 on: 20/February/2011 »
Ne moraš imati nikakvu diplomu za personal trainera, zato te i šalju u London na obuku gdje dobivaš službene diplome od YMCA-a(neki level 2-proguglaj malo). Imaš intervjue 28.02. u Koperu i mislim da 04.03. u Rijeci za personal trainere( nemoj me hvatat za riječ za ovaj drugi, mi idemo na prvi), ali moraš se prvo javit Heleni u Invermore shipping i poslat sign up letter za intervju.

Što se tiče shopa Helena mi je rekla da zasad nema druge opcije osim te sa dva jezika, bar preko nje, ako će bit nešto bit će tek u 8. mjesecu.

peanutz

  • Guest
Re: Personal trainer
« Reply #6 on: 20/February/2011 »
Ne pricam ti za Starboard shop nego za Harding, gde ti Helena nije potrebna. Vidim da si se zagrejao za Steiner i to je OK ali procitaj temu o Hardingu pa pokusajte, zaista ne kosta nista. U stvari, radi sta hoces, tvoja stvar. Pozz

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #7 on: 20/February/2011 »
Hvala ti za prijedlog, sviđa se meni jako Steiner i mogućnost brzog odlaska ali još nisam ni stigao pročitati o Hardingu, tako da nisam odbacio tu mogućnost. Moj zadnji post je bio odgovor ovom dečku poslije šta je pisao. Uglavnom, hvala ti za prijedlog, pročitat ću temu svakako.

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Personal trainer
« Reply #8 on: 20/February/2011 »
Sta onda presudjuje u izboru ako nije potreban faks ili tako nesto. I koliko ih primaju?