Author Topic: ko je radio kao assistant waiter na carnivalu opisati kako izgleda taj posao?  (Read 12530 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline emina

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
BOK!Imam 29 g.iskustva u konobarenju 12g.zanima me kako je za djevojke na brodu,i dali se odmah moze prijaviti za pomocnog konobara?
i ova agencija "USPINJACA"u Tkalci,jeli netko isao preko te agencije?
Koji stupanj engleskog treba imati?
hvala vam...

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
BOK!Imam 29 g.iskustva u konobarenju 12g.zanima me kako je za djevojke na brodu,i dali se odmah moze prijaviti za pomocnog konobara?
i ova agencija "USPINJACA"u Tkalci,jeli netko isao preko te agencije?
Koji stupanj engleskog treba imati?
hvala vam...


Ja sam isla preko te agencije. Dobila sam posao bez problema, a imam daleko manje iskustva u ugostiteljstvu od tebe. Sto se tice engleskog, meni on nije predstavljao nikakv problem niti me je itko testirao u smislu rijesavanja kojekakvih testova kao sto radi Carnival. Ne znam kakvo je tvoje znanje jezika, ali obzirom na iskustvo, mislim da bez problema mozes dobiti posao assistent waitera, konobar postajes direktnom promocijom od Maitre D' na brodu i u pravilu to se nikad ne desava u toku prvog ugovora ( govorim za Celebrity Cruises ). Iz mog iskustva sto se tice dobivanja posla i rada na brodu, najbitniji je pozitivan stav i komunikativnost. Sve ostale ne/vjestine stjeces u hodu. Sto se tice omjera djevojaka i muskaraca tu ces se definitivno naci u pravom muskom svijetu. Djevojke su u daleko vecoj manjini, barem je tako bilo na mom brodu, ali i na drugima koliko sam cula. Najvise djevojaka radi u SPA, Gift shopu i Shore ex. To su ajmo reci ne-fizikalni poslovi i "finiji", ali zato zaradjuju manje od jednog dobrog assistent waitera,a kamoli konobara.

Offline pankec

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile

Vidim da si iz BIH...u kom restoranu si radio?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Vidim da si iz BIH...u kom restoranu si radio?

vidim da ne znas koristiti privatne poruke ... forum je anoniman  :rtfm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milanbb8

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Koliko je radno vreme ass waiter-a,od-do? oT

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)