Author Topic: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help  (Read 2877 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Medo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozz ljudi..novi sam na forumu i citao sam malo forum ali nemogu jedno da skuzim...ovako imam 18 god.. zavrsio sam Srednju Mjesovitu skolu...trenutno nemam nikakvo iskustvo a zelim ici na kruzer sad nemogu nikako da skuzim koja je pozicija za mene koju poziciju da odaberem...sto se tice engleskog odlicno govorim i pisem engleski...od osnovne skole najbolji u razredu sto se tice engleskog ... posto sam novi u svemu ovome..moze neko da me malo uputi kako da znam koju poziciju mogu odabrati odnosno koja je pozicija za mene. Hvala naprijed svima.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #1 on: 23/February/2011 »
Pozz ljudi..novi sam na forumu i citao sam malo forum ali nemogu jedno da skuzim...ovako imam 18 god.. zavrsio sam Srednju Mjesovitu skolu...trenutno nemam nikakvo iskustvo a zelim ici na kruzer sad nemogu nikako da skuzim koja je pozicija za mene koju poziciju da odaberem...sto se tice engleskog odlicno govorim i pisem engleski...od osnovne skole najbolji u razredu sto se tice engleskog ... posto sam novi u svemu ovome..moze neko da me malo uputi kako da znam koju poziciju mogu odabrati odnosno koja je pozicija za mene. Hvala naprijed svima.


Prvo sacekaj nekih 2-3 godine, da ispunis prvi i osnovni uslov.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Mr.Medo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #2 on: 23/February/2011 »

Prvo sacekaj nekih 2-3 godine, da ispunis prvi i osnovni uslov.
eh to mi je bila prva dilema i onda sam pricao sa jednom prijateljicom koja je 5godina bila na kruzeru isla je preko EP i kad je otisla prvi put imala je samo 18god i jedan mjesec.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #3 on: 23/February/2011 »
Godine ti ograničavaju manevarski prostor.
Ako se možeš dočepati Hr pasoša, sa 18g možeš preko A Priori na Carnival, traži šta god ti daju, jer nemaš iskustvo.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=237.15
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #4 on: 23/February/2011 »
Neznam koliko je to točno, naime ja sam prije tjedan dana bio u 'A Priori' i suzi mi je rekla da je po novom upitno slanje na brod ako nemas 21. god...tj. nece te uzet, (Carnival je postrožio malo uvjete)ja imam 20. pa se nadam da necu morat cekat jos pol godine za apliciranje :rolleyes:
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #5 on: 23/February/2011 »
Ako su postrožili uvjete, onda žalim slučaj ... vjerovatno zbog recesije  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #6 on: 23/February/2011 »
Ima logike jer kako se loše stanje i nezaposlenost u svijetu širi tako i više ljudi se odlučuje ic na brod...sigurna love eh'

@Mr.medo - probaj poslat u 'A Priori'(ili par agencija) mail i opisi svoju situaciju pa ces znat iz prve ruke na čemu si  ;)

Ja samo prenosim sta mi je rečeno, a sad...
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Mr.Medo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: New Man On-board :) Dilema oko pozicije :) help
« Reply #7 on: 23/February/2011 »
aham..Hvala ljudi...pokusam pa sta bude :)