Author Topic: ja se isto ne mogu odlucit  (Read 2742 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
ja se isto ne mogu odlucit
« on: 23/February/2011 »
ja se isto nemogu odlucit ocu li applicirat za bar poziciju ili asst.waiter.. Godine nisu problem, engleski mi nije bas najbolji (jucer sam probala onaj berlitz test i ispalo mi je 4..), iskustvo imam 5 mjeseci u kaficu, ali bas kaficu, tako da samo kava, kava i jos jednom kava.. ja bi radije aplicirala za bar ali neznam kakva je procedura na interview, tj. ako neuspijem na interview oce li me izbacit ili ce mi ponudit i nizu poziciju recimo asst. waiter?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ja se isto ne mogu odlucit
« Reply #1 on: 23/February/2011 »
Radije baci sve karte na Bar, pitaj u nekom popularnom kafiću da volontiraš 3-4 tjedna, radi tu 3-4 sata dnevno i gledaj, uči, završi tečaj za bartendera, kupi knjige i uči kao da si na faxu, ...

Neka za tebe postoji samo jedna stvar, a to je prolaz na interview-u.

Ako poslije svega što sam naveo ne prođeš, imaš još nekoliko agencija, negdje ćeš proći.

Posao u baru ti je lakši od restorana, a zarada podjednaka, s tim da poslije možeš preći i u restoran ako hoćeš.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: ja se isto ne mogu odlucit
« Reply #2 on: 23/February/2011 »
hvala na savjetu.. bas cu se potrudit malo unaprijedit svoj engleski. ;) ako sam dobro shvatila iz tvog posta ako neprodjem interview za poziciju za koju apliciram nece mi ponudit drugu/nizu poziciju?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ja se isto ne mogu odlucit
« Reply #3 on: 23/February/2011 »
hvala na savjetu.. bas cu se potrudit malo unaprijedit svoj engleski. ;) ako sam dobro shvatila iz tvog posta ako neprodjem interview za poziciju za koju apliciram nece mi ponudit drugu/nizu poziciju?

Ne mogu to isključiti, sve ovisi o tvojim prezentacijskim sposobnostima.
Ima ljudi koji su se odlično predstavili, pa su im ponuđene i više pozicije od one koju su tražili.

ps. Nemoj unaprijed planirati dobiti "utješnu nagradu", jer bi ju mogla i dobiti.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)