Author Topic: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija  (Read 8462 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« on: 24/February/2011 »
E pa ljudi posle duzeg vremena pozdrav svima,

Evo vratio se sinoc posle deset dana boravka sa fenomenalnim ljudima koje sam upoznao tamo.Prvo da kazem da sam zvanicno postao zaposleni u Uniworld kompaniji,da mi je pozicija waiter iako su hteli da me stave za batlera ako zato sto sam nov odlucili su da krenem ispocetka.Brod na koji idem Je River Beatrice tako da pojedine sa ovog foruma cu videti tamo jer znam da neki idu a bice nas jos par sa kick offa koji ce biti tamo.Tako da ekipa sa balkana ce biti poveca i to mi je drago jer konacno mi preuzimamo malo po malo brodove sto bi i trebalo da bude jer ono sto sam tamo video mislim da smo za razliku od bugara,rumuna i madjara daleko najobrazovaniji i profesionalniji.

E sad kako bih opisao meeting,pa osecao sam se kao da sam isao u skolu iskreno. Ovo je sve bilo organizaovano bilo za menazere uglavnom,kako da se ponasaju prema radnicima kako novim tako i starim,sta je te timski rad i te stvari,kako se primenjuje HACCP,bonton i to.Sve u svemu bilo je samo predavanja ali sam i jedno vece radio u baru kao ispomoc momcima koji su radili na brodu kao nasi konobari i barmeni.Sve u svemu utisak je mnogo pozitivan,upoznao sam mnogo kul ljude a mislio sam da nece biti tako. Na brodu na kome cu ja biti bice nas šestero od čega jedan Sous Chef koji je iz Hrvatske i meni je mnogo drago sto ce biti tamo jer je extra lik i covek i mnogo mi je pomogao tamo. Restoran menadzer ce mi biti bugarin a senior rumun ali sve u svemu bice ok.

Eto toliko za pocetak, ja sam vodio dnevnik tamo pa ako neko zeli mogu staviti sta smo sve radili po danima!!!!

Sefe pozdrav tebi hvala za ovaj forum i zeleo bi da ti budem od pomoci ako treba da budem tu za savet drugim ljudima sto se tice kruzera i sad recnih brodova.ledeni hvala za info,ostali hvala na podrsci i nadam se da cemo se videti na reci.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #1 on: 24/February/2011 »
Daj taj dnevnik,vidis da je forum utihnuo u zadnje vreme.  ;)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #2 on: 24/February/2011 »
ok pocecu od sutra jer sad imam obaveze oko vize i svega ali dobicete sve natenane!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #3 on: 24/February/2011 »
Sretno Ognjene i dobro je da vas je sve više po riječnim brodovima, a to je samo zahvaljujući pisanju dobrih ljudi o iskustvima  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #4 on: 24/February/2011 »
Hvala sefe tu sam uvek ako treba nesto,maka tako mogu da se oduzim.Kad si vec tu,jer mogu da postavim neke slike sa meeting-a?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #5 on: 24/February/2011 »
Hvala sefe tu sam uvek ako treba nesto,maka tako mogu da se oduzim.Kad si vec tu,jer mogu da postavim neke slike sa meeting-a?

Naravno, samo ih prvo digni negdje na besplatni host, kao flickr npr., jer meni je baza puna.
Onda ubaciš link svake fotografije u post, i staviš oko njega tagove

Možeš i otvoriti novu temu ... šta god hoćeš, ja ću popraviti ako nešto ne bude ok
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #6 on: 25/February/2011 »
Super Ognjene, drago mi je da su utisci pozitivni  :)
 Puno srece zelim i nadam se da cu ti se uskoro pridruziti na reci!!  :uzdravlje:

pozzz od Lore :)

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #7 on: 25/February/2011 »
Svaka cast Ognjene, drago mi je da su ti utisci pozitivni i trebas biti zadovoljan. Beatrice i nije bas najidealniji brod ali vjerovatno se ove sezone posada malo izmjenila! Mislim da ce Hotel Manager biti Mario iz Portugala, ja sam radila sa njim cijelu sezonu i na recepciji pa ako te zanimaju neke informacije slobodno pitaj. Ako je Nikolaj RM to je ta ekipa sa Queena prosle godine. Nece ti biti lose  :) A sto se tice ``nasih`` ljudi sa Balkana jedan savjet za sve zasnovan na licnom iskustvu; CUVAJ SE LAZNIH PRIJATELJA (ili cuvaj se nasih laznih prijatelja)   

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #8 on: 25/February/2011 »
Hvala sonja na info,jeste nikolaj je RM onaj sto je bio batler pre koliko se secam,upoznao sam ga bio je na kick off-u,ok mi deluje a senior mi je neki rumun koji mi se nimalo ne svidja jer se pravi mnogo pametan.To za lazne prijatelje znam iskusio sam to na velikom brodu tako da imam tu iskustva da prepoznam prave prijatelje od laznih!!! Hotel menadzer ne znam ko je ali znam da ce ga Luigi menjati u maju valjda kao relif a njega znam jos sa queen mary-ja kad mi je bio menadzer!!!Super je sto sam sad odseo na beatrisu pa znam gde je sta i to!!!Sad ce svi biti fokusirani na antoanette ali sam od ljudi koji su vec radili na beatrice cuo da se dobro zaradjuje!!!!ali videcemo kad pocnu kruzevi sve u svemu jedva cekam pocetak!!!!

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #9 on: 25/February/2011 »
Sanja :) Ma da vec imas iskustva sto je dobro, a senior da nije Stefan? On bi se mogao praviti pametan
A sto se zarade tice to je istina 7 dana criuise je najbolji, tip je veci

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #10 on: 25/February/2011 »
Sanja :) Ma da vec imas iskustva sto je dobro, a senior da nije Stefan? On bi se mogao praviti pametan
A sto se zarade tice to je istina 7 dana criuise je najbolji, tip je veci

jooj sorry za ime hahahaha!!nije stefan znam njega jedan drugi je mnogo se pravio pametan jooj kako se zove,nije bitno i sa njim sam pricao malo tako da znam sta trazi,ma ako znas posao moze bilo ko da bude!!!Iskreno bolje rumun nego madjar to sam jedino zeleo da izbegnem iskreno!!!

Offline sanja80

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #11 on: 25/February/2011 »
hehehe

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #12 on: 25/February/2011 »
Kažete da je bolji tip na brodovima gdje su kraći kruzevi? Moj brod nekih mjesec ipo ima kruzeve od po dva dana..hahaha..al' nešto sumnjam da bi moglo biti tipa za tako kratak period! :D

Malo sam off topic..

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #13 on: 25/February/2011 »
Pa s obzirom da su njemački putnici...nemoj se nadati puno
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Utisci sa Kick off meeting-a,Austrija
« Reply #14 on: 25/February/2011 »
Pa ovi agenti su nama rekli da ide otprilike 400 - 500 za mjesec, na ovom mom brodu koji ima 153 putnika, a obično je pun cijelu sezonu! Vidjećemo :)
Čak sam čuo da i Švabe znaju iznenaditi sa tipom, nekad više nego Ameri ( što se tješim ) :)