Author Topic: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011  (Read 8505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
Pozdrav! Eto i mene prvi put na forumu, pa ako što pogriješim, oprostite mi ="" :moli:

Ja sam prošla intervju u Kopru 14.02.2011. za masera i idem u London krajem trećeg mjeseca (još čekam točni datum).

Imam jedno pitanje...za sada..
 
Zanima me taj prvi ispit koji polažemo kad stignemo tamo (o proizvodima). Što točno traže (koji su proizvodi,history firme..?) s obzirom da se mora napisati više od 80%.

Offline empire_state

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #1 on: 26/February/2011 »
Imaš PM! :)

Offline ivamatanovicc

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #2 on: 26/February/2011 »
svaka cast.. i ja namjeravam za masera ili kozmeticara u 6mj na intervju.. dal bi mi htjela napisati kako je bilo na na intervjuu? jako me zanima.na forumu govore da ga je lako proci.sta su te sve  pitali?da li su te pitali kakve strucne nazive vezane uz masazu?ajde molim te napisi cega se sjetis..e da i da li znas koliko moras ostali u Londonu dok ne odes na brod.. hvala

a sta se tice tvog pitanja i to ima negdje na forumu.kad dodes u lLondon dobis skripte iz kojih ucis.pa pretpostavljam o samim tretmanima i o proizvodima te o trajanju tretmana i nacinu izvodenja..ali ne brini kazu da ima pravo koji put "past" ispit ali na drugom moras ucit za oba dva ispita.na predavanju sta ti kazu da pocrtas to bude u ispitima.

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #3 on: 26/February/2011 »
Pozdrav!
Ma, pročitala sam ja to za ispite...nego kad dobiješ njihov "Start paket" ( opširne upute što sve trebaš napraviti), spominju da se što više upoznaš s njihovim proizvodima jer kad dođeš, pišeš test..to je to..a nitko to ne spominje -()-.. ili ja nisam našla gdje..

Ugl. nakon što ti prezentiraju sve o Steineru i životu na brodu, jedan po jedan dolazite na intervju i kratko popričate na engl., ako znaš još koji jezik i tu par rečenica kažeš (klasična pitanja: zašto bi htjela na brod,itd.) Ne pita te nikakve stručne termine za masažu.

Poslije kratko pokažeš masažu leđa na kolegici koja će poslije na tebi pokazat..i to je to :run:
Zaista nije strašno..Helena je super, tako da ćeš se brzo opustit...samo budi profi,nasmiješena i ljubazna..Eto..

A u  Londonu si...nitko ne zna..možeš biti 3 tjedna, a najviše 12 tjedana. Ne znam o čemu točno ovisi..valjda kad vide da si spremam..kol'ko tol'ko :hehe:

Offline ivamatanovicc

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #4 on: 26/February/2011 »
znas sta ce ti bit najbolje da nades neki price list s nekog broda na googlu i tu pogledas kakve massze imaju kolko kostaju i kojim se preparatima koriste to mi jedino pada na pamet sta bi se moglo trazizi od tebe..

bilo bi glupo da od tebe traze da znas nesto o stajneru,mozda o njegovoj filozofiji vezanoj uz sam rad i odnos prema ljudima..
mozda cak i o nekim uvjetima koje ne  smijes krsiti na brodu..ko ce ga znat

ajde jos malo pa ode ti u london pa ces tamo tocno znat,i da neki na forumu te pripreme za neke stvari ali nista bas ne napisu konkretno.. cast iznimcima..

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #5 on: 18/March/2011 »
Eto me! Nisam se javljala jer sređujem masu stvari..Dobila sam termin 28.03.!!! :run: Hvala ti na savjetu! Čak sam i našla nešto po nekim američkim forumima.
  hehe, kako se ameri pripremaju za spa na brodu: već znaju politiku Steinera i kako mi zarađujemo prodajom proizvoda, ali to je dobro jer znaju što ih otprilike čeka.

 Dobila sam DVD sa osnovnim proizvodima, ali sam ja htjela bit profi +U+, pa kao ja ću to detaljnije sa njihovih stranica...i sada... ne znam ništa od silnih informacija koje su me izbombardirale  !!! oT
Uglavnom..datum se približava, a ja ne znam jel sam uzbuđena,nervozna, preplašena ili sve to skupa!! ??? 9 mjeseci je fakat duuugo (plus tko zna koliko ću biti u Londonu)...ali kako kažu:
"Tko nije probao,taj nije ni uspio<1<2 :deda:

Offline ivamatanovicc

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #6 on: 20/March/2011 »
9mj??ups.. nisam znala da se na tolko  ide.. ajde neka i ta avantura krene..pa kad krene tako ce i proc.. bas mi je drago zabog tebe.. bas sam gledala tvoj odgovor jednoj curi vezan uz troskove i tako sam nesto planirala samo mi nije jasan taj smjestaj u londonu..kaj mislis da treba puno znat o samoj kompaniji i proizvodima..ajde bar su ti dali neke informacije prije pa se mozes kolko tolko pripremit..

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #7 on: 21/March/2011 »
Da,da...9 mjeseci...zaista dugo. Zato i jesam na čudu da li uzeti neke stvari ili ne. Jer da ti je prvi ugovor malo kraći,ono, vidiš šta ti treba, a šta ne pa znaš za drugi put, a ovako...IMAŠ FORUM!  ::yes:: Doduše, puno različitih iskustava i informacija isto tako mogu lako zbunit čovjeka :hmm:..

Najviše sam na čudu šta sa mobitelom(uzet od doma, kupit tamo gdje budem..) i uzet laptop ili ne? Nekako mi se sve čini da ga ne uzmem...
Ovisnik sam o muzici :party: i to me najviše brine..

Ugl. što se tiče te pripreme za naučit prije..ne znam..nisu se ljudi previše raspričali o tome..Ali proizvoda fakat ima maaaasu i strah me da se ne koncetriram na neke koje mi možda neće ni trebat..Naučit ću o onima što su mi poslali na DVD-u, a o cijeloj firmi ću par puta pročitat..
Javim ti kad dođem gore što se to točno traži, a ti počni lagano skupljat novčiće i podatkiće o proizvodima. ;)

Offline ivamatanovicc

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #8 on: 21/March/2011 »
da vidis.. ja cu uzet i mob i laptop tak da nisam o tom razmisljala puno..
da hvala Bogu na forumu..
e btw.napisala si da ti je agenija uzela350eurica..kaj invermore??to mi  je nekak puno para s obzirom da se direkto ljudi mogu prijavit za stainer..i da kolko vas je bilo na razovoru..
neznam.. no sve u svemu uzivaju ovo malo slobode sta ti je ostalo i javi kad ces stic iz londona sta i kako se radi

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #9 on: 23/March/2011 »
Hej! Sjećam se da sam gledala na Steinerovoj stranici i ti kad se želiš prijaviti, točno ti pišu datumi intervjua za ovo područje i kontakt osoba.. Tako da ne može bez agencije. I bilo nas je ...osmero.

Danas je viza gotova..čista formalnost..niš specijalno..sve riješiš na šalteru. Ja sam mislila da će to biti duugi razgovor i provjere.. no;;;

javim se još, jurim dalje... :run:

Offline ivamatanovicc

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: prošla intervju u Kopru za masera 14.02.2011
« Reply #10 on: 23/March/2011 »
da,da to sam i ja vidla al me zbunila helena sa svojim mailovima i datumima intervju-a..
ajde sam ti polako..
nesto ces zaboravit..
jos samo par dana pa put pod noge..
nemoj zaboravit koji se put javit i rec sta se uci na stajneru..zelim ti sretan put i brz odlazak na brod...