Author Topic: Vasi ostvareni ciljevi...  (Read 3962 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Xsonz

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Vasi ostvareni ciljevi...
« on: 28/February/2011 »
Pozdrav svima.
 
Evo vec duze vrijeme citam ovaj forum i svidjaja mi se reakcija ljudi koji odlaze ili koji su vec bili na brodu.

Iz onoga sto sam do sam do sada mogao zakljuciti posao na brodu je zanimljiv ali i tezak.
Mnogima cak vise psihicki nego fizicki,sto je i razumljivo sa obzirom da ste cijeli jedan ugovor na brodu a ne na kopnu,na drugome kraju svijeta i daleko od svojih prijatelja i voljenih.

Shvatio sam da ljudi koji odlaze na brod prije toga sebi zadaju cilj zbog kojega idu kako bi lakse sve to prebrodili i naravno u nekom teskom trenutku mozda sami sebe uvjerili da se isplati izdrzat "jos malo" kako bi se ostvario cilj.

Neki od vas su rekli kako odlaze na brod kako bi zaradili da isplate kredite,neki su auto htijeli kupiti,neki rijesiti stambeno pitanje..i tako dalje..

Ja se sada spremam otici na brod,tj jos nisam aplicirao ali imam vjere i samopouzdanja da kad jednom krenem sa time,da cu otici do kraja i zavrsiti na brodu jer i ja kao i vi..imam svoj cilj.

Da ne duzim vec i ovako dug post..mene zanima kakva su vasa iskustva sa ostvarenjem cilja.
Jeste li uspijeli postic sve ono sta ste si zamislili u glavi prije nego ste krenuli na brod i mislite li da se isplatilo ici ?

Cilj posta je da se vidi tko je koliko postigao...a ja cu otici na brod i vidjeti sam za sebe koliko cu daleko dogurat bez obzira kakvi bili vasi odgovori :D

P.S. Sefe,u jednom postu sam bio procitao da ste rekli "iako imam 5ugovora iza sebe..." pa me zanima dali ste vi zadovoljni ostvarenim,i kakav vam je sada zivot ako vise ne idete.

peanutz

  • Guest
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #1 on: 01/March/2011 »
Meni se ostvario san da izblejim u Nueva Jorku i da pokvasim d***nce u okeanu... To je to, za sada :)

Offline Xsonz

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #2 on: 01/March/2011 »
Vjerujem da ovdje ima jos podosta Veterana ali i pocetnika koji se krecu u smjeru ostvarenja nekog svoga cilja.

Za mene,kao i za svih jedan od glavnih razloga je novac jer bih htio nesto konkretno napraviti dok sam jos mlad (22godine) i pocet si gradit nekakvu podlogu za buducnost kada vise necu vise bit ovako avanturisticki natrojen i pun energije :D

Jedan od drugih razloga je sto bih htio vidjeti svijeta,upoznat razlicite ljude i kulture,naucit jos jezika...
Nisam imao bas prilike putovati nikad van Hrvatske pa tako da bi htio vidjeti Ameriku,okupat se u Oceanu...

Moji planovi su tek za buducnost..ajmo jos malo cut one koji su postigli zeljeno...nemojte bit tako ljeni :P

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #3 on: 02/March/2011 »
ja sam se nakon 3mj vratio sa broda i ostvario sam svoje snove...vidio svijeta,upoznao prekrasne ljude,stekao najvece iskustvo u zivotu,vidio i dozivio sto doma nitko nikad nece...zaradio sam para nista ali sam se vratio kuci najsretniji...

Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #4 on: 04/March/2011 »
Ispričavam se ali morao sam pobrisati i ono malo što sam napisao o sebi, jer nije prošlo ni 2 dana a već se javio jedan banirani debil koji je napao moju životnu dob, fizički izgled, položaj na forumu ....
tako da nažalost moram izbjegavati pisati o sebi.

 :plovim:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #5 on: 04/March/2011 »
Ispričavam se ali morao sam pobrisati i ono malo što sam napisao o sebi, jer nije prošlo ni 2 dana a već se javio jedan banirani debil koji je napao moju životnu dob, fizički izgled, položaj na forumu ....
tako da nažalost moram izbjegavati pisati o sebi.

 :plovim:


Cekaj malo meni ti ljudi nisu jasni ako si dobio ban nisi sigurno bez razloga i jos napadas a znas da si kriv  :tuctuc: ako imas kakvo pravo prijavljuj ih pa nek plavci pokucaju doma  :rolleyes:

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #6 on: 04/March/2011 »
Lakse je kritikovati drugog,nego ostvariti vise nego sto je taj drugi ostvario  ::yes::


\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #7 on: 04/March/2011 »
Sta drugo nego cista zavist...
Mislim Sefe da nisi trebao obrisati tvoj post...To tvoje dostignuce je zaista velicanstveno, i taj post je trebao da posluzi kao motiv svima nama,bilo da smo veterani,da cekamo prvi ukrcaj,ili da tek razmisljamo o odlasku...
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Vasi ostvareni ciljevi...
« Reply #8 on: 04/March/2011 »
Većina ljudi je pozitivna i samo želi ostvariti svoje snove, ali u općoj populaciji uvijek se nađe psihopata koji nisu u stanju vidjeti svijet iz druge perspektive.
Te psihopate ne čitaju pravila ponašanja prilikom registracije na forum, i odmah poslije uspješne registracije kreću sa pitanjima koja su na 16 načina odgovorena.
Time forum postaje nepregledan, pa je sve teže naći ono što tražiš kako vrijeme prolazi.

Ja nemam druge nego takve banirati, a iako je forum anoniman, oni se osjete jako povrijeđenima.
Onda od takvih slijedi očajničko traženje neke moje privatne email adrese po internetu, spamanje, registracije pod drugim imenima, i sve moguće vrste cyberstalkinga.
I još očekuju uspješnu karijeru na kruzerima, a sa takvim personality-em neće tamo izdržati ni tjedan dana.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)