Author Topic: 2011 Interviews  (Read 36094 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
2011 Interviews
« Reply #15 on: 01/March/2011 »
Bez brige, nisi jedini  ;)
Ima  nas koji svaki dan  milijun puta otvorimo mail u nadi da nam je nešto poslala  :)

+1

 b00/

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
2011 Interviews
« Reply #16 on: 01/March/2011 »
jbt koliko assistant waitera.. uz to, trebalo joj je 5 dana da mi odgovori na mail, pa kaj će nas 550 biti na intervjuu ""]]

haha, meni je rekla suzi da se ne čudim ako nas bude 80-100 :D

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
2011 Interviews
« Reply #17 on: 01/March/2011 »
bit će para za Suzanu :yeah: osim toga, ako nas bude puno intervju će kratko trajati...valjda. ali dok čekamo, svejedno bi mogli dobiti ćevape i pivo, pa Suzana ako ovo čitaš, znaš kaj treba.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
2011 Interviews
« Reply #18 on: 01/March/2011 »
Ćevapi sa lukom!

Pa kad udjemo na interview da imamo ljepi zadah :haha:
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
2011 Interviews
« Reply #19 on: 01/March/2011 »
bit će para za Suzanu :yeah: osim toga, ako nas bude puno intervju će kratko trajati...valjda. ali dok čekamo, svejedno bi mogli dobiti ćevape i pivo, pa Suzana ako ovo čitaš, znaš kaj treba.


I koja tabletica za smirenje bi dobro došla ;)
 Mene već sada polako hvata trema, a kad dođem tamo ima da me pojede.  :hehe:

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #20 on: 02/March/2011 »
I koja tabletica za smirenje bi dobro došla ;)
 Mene već sada polako hvata trema, a kad dođem tamo ima da me pojede.  :hehe:
Mislim da će nas bit 100, tko zna koliko njih neće proći.. a možda svi prođu  :D, to bi bilo super..

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #21 on: 02/March/2011 »
Mislim da će nas bit 100, tko zna koliko njih neće proći..
Ako nastaviš s ovakvim optimizmom čini mi se da će mi tablete za smirenje trebati i prije intervjua  ;)

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #22 on: 02/March/2011 »
Ako nastaviš s ovakvim optimizmom čini mi se da će mi tablete za smirenje trebati i prije intervjua  ;)
Ma daaaaj svaki dan buljim u ovaj forum i jeza me hvata od toga svega.. Što više gledam, to mi je veća muka.. U glavi mi se vrte takve gluposti da sam sam sebi dosadan.. Vježbam ona pitanja sa intervjua za svaki slučaj :) Pošto mi je engleski neka mizerna 3ka imam osjećaj da će me konkurencija otpuhat odmah :) Ipal će nas biti puno a ne vjerujem da ćemo svi proći.. ma neznam više ništa, jedva čekam da to završi..

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #23 on: 02/March/2011 »
Nek ti utjeha bude da nisi jedini koji prolaziš kroz to. Ima još nas koji se slično osjećamo kao i ti. Skoro da o ničemu drugom više niti ne razmišljam nego samo o odlasku na brod i o tom intervjuu. A ako dobro upakiraš to svoje znanje, možeš  proći i prije nego onaj koji zna bolje engleski od tebe, ali nema dobru prezentaciju. Ima jedna izreka, za koju ne znam kako točno glasi, ali svodi se na to da ako kreneš nešto raditi s mišlju da ćeš doživjeti neuspjeh, onda ćeš ga i  doživjeti. Zato glavu gore i ne radi mi još veću tremu  :rolleyes:

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #24 on: 02/March/2011 »
Nek ti utjeha bude da nisi jedini koji prolaziš kroz to. Ima još nas koji se slično osjećamo kao i ti. Skoro da o ničemu drugom više niti ne razmišljam nego samo o odlasku na brod i o tom intervjuu. A ako dobro upakiraš to svoje znanje, možeš  proći i prije nego onaj koji zna bolje engleski od tebe, ali nema dobru prezentaciju. Ima jedna izreka, za koju ne znam kako točno glasi, ali svodi se na to da ako kreneš nešto raditi s mišlju da ćeš doživjeti neuspjeh, onda ćeš ga i  doživjeti. Zato glavu gore i ne radi mi još veću tremu  :rolleyes:
Ma imaš pravo.. evo neću više :) Samo optimizam :) i bit će sve super..

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: 2011 Interviews
« Reply #25 on: 02/March/2011 »
kojeg je datuma taj intreveiw   jel to samo  za   F&B  department   no;;;

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #26 on: 02/March/2011 »
kojeg je datuma taj intreveiw   jel to samo  za   F&B  department   no;;;

niko ne zna...još...jel čitaš postove prije? i mislin da je samo f&b dpms

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: 2011 Interviews
« Reply #27 on: 02/March/2011 »
Da citam ali nista konkretno

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #28 on: 02/March/2011 »
Ma daaaaj svaki dan buljim u ovaj forum i jeza me hvata od toga svega.. Što više gledam, to mi je veća muka.. U glavi mi se vrte takve gluposti da sam sam sebi dosadan.. Vježbam ona pitanja sa intervjua za svaki slučaj :) Pošto mi je engleski neka mizerna 3ka imam osjećaj da će me konkurencija otpuhat odmah :) Ipal će nas biti puno a ne vjerujem da ćemo svi proći.. ma neznam više ništa, jedva čekam da to završi..

Koja pitanja?
Vidim da pitaju i stvari totalno nevezane uz posao.. npr. tipa "kaj bi sad htio jesti", "koji su ti najdraži filmovi" i sl., ali sumnjam da netko neće proći ako voli kebab više od hamburgera.
na onoj prijavnici se može vidjeti da se kod kandidata ocjenjuje Hospitality, Skill, English, Appearance i Personality.. i npr. ako je netko jako nervozan na intervjuu, radno iskustvo mu se ne može promijeniti, ali engleski, osobnost i ta neka ljubaznost će pasti prilično.. brijem da se zato i dešava da netko sa godinama iskustva ne dobije posao, a onaj tko ne može nositi dvije čaše da ne prolije, dobije

Offline frances

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: 2011 Interviews
« Reply #29 on: 03/March/2011 »
dragi i ja danas poslali CV :)
nadamo se da će nas pozvati an razgovor..
javili smo joj se prvi put pred neko vrijeme i nakon puno razmišljanja poslali CV.
nadam se da će ova nervoza iz želuca proć do razgovora!
 :hekla: