Author Topic: Tko ide prije na brod?  (Read 5800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nedozgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Tko ide prije na brod?
« on: 03/March/2011 »
Zanima me dali neku prednost imaju ovi koji su se aplicirali prije recimo 2 mjeseca u odnosu na nas koji smo se sada aplicirali?
Tj. dali će prije na brod ovi koji su se ranije aplicirali i prošli intervju ili to nema veze.. ?




Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Tko ide prije na brod?
« Reply #1 on: 03/March/2011 »
Zanima me dali neku prednost imaju ovi koji su se aplicirali prije recimo 2 mjeseca u odnosu na nas koji smo se sada aplicirali?
Tj. dali će prije na brod ovi koji su se ranije aplicirali i prošli intervju ili to nema veze.. ?





Kada sam se ja prvi put čula sa Suzi ona mi je rekla da uzima u obzir one koji su se prvi javili.
Ali po pričama drugih koji su kasnije aplicirali  znam da svi idemo na taj intervju u trećem mjesecu. A kojim redoslijedom ćemo na brod to ćemo tek poslije saznati. Na primjer moj zaručnik je preko EP otišao u jedanaestom mjesecu, a neki dečko kojeg je upoznao na intervju ( i taj dečko je prošao ) je došao na brod tek prije par dana.   

Offline nedozgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Tko ide prije na brod?
« Reply #2 on: 03/March/2011 »
Kada sam se ja prvi put čula sa Suzi ona mi je rekla da uzima u obzir one koji su se prvi javili.
Ali po pričama drugih koji su kasnije aplicirali  znam da svi idemo na taj intervju u trećem mjesecu. A kojim redoslijedom ćemo na brod to ćemo tek poslije saznati. Na primjer moj zaručnik je preko EP otišao u jedanaestom mjesecu, a neki dečko kojeg je upoznao na intervju ( i taj dečko je prošao ) je došao na brod tek prije par dana.   

S jedne strane glupo, s druge - korektno. Zavisi s koje se strane nalaziš :D
Al dobro, pri prijavi su mi rekli da od intervjua sa amerom prođe od 2-6 mjeseci do ukrcaja na brod.. a to je ok ;)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Tko ide prije na brod?
« Reply #3 on: 03/March/2011 »
S jedne strane glupo, s druge - korektno. Zavisi s koje se strane nalaziš :D
Al dobro, pri prijavi su mi rekli da od intervjua sa amerom prođe od 2-6 mjeseci do ukrcaja na brod.. a to je ok ;)

Indijcem :D

Mene ubija ovo čekanje...ja bi najradije odmah krenuo. b00/
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

peanutz

  • Guest
Re: Tko ide prije na brod?
« Reply #4 on: 03/March/2011 »
Sign on datum zavisi od toga kakvi ste bili na intervjuu i ocene intervjuera kao i kvaliteta i duzine predjasnjeg iskustva koje (ni)ste imali. NIKAKO od "agenta" a jos manje od toga ko je kada aplicirao.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Tko ide prije na brod?
« Reply #5 on: 03/March/2011 »
Sign on datum zavisi od toga kakvi ste bili na intervjuu i ocene intervjuera kao i kvaliteta i duzine predjasnjeg iskustva koje (ni)ste imali. NIKAKO od "agenta" a jos manje od toga ko je kada aplicirao.

Da li postoji ikakva mogućnost da agent naštima vrijeme odlaska ( npr. ja bi htjela da ako prođem da idem tek u devetom mjesecu kad mi se zaručnik bude vraćao na drugi ugovor, tako da idemo zajedno ), ili kad kompanija odredi moraš ići i to je to?

peanutz

  • Guest
Re: Tko ide prije na brod?
« Reply #6 on: 03/March/2011 »
To je pitanje za "agenta" ali JA mislim da mozes, pogotovo jer je to Carnival a jos ti je decko zavrsio prvi ugovor tamo (dokazao se kao radnik).