Author Topic: Assistant Buffet Steward  (Read 5582 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mario22

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Assistant Buffet Steward
« on: 03/March/2011 »
Ja sam takodje odlucio da krenem na brod pa sta bude da bude :)
Imam cvrstu volju, ne i neko iskustvo i solidno znanje engleskog i nemackog jezika, pa sta mi bog da :)
U ponedeljak imam taj neki razgovor u agenciji Safe Cruise na Novom Beogradu pa cemo da vidimo sta i kako je ciniti...
Uglavnom planiram da se pojavim do kraja marta na tom intervjuu ako prodje sve kako treba :)
Inace, prelistao sam mnogo forume i mnogo procitao tako da mislim da sam u neku ruku spreman  :plovim:  
Javljam se u ponedeljak da vas obavesti sta i kako su me uputili ljudi iz agencije da odradim....

Inace da jos dodam da sam planirao da se prijavim za Asst Buffet Steward i mozda prebrzo pitam ali me cisto informativno zanima kolika je pocetna plata za njih ako neko moze da mi odgovori? :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Assistant Buffet Steward
« Reply #1 on: 03/March/2011 »
Quote
kolika je pocetna plata za njih?

720-1100$
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward
« Reply #2 on: 03/March/2011 »
Prijavi se ti za Buffet Steward, ako ne budes briljirao na intervjuu dace ti Assistant.

Offline mario22

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward
« Reply #3 on: 03/March/2011 »
Pa kontam da je bolje na pocetku da budem Asst Buffet Steward jer bas i nemam neko znanje rada po restoranima.. Radio sam vise po barovima za sankom :) Inace,bio sam 2 god u Austriji,salzburgu radio na bausteli i vikendom uvece kao obezbedjenje po nasim diskotekama.. Uglavnom rad nije problem,volje imam,pare sam pripremio pa cemo videti sta i kako :) Tek mi je 22. tako da se ne brinem :D


Hvala sefe na informaciji i ako jos neko ima neki koristan savet neka slobodno napise... Sve dobro dodje ;)

Inace svaki savet dobro dodje i ko ima nesto pametno da posavetuje neka me doda na fb "Mario Kozulj"  i hvala svima u napred i samo tako nastavite sa ovim temama jer mnogo pomazete pocetnicma i svima....!