Author Topic: Ponovno uredjivanje kategorija  (Read 2676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Ponovno uredjivanje kategorija
« on: 04/March/2011 »
Pozdrav drugari,

Evo dodje i taj vacation nakon svega, ja na forum kad ono opa!,  forum  ''narastao''.  Cini mi se da je mnogo novih pod kategorija.

e sad,  moj predlog je da se sve to kategorizuje tako da bude urednije u npr.  zajednicke celine.


Primer:

* deo (board)  ''Posao na brodu'' bi moga sadrzati samo sledece delove:

- Zivot na brodu,       -  Price veterana,         -  Veterani posla na kruzerima,       - Brodske rutine i snalazenje na brodu,   - Fotografije i video snimci,       -  i slicni delovi

   foruma  



*  novi deo foruma npr. naziva ''Info'' gde bi bili grupisani:

-  Postojeci delovi foruma koji daju info o  svim kompanijama i koncesionarima kao i o recnim kompanija i luksuznim jahtama.



*  jos jedan novi deo foruma npr. naziva  ''Interview/Apply''  gde bi bili postojeci delovi foruma o agencijama, informacije o intervijuima i online apliciranju :

-  Prijava za posao na kruzerima,     -   Agencije za zaposljavanje na kruzere,    - Ostale agencije za posao u inostranstvu,  




------------------------------------------------


Licno,  meni se ne da kliknuti nigde kada vidim ovoliko tema,  jer ne znam gde bih pre, tako da zatvorim stranu i nastavim svrljati negde drugde po netu, a forum gotivim i dan danas, pa mislim da bi bili lepo kada bi se ovako posredio.    ;) :uzdravlje:


Hvala Sef !



*  

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ponovno uredjivanje kategorija
« Reply #1 on: 04/March/2011 »
Podrzavam  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ponovno uredjivanje kategorija
« Reply #2 on: 04/March/2011 »
Nek još malo naraste ... nije još vrijeme za pregrupiranje
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Ponovno uredjivanje kategorija
« Reply #3 on: 11/June/2011 »
Hmmm hmmm,  i dalje sam istog mislenja da je pre bilo lakse kruzirati forumom te moram opet da reknem koju      :uzdravlje:    :D    

 Posto mi se i dalje cini da je forum pre bio mnogo pregledniji dajem predlog da se bar umetnu razmaci izmedju ovih prvih 15 podforuma , jer ih ima 15 spojjenih zajedno
a tek onda ide razmak pa se nalazi deo ''Ostali poslovi u inozemstvu'' , a pored toga opet predlog za uredjivanje da se 4 grupe stave zajedno kao neka vrsta show box podforuma za nove clanove  : Price veterana,  Brodske rutine i snalazenje... , PDF Arhiva i Fotografije i videozapisi *   .  ged bi mogli videti i procitati bitne stvari.

Kategorije koje su primerene onima koji su vec odradili jedan ugovor bi mozda trebale da se svedu pod jedan prozor kao na slici i moj predlog je da se tu doda
i kategorija ''online apliciranje kod kompanija''.





Uploaded with ImageShack.us

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ponovno uredjivanje kategorija
« Reply #4 on: 11/June/2011 »
jedan veći problem kod reorganizacije kategorija je u tome da se lome svi oni back linkovi koje svakodnevno postavljam uokolo.

recimo, pojam "online agencije" je na prvoj stranici googla na mjestu broj 7, vodi na link http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=392.0

i ako sam ja taj link još na 10 mjesta na internetu vezao za te ključne riječi, kako bih povećao rejting svoje stranice za te riječi, to znači da ću premještanjem teme izgubiti tih 10 izvora i pasti u tražilici.

biznis je biznis  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Ponovno uredjivanje kategorija
« Reply #5 on: 11/June/2011 »
 :D     shvatio      :uzdravlje: