Author Topic: Stvarno su korektni i pruže ti šansu  (Read 10337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« on: 04/March/2011 »
Evo da podilin sa vama svoje iskustvo sa intervjua, inace jos neznan dali sam primljen ali eto dok cekan na odgovor.....

aplicirao sam na njihovoj stranici i javili su mi se odmah sutra sa mailom da ih nazovem bilo koji utorak...........super, prvi utorak sam skupio hrabrosti, nazvao javila mi se neka hardcore britanka koju apsolutno nisam razumio nista ali shvatio sam da ove Laure nema i da nazovem drugi utorak, nazvao drugi utorak opet nema Laure i kaze da ostavim broj da ce ona mene nazvati, nazvala me sutra i predintervju je trajao jedno 4 minute, gdje si radio, jesi odradio ugovor do kraja, znas li cim se mi bavimo, znas li kolika je placa i eto znao sam sve zahvaljujuci ovom forumu, intervju za dva tjedna izmedju 12 i 13 sati. :uzdravlje:

Cekao cili dan kraj telefona, nazvalo me oko 4 sata popodne, Laura odradila intervju na brzinu, mislim da intervju nije trajao duze od 4 minute a ja se spremija, naucija sva ova pitanja i tako.

Pitanja sa intervjua su se uglavnom svodila na to da ja objasnjavam sta sam radio kao fotograf, da dokazujem da sam odradio ugovor do kraja i to je to, niti jedno pitanje nije bilo od ovih sta ste nabrojali u prethodnim postovima (kcerka, prodaja i slicno), evo tocan slijed razgovora.

Da li je to Robert, sada cemo proci kroz vas CV, opisite mi sto ste radili kao fotograf na brodu, od kada do kada je bio vas ugovor, da li ste ga odradili do kraja, sto je za vas Customer Service, gdje ste jos radili, za koliko mozete biti spremni za odlazak, da li vi imate sto pitati mene..............i to je to. Malo sam razocaran jer mi se cini da u osam minuta kontakta nema sanse da ostavim dobar dojam, pogotovo preko telefona, ne nadam se nekom pretjeranom uspjehu. :uzdravlje:

Ko ima pitanja nek pita, takodjer preporucujem svima koje zanima Shop aplicirati za HB jer stvarno su korektni i pruze ti sansu.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #1 on: 05/March/2011 »
...Malo sam razocaran jer mi se cini da u osam minuta kontakta nema sanse da ostavim dobar dojam, pogotovo preko telefona, ne nadam se nekom pretjeranom uspjehu. :uzdravlje:
Identicno sam se i ja osecao posle poziva iz Santa Clarite, Princess.
Nekako bzvz, iako nisam nista konkretno zeznuo u samom razgovoru.
Nezgodni su ti tel. intervjui. A tek taj 'hardcore english'... Engleze sam oduvek najslabije razumeo  oT
I sta si rekao, koliku platu ocekujes?  :pop:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #2 on: 05/March/2011 »
Identicno sam se i ja osecao posle poziva iz Santa Clarite, Princess.
Nekako bzvz, iako nisam nista konkretno zeznuo u samom razgovoru.
Nezgodni su ti tel. intervjui. A tek taj 'hardcore english'... Engleze sam oduvek najslabije razumeo  oT
I sta si rekao, koliku platu ocekujes?  :pop:


Ocekivao ne ocekivao, dobice 693.33 GBP i kapak   :pop:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #3 on: 05/March/2011 »
Ako smijem da pitam ni mi je jasno   jel to za princess ili  neka druga company ""]]

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #4 on: 05/March/2011 »
Pa dobra je plata (bar moje misljenje)

To je nekih 1500 KM  :party:


Ja bi bio zadovoljan i da mi je plata 500 dolara a kamoli 1000  :run:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #5 on: 05/March/2011 »
@miomit
Kaze ona koliku placu ocekujes a ja kazen 693 funte :rofl:, ona kaze dobro ocekujes, onda san joj reka da san se dosta informira o tome, inace i ja san se nakon IMAGE intervjua osjeca pomalo cudno sve je to kratko trajalo ali je zato bilo oci u oci pa sam ostavio neki dojam, ovdje sam samo bio tip koji odgovara na pitanja, pokusavao sam da se malo smijem i nasalim da ostavim neki personality ali sve je to nista.

@dubica

Nije to za Princess, ovi su ti koncesionari na 40ak brodova, dosta tih kompanija je relativno nepoznato, evo tu pogledaj koji su brodovi http://www.cruiseshiprecruitment.co.uk/ships.asp

Inace jos ne javljaju, poslao sam cak Email zahvale i u atachmentu stavio vazeci medical da uglavnom vide da sam zainteresiran za rad

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #6 on: 05/March/2011 »
sto je sa image  vidim izdrzao si 1 contract  jel se vracas ili trazis druge opcije  :moli:je su li te razocarali  u image company dal se izdrzat stres itd .

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #7 on: 05/March/2011 »
...Inace jos ne javljaju, poslao sam cak Email zahvale i u atachmentu stavio vazeci medical da uglavnom vide da sam zainteresiran za rad
Ma zvace te sigurno. Dobar si ti kandidat.
Sve najbolje!  :uzdravlje:

peanutz

  • Guest
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #8 on: 05/March/2011 »
sto je sa image  vidim izdrzao si 1 contract  jel se vracas ili trazis druge opcije  :moli:je su li te razocarali  u image company dal se izdrzat stres itd .
koji si ti lik :) od 44 posta koliko si nakuckao bar 46 mogu da se okarakterisu kao trollovanje, spamovanje i sta ti ja znam.
mislim boli me uvo, Sefa molim da izbrise ovaj post ali na jednoj temi pitas decka pitanja koja su odgovorena u drugoj temi. i bivseg Image radnika koji opisuje intervju za HB pitas da li se vraca na Image ili trazi druge opcije? Pa da ne trazi druge opcije valjda ne bi aplicirao za HB. i jos ga pitas da li je aplicirao za Princess?!
Halo, da li se cujemo?

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #9 on: 05/March/2011 »
@miomit

da fala ti, ali sve je to pola pola, nju je najvise zanimalo da li sam odradio ugovor do kraja, dakle prethodno iskustvo moze biti i dvosjekli mac jer ona me moze percepcirati kao tipa koji lako odustaje a njima to nije u interesu, a naravno ne smijes reci da ti je bilo lose pa ti ostaje jedino izbor da kazes da si eto zelio da se okusas u drugim mogucnostima (patetika zesca) sto je bio i moj odgovor, a to je zapravo i istina. Ma vidicemo sve. :uzdravlje:

@dubica

odgovoricu ti na PM, isto tako koga zanima nesto o IMAGE foto departmentu moze da me pita na PM ili na foto, ja cu odgovoriti iz svog iskustva :uzdravlje:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #10 on: 05/March/2011 »
Any help can is welcomen  thanks!

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #11 on: 05/March/2011 »
Ako smijem da pitam ni mi je jasno   jel to za princess ili  neka druga company ""]]


Mi smo u temi Harding Brothers, pa sam, shodno tome, i pisao.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #12 on: 05/March/2011 »
... dakle prethodno iskustvo moze biti i dvosjekli mac jer ona me moze percepcirati kao tipa koji lako odustaje a njima to nije u interesu ...
Verujem ja da su oni uvek obazrivi, ali sa druge strane njima i apliciraju samo dve vrste kandidata. Oni sa predhodnim iskustvom na brodu i oni bez. U toj situaciji sigurno pre biraju ove kao sto si i ti. Bar znaju da mozes da izguras ugovor.
Doduse sigurno ima i kandidata sa nekoliko ugovora iza sebe, ali oni pucaju na neke jace pozicije u photo dep.
Tako da... nema tu problema, dobar si ti kandidat za njih  ;)

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #13 on: 06/March/2011 »
Verujem ja da su oni uvek obazrivi, ali sa druge strane njima i apliciraju samo dve vrste kandidata. Oni sa predhodnim iskustvom na brodu i oni bez. U toj situaciji sigurno pre biraju ove kao sto si i ti. Bar znaju da mozes da izguras ugovor.
Doduse sigurno ima i kandidata sa nekoliko ugovora iza sebe, ali oni pucaju na neke jace pozicije u photo dep.
Tako da... nema tu problema, dobar si ti kandidat za njih  ;)

Mogu da potvrdim ovo sto si napisao.
Ja sam se prijavio bez dana iskustva na brodovima ali sa 3 godine iskustva u prodaji i odlicnim engleskim i nisu mi uopste zakazivali interview, odmah sam dobio "odbijenicu" .

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #14 on: 06/March/2011 »
Ako je tako kako si napisao onda je steta sto si dobio odbijenicu


A dobro,izgleda da oni nekad malo unesu vise subjektivnosti ali sta ces.Valjda je to tako sa vecinom posrednika  -()-
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"