Author Topic: Stvarno su korektni i pruže ti šansu  (Read 10336 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #15 on: 09/March/2011 »
Primio sam mail :yeah:..............losa vijest, nista od moje buducnosti u Shopu, standardan mail odbijenice, znaci 'usprkos mojoj snaznoj kandidaturi neki drugi kandidati su bili uspjesniji', ajde neka :uzdravlje:

Iz ovog svog iskustva bi buducim kandidatima preporucio da se spreme malo bolje od mene, nemojte da vas pitanja o vasem proslom poslu iznenade i da odgovarate kratko, naucite dobro potencijalne odgovore i napravite natuknice, naucite datume kad ste sta poceli da radite jer to vas pita a ako vam treba da razmislite :rolleyes: moze da ispadne kao da muljate.

Odmah nakon intervjua sam znao da nisam postigao onaj 'Klik' sa sugovornicom koji je potreban da ostavite neki poseban dojam, steta jer stvarno bi bilo super da je ovo uspilo (nema agencije), ajde vise srece nekom drugom, aplicirajte nista ne gubite.

Kako sef kaze i svidja mi se: Ko zna zasto je to dobro :uzdravlje:

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #16 on: 09/March/2011 »
Bice jos sansi! :uzdravlje:
Bas me zanima, da nisi probao da apliciras za MSC, on-line?

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #17 on: 11/March/2011 »
Nisam vidis, to mi nikad nije palo napamet, svi se nekako zale na MSC i mozda sam vidio dosta MSC brodova u portovima te su mi izgledali nekako bezveze, ali mozda je vrijeme da razbijem predrasude. ::yes::

Kad smo kod 'bit ce jos sansi' ili 'tko zna zasto je to dobro' djela evo odmah dan nakon HB intervjua dobijem poziv za navodno rjetke i inace moje 'best of' pozicije Sound tech., i sto je najbolje intervju ce opet biti preko telefona, ou jea....nadam se da ce se sve dogoditi ubrzo :uzdravlje:

Sorry, znam da je tema HB ali eto samo da napisem i ovo iskustvo.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #18 on: 12/March/2011 »
Oni su na gubitku. jesi li im bar rekao da se nose na kraju razgovora?? Ako nisi, ja cu im reci (ako me ne prime)

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #19 on: 12/March/2011 »
Hehehe, da, mogao sam im pokazati malo 'Balkan way' ali nista, ajde bas me zanima sta ce biti s tobom, daj kad ti je intervju jesi ih zva, nauci ovo sta je mene pitalo vjerovatno ce to pitati i tebe i prodji pa da napokon ova tema HB dobije sretan kraj hehee :uzdravlje:

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Stvarno su korektni i pruže ti šansu
« Reply #20 on: 29/July/2012 »
I sta bi na kraju, da li je neko upao na misteriozni HB? :D

Nesto mi ne stima da su te posle redovno odradjenog ugovora na Image-u odbili, to mi ne pije vodu jer se kompanije bukvalno otimaju za Image fotografe.

Image jeste najgori i tretiraju te kao stoku(bukvalno), li sto tamo naucis za jedan ugovor na ostalim kompanijama neces "za zivota".
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`