Author Topic: Odabir biti ?e u Petak 1. Aprila 2011 u Materiji u Sloveniji, u pizzeriji Amico.  (Read 18494 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Evo ljudi tko čeka dočeka  :run:

Odabir biti će u petak 1. aprila 2011 u Materiji u Sloveniji, u pizzeriji Amico.

Do tamo se nikako ne može s busom, pa jel ima tko   iz Istre da bi išao s autom kako bi se organizirali za prijevoz?

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
goreg mjesta za intervju nije moglo biti, svaka čast..

Trebalo bi organizirati bus ili bar minibus iz Opatije do tamo, valjda bi se našlo dovoljno ljudi?

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
A naslo bi se, sad dali nas na forumu ima tolko koji idu bas na taj interview to je druga priča b00/

Ja cu ic autom pa ako ima tko iz Rijeke da se skupimo nas 4-5, lakše ce i zabavnije bit s ekipom ic  :D

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Ja idem iz Opatije pa ako kome treba prijevoz do tamo neka se javi.. Nije napisala u koliko sati je intervju , nisam vidio..

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Pričitala sam mail deset puta najmanje, ali nigdje ne piše u koliko je sati.


Offline Marci

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Sretno ljudi :uzdravlje: Eto Marijana ti ipak doceka, valjda cemo i mi purseri docekati interview  :waiting:

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Kaze da je navodno sljedeci interview na jesen, sad neznam...

Sta se tice u koliko sati je, sumljam da se to održava u određenom terminu, to je puno ljudi i nemoguce bi bilo svih smjestit u tu piceriju, a da ne kazem kolko bi cekao netko tko je dosao zadnji...vjerojatno je to nesto po sistemu Eric je tamo od 8 do 14 pa kako ko dodje ulazi na interview. Moje misljenje.

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile


Sta se tice u koliko sati je, sumljam da se to održava u određenom terminu, to je puno ljudi i nemoguce bi bilo svih smjestit u tu piceriju, a da ne kazem kolko bi cekao netko tko je dosao zadnji...vjerojatno je to nesto po sistemu Eric je tamo od 8 do 14 pa kako ko dodje ulazi na interview. Moje misljenje.



Meni se čini da po broju prijavljenih taj Eric neće otići tako brzo. Traxx ono što si vidio u mailu su samo oni koji su prijavljeni kod Suzi( nas par stotina ). A koliko će ih tek biti iz drugih agencija?

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
U najmanju ruku isto toliko.

Dobro nece svi koji su dobili mail doc na odabir, ali bit ce nas sigurno 100-tinjak...samo iz A Priori...

Zato i kazem da je nemoguce to organizirat po sistemu dodjite SVI u 9 pa jedan po jedan na interview.

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile


Zato i kazem da je nemoguce to organizirat po sistemu dodjite SVI u 9 pa jedan po jedan na interview.


Ne znam po kojem sistemu ćemo ulaziti, pa ako ima netko tko je bio u devetom mjesecu  u Sloveniji u toj pizzeriji na odabiru da nam malo objasni ( ja ću tek sutra saznati kako je to bilo, ali mi je predugo čekati do tada :) ). Hvala


Marci nadam se da će te i vi purseri ubrzo i svoj odabir dočekati :)

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Ja iden iz Zadra osobnim autom, možda bude susjed samnom, ide isto na interview, pa će biti mista za još dvoje.
Inače iden 31 -og na test pa spavan gori i 1 -og za slo.

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Ja idem iz Opatije pa ako kome treba prijevoz do tamo neka se javi.. Nije napisala u koliko sati je intervju , nisam vidio..


Ja dolazim 31. na test engleskog, pa prespavat cu u opatiji pa ako se mogu ubilježit za prijevoz do tamo? :D
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Offline JohnnyZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ne znam po kojem sistemu ćemo ulaziti, pa ako ima netko tko je bio u devetom mjesecu  u Sloveniji u toj pizzeriji na odabiru da nam malo objasni ( ja ću tek sutra saznati kako je to bilo, ali mi je predugo čekati do tada :) ). Hvala


Marci nadam se da će te i vi purseri ubrzo i svoj odabir dočekati :)
Ljudi pozdrav,

ja sam bio u devetom mjesecu na razgovoru i kao većina nas(bilo nas je između 80-100) prošao sam.
Svaki od nas se zadržao u razgovoru sa Ericom 2-3 min i svi, mislim doslovno svi koji i malo pričaju Engleski, prošli su.
Mislim da njih dvoje nije prošlo, Engleski im je bio užasan.
Zato smatram ako je princip isti kao i prošli put da stvarno trebaju te ljude, nemate se čega bojat, već samo odgovorit na par neformalnih pitanja i to je to. Easy as that.
Pozdrav i sretno!!!
 

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Johnny hvala, skinuo si mi kamen sa srca  :D ti si na brodu ili još čekaš ukrcaj?

Offline JohnnyZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Johnny hvala, skinuo si mi kamen sa srca  :D ti si na brodu ili još čekaš ukrcaj?
Trebao sam biti ali sam privremeno odustao, ali to ti nije bitno. Ljudi koji su prošli na tom razgovoru ukrcali su se tijekom 11.mj. Bar znam za poziciju ass.waiter, to su tražili, za bar waitere nisam siguran.
I samo jedan tip svima koji idete na razgovor, Eric će većini ponuditi mjesto ass. waitera( čak neće ponuditi nego jednostavno ti to upiše i to je to), a ako neko baš izrazito želi biti bar waiter neka traži i dobit će.. možda nakon ovog posta i ne... Ali tako je bilo prije pola godine. Nadam se da pomaže...