Author Topic: Odabir biti ?e u Petak 1. Aprila 2011 u Materiji u Sloveniji, u pizzeriji Amico.  (Read 18505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile

Ja dolazim 31. na test engleskog, pa prespavat cu u opatiji pa ako se mogu ubilježit za prijevoz do tamo? :D
Naravno.. Za sad nas je 5.. i to je to :) Malo čemo se stiskat al dobro..:)

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Naravno.. Za sad nas je 5.. i to je to :) Malo čemo se stiskat al dobro..:)

Hvala :D ako je broblem reite , al sitan sam tak da ce biti mjesta :D :D
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Hvala :D ako je broblem reite , al sitan sam tak da ce biti mjesta :D :D
Ma nema problema..Stat ćemo svi..

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Jel zna netko možda dali ima u opatiji neki smještaj po povoljnoj cijeni ,za jdenu noc mi treba ,moze i u lovranu.
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Offline BlackyM

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile

Ja dolazim 31. na test engleskog, pa prespavat cu u opatiji pa ako se mogu ubilježit za prijevoz do tamo? :D

Tako i ja...heheh....pa ako ima netko da mi pomogne u vezi prijevoza, bio bih zahvalan da mi javi da se dogovorimo ;)

Offline Marci

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Za smjestaj odi online na oglasnik burza i tamo ces naci mnogo oglasa za smjestaj na jednu noc, kosta oko 50kn ! To je najjeftinija varijanta.

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
hei. i ja planiram na taj razgovor.
nego. test je jako težak? pisanje mi je slaba karika za sad, više učim razgovarat.
kad su uveli u škole učenje njemačkog, gamad. da sam barem oduvjek učio engleski... :S
malo mi je bed, nisam previše u engleskom jeziku, a dalek mi je put do rijeke.. pa neznam što učinit. a jako bih volio da idem več jedamput na taj brod :D

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
da sam barem oduvjek učio engleski... :S....dalek mi je put do rijeke..

da barem imam k**** 25 cm.
pa nije Lovran više na 3 dana jahanja od Međimurja, a kaj se tiče engleskog.. još prije godinu dana si ovdje pitao za to, i da si se potrudio
*sigurno* si mogao naučiti dovoljno za rad na cruiseru   ;D

Offline nedozgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Koliko nas je iz Zagreba pa da skupa nešto smislimo ? ako je netko sa autom pa da te troškove podjelimo..

Još bi bolje bilo kad bi netko kao i ja išao dole na 2 dana jer ja moram dan prije razgovora sa Ericom obavit predintervju u opatiji,
a mislim da nisam jedini koji ima ovakvu situaciju, pa eto javite se, može i u p.m. da ne teretimo topic ;)

Offline frances

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
za prespavati jednu noc radije pogledajte na couch surfingu.
odete u grupu rijeka i pitate ako netko ima slobodan kauc na podrucju lovran-opatija.
ljudi koji tamo nude kauce su stvarno ok :)

mi idemo iz rijeke, imamo jos 2 mjesta, pa mozemo dogovriti nesto :)

Offline klaca

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Cao i meni je problem ovaj intervju,ja dolazim iz Novog Sada neznam sta da radim.........
ako bi mi neko mogao izaci u susret bila bi zahvalna...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Cao i meni je problem ovaj intervju,ja dolazim iz Novog Sada neznam sta da radim.........
ako bi mi neko mogao izaci u susret bila bi zahvalna...

koliko znam, Suzy zapošljava samo ljude sa Hr pasošem ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline klaca

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
koliko znam, Suzy zapošljava samo ljude sa Hr pasošem ...


ja imam hrvatske papire,to nije problem......sve sam sa njom vec sredila,test polozila,samo jos taj intervju da obavim

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Cao i meni je problem ovaj intervju,ja dolazim iz Novog Sada neznam sta da radim.........
ako bi mi neko mogao izaci u susret bila bi zahvalna...

Pa evo reci kako ti mogu pomoci, ja sam iz Rijeke koja je blizu Lovrana. Pretpostavljam da ti treba jeftin (ili besplatan) smjestaj za taj period dok si na razgovoru. Sad, ja ti zivim u maleckom stanu sa suprugom pa ti nazalost ne mogu ponuditi da dodjes kod mene spavati(a i supruga ne bi bas odobravala, imam osjecaj  oT ) ali imas srece sto su Lovran i Opatija mjesta kraj fakulteta pa imas puno soba za iznajmljivanje, mozes si pogledati na ovoj adresi http://burza.com.hr/ mozda naletis na stogod povoljno za jednu/dvije noci. Ako to ne upali, imas u Rijeci koja je blizu (i imas relativno povoljan bus iz grada do lovrana direktno) jeftini hotel kontinental i jos jeftiniji (i zacudo kvalitetniji) hostel. A od tamo ces vec naci nekoga s kime ces se ukrpati da odete do slovenije, ima ekipe tu koja ide iz rijeke(par postova povise) pa imas ekipu koja se skuplja od svuda u lovranu  jer moraju obaviti predintervju sa suzy dan ranije... uglavnom, sredi si smjestaj u rijeci/lovranu pa se cuj sa suzy i sredi si neki prijevoz do slovenije, sigurno ce ti pomoci. u mom slucaju mene je vozila iz rijeke za zagreb kada je bio moj razgovor jer je i ona isla pa sam se slepao sa njom  :run:

Offline klaca

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pa evo reci kako ti mogu pomoci, ja sam iz Rijeke koja je blizu Lovrana. Pretpostavljam da ti treba jeftin (ili besplatan) smjestaj za taj period dok si na razgovoru. Sad, ja ti zivim u maleckom stanu sa suprugom pa ti nazalost ne mogu ponuditi da dodjes kod mene spavati(a i supruga ne bi bas odobravala, imam osjecaj  oT ) ali imas srece sto su Lovran i Opatija mjesta kraj fakulteta pa imas puno soba za iznajmljivanje, mozes si pogledati na ovoj adresi http://burza.com.hr/ mozda naletis na stogod povoljno za jednu/dvije noci. Ako to ne upali, imas u Rijeci koja je blizu (i imas relativno povoljan bus iz grada do lovrana direktno) jeftini hotel kontinental i jos jeftiniji (i zacudo kvalitetniji) hostel. A od tamo ces vec naci nekoga s kime ces se ukrpati da odete do slovenije, ima ekipe tu koja ide iz rijeke(par postova povise) pa imas ekipu koja se skuplja od svuda u lovranu  jer moraju obaviti predintervju sa suzy dan ranije... uglavnom, sredi si smjestaj u rijeci/lovranu pa se cuj sa suzy i sredi si neki prijevoz do slovenije, sigurno ce ti pomoci. u mom slucaju mene je vozila iz rijeke za zagreb kada je bio moj razgovor jer je i ona isla pa sam se slepao sa njom  :run:
   pa da trebace mi smestaj jednu ili dve noci.....
hvala ti pogledacu na ovoj adresi,ako uspem da nadjem nesto jeftino bilo bi super,neznam ni kakve su cene tamo.....ti vidim imas iskustvo,bio si na razgovoru,kako je proteklo,mene malo plasi taj engleski,jer neznam savrseno?