Author Topic: da se zaobidje cela ta prica Stainer-London-2000eur???  (Read 5942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Mozda je vec negde bilo postavljeno pitanje, nisam video...ali..da li postoje neki drugi nacini da se nadje posao frizera na brodu a da se zaobidje cela ta prica Stainer-London-2000eur???Posto iskreno nije mala suma u pitanju....

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Koliko znam nemoguce je otici bez njihovog sertifikata.Auuu kolko je zastarela ova tema,zar je moguce da niko ne ide??A ja bas htela da pokusam,za pedikir i manikir... :neceici:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ne znam koliko se isplati zaobilaziti STEINER obzirom da su najjaci i da dobro placaju. Velika mana su ugovori od 9 meseci doduse...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
A inace na njihovu obuku ne mozete daa odete ako nemate zavrsen kurs ovde.A tamo vas svakako svemu uce,jos toliko platitie,besmisleno,po meni..

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Jedna cura mi je rekla da planira da ide na neku od tih pozicija tipa frizer, pedikir, itd... i da će prvo stupiti u kontakt sa osobom koja radi predselekciju u Beogradu.
Ta žena je radila valjda 10-ak godina na tim poslovima pa je sada postala regruter u Srbiji ispred kompanije Steiner.
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
A inace na njihovu obuku ne mozete daa odete ako nemate zavrsen kurs ovde.A tamo vas svakako svemu uce,jos toliko platitie,besmisleno,po meni..

moja cura bivsa je znala kada je jako dobar mesec da izadje sa skoro mojom platom u dzepu, a inace kada je prosecno bila je izmedju tri i cetiri hiljade dolara kao maserka...

Odlazak kao asst bft steward kosta oko 700 EUR, moguca zarada 1000 do 1500 dolara.
Odlazak u SPA kosta oko 2000EUR, a zarada je preko 3000 za sve koji su sposobni za retail i rad na proviziju.

Neka me isprave ako gresim...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Samnom je bila jedna nasa,frizerka prvi ugovor. Ona je u svoja prva tri meseca zaradila ukupno 1500$. Sto znaci okk 500$ po mesecu. Posle je mozda bila malo bolja plata,nesto oko 1000$. 9 meseci ugovor

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma taj spa je nezgodan i radi se na proviziju. Ja sam sada na zadnjem brodu upozno naseg jednog u spa i imo je oko 1500 US i 9 mjeseci ugovor. :) Ko voli nek izvoli. Sa tim da se borite sa ostalim kolegama dok svatko zeli svoj dio kolaca.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Mozda onda bolje pokusati sa Starboardom,ali ne znam dal neka agencija uopste zaposljava za njih ,sa ovih prostora,trazila sam na forumu i nisam nasla..

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Samnom je bila jedna nasa,frizerka prvi ugovor. Ona je u svoja prva tri meseca zaradila ukupno 1500$. Sto znaci okk 500$ po mesecu. Posle je mozda bila malo bolja plata,nesto oko 1000$. 9 meseci ugovor

ovo ti verujem...
Bio je na Jewelu jedan nas lik kao Fitnes instruktor, zaradjivao je oko 1000 do 1500 dolara mesecno, a njegova koleginica iz Bugarske je retko kad izlazila sa ispod 5000... Kada smo imali mesec dana samo tri i cetri dana kruzeve bez portova, ubila se od posla, pricalo se da je imala preko 10k zaradu (on je i dalje imao ispod 2000).

Kod STAINERA nema kao u shopu ili nekim drugim poslovima da dobijes pare za svoj posao bez obzira kako i koliko radis i ako tim postigne target, dobijes bonus... Kod njih dobijes onoliko koliko umes da prodas... prosto. Ako mislis da mozes da radis na procenat i da se boris za klijente, te da im uvaljujes razna sranja iz retail kolekcije, onda je Stainer pravo mesto za tebe. Ako si malo pasivna i povucena osoba, nemoj da te djavo natera da ides kod njih...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Meni prodaja ide odlicno,bavim se i ovde nekom vrstom prodaje.Ali ta cela prica mi se ne dopada uopste,ipak je to brod,i necu nesto sto je tako nesigurno.To mi lici na Zepter ,avon ,kirbi i ostale glupe prodaje.Mislim nije isto,ali ipak...Ja ovde imam svoj neki biznis,tacnije nije moja firma,ali ta firma radi za mene.A uskoro cu otvoriti i svoju kad kupim opremu,koja nije skupa.Ide mi se jos jednom a ujedno mogu i da jos vise prosirim posao ovde,i zato hocu sigurnu platu .Ipak shop...samo da uspem