Author Topic: kakvo je vase misljenje da se sa tim zaposlim kao ''stuff''?  (Read 8169 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ale92

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Za dve godine imacu diplomu menadzera u oblasti turizma i hotelijerstva,kakvo je vase misljenje da se sa tim zaposlim kao ''stuff'' ? Govorim engleski i italijanski.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

:waiting:

stuff - The material out of which something is made or formed; substance.
staff - A group of assistants to a manager, executive, or other person in authority.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ale92

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala na ispravci,ali to nije odgovor na moje pitanje :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Evo onda i odgovora: Ne možeš se zaposliti kao 'stuff'. Nikako. Ne postoji teorijska šansa.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ale92

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Nema potrebe za drskoscu samo zbog obicne greske u spelingu. Ljudski je gresiti :)
Dosla sam na forum radi informacija a ne raspravljanja. Opet,hvala na ispravci,ako nadam se da cu sledeci put stvarno dobiti odgovor na svoje pitanje.

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Za dve godine imacu diplomu menadzera u oblasti turizma i hotelijerstva,kakvo je vase misljenje da se sa tim zaposlim kao ''stuff'' ? Govorim engleski i italijanski.

Bas i nekuzim  ""]] mislis  staff pozicija?ili +U+

Offline ale92

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Upravo tako. :) I sta bih mogla da radim sa svojom diplomom, a da nije konobarisanje ili klasican fizicki posao?

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
...I sta bih mogla da radim sa svojom diplomom, a da nije konobarisanje ili klasican fizicki posao?
Nije mi jasno zasto si postavila pitanje u Restaurant Staff!?
Imas sve odgovore na tvoje dileme, pitanja... ovde: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=20.0

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Upravo tako. :) I sta bih mogla da radim sa svojom diplomom, a da nije konobarisanje ili klasican fizicki posao?


Ehh sto bi rekli svi veterani glavno ti je doci na brod pa se potrudis da promijenis department...a koliko znam sto salju nase agencije na staff pozicije to ti je fotografer/ka trgovac ili ti ga gift shop(mozda jos neki department )...vjeruj ja imam dosta jako informaticko znanje i htjeo bi.......ali kada budem aplicirao ici cu najvjerovatnije ass weiter eto cisto da zakoracim na brod...a taj tvoj faks ti bas neznaci na brodu  no;;; jbg kreni od 0 pa ces lako dalje  ;D

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Evo onda i odgovora: Ne možeš se zaposliti kao 'stuff'. Nikako. Ne postoji teorijska šansa.

Šefe baš si okrutan hehe, a znaš na šta je mislio.........XD
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Barem iz mog iskustva diploma malo znaci. Trebaš imati ili sreće ili puno prijašnjih iskustva u poslu koji želiš raditi. Jedino gdje ti treba kakva takva diploma je ako želiš raditi sa djecom.

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Joj Balkanci moji ,zasto mislite da je diploma ista ,eto na primer moja malenkost ima diplomu sa drzavnog prestiznog fakulteta ,imam zavrsene i postidiplomske studije i radim kao kuvar !!!!
Sef ovog foruma takodje ima fakultetsku diplomu mnogo ozbiljniju od hotelsko ugostiteljskih fakulteta pa je otisao na brod da pere sudove ,sa mojom malenkoscu je kao konobar radio doktor masinstva iz makedonije pa sta .Fakultet je stvar koju koristite za sebe i nema nikakve veze sa time sta cete raditi u zivotu ,samo na Balkanu je vazno i samo tamo se kaze pa on ima fakultet hahahahha to ne znaci nista .
Ti sa tim fakultetom ne mozes nista ali ako dobijes medjunarodno priznate sertifikate iz oblasti uvodjenja standrad HACCP i USPH e onda mozes da budes f$b menager a to je oficirska pozicija .
Sertifikat iz ove oblasti vredi vise nego tvoj fakultet kompletan ,sa druge strane valjda si nesto naucio na studijama tako da dobijanje ovih sertifikata nece biti problem za tebe

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Za dve godine imacu diplomu menadzera u oblasti turizma i hotelijerstva,kakvo je vase misljenje da se sa tim zaposlim kao ''stuff'' ? Govorim engleski i italijanski.

Sa diplomom mozes da se slikas :smack:, a jezici koje govoris su svakako plus i to mozes da iskoristis da dobijes bolju poziciju.
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Jos si ti mlada, ali jednoga dana ces shvatiti da sa diplomom mozes da se slikas, a kada dodje taj dan onda kofer u ruke, a put pod noge.
 :smack: