Author Topic: Tsunami alert after 8.9 earthquake in Japan!!! Kako li je na brodu sada?  (Read 11665 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moongirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
evo ja na Queen Mary 2, imali srecu da smo dalekomod potresa.....trebali u Nagasaki danas ali otkazali jer su zatvorili sve luke u Japanu...sta reci osim da smo danas vidili Toyote ,Nisane i druge aute u moru....
hahahahah ne verujem :) missim, cela situacija nije smesna  :nono:, ali garant bih se nasmejala da vidim tojotu kako plovi pored broda     :plovim:
Sometimes I make lame decisions... But then I learn from them.

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
ne znam samo sta tu ima smijesno?! sve i da je netko iz šale bacio auto u more, nije smijesno jer nije ekološki prihvatljivo, tako da... :nono: :nono: :nono:

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
hahahahah ne verujem :) missim, cela situacija nije smesna  :nono:, ali garant bih se nasmejala da vidim tojotu kako plovi pored broda     :plovim:


da, i mamu, tatu i dvoje male djece unutra kako vrište  :waiting:

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
lele tebi smijesno a mi tu imali i strku i paniku jer sranja na veliko....a sad naravno da vidili aute kad plovis 2 milje od obale, a nisu samo auti u pitanju vec i drveca i krovovi...a ti koji nisi bio toliko blizu tom sranju i kad nisi mogao telefonirati i ici na internet par dana da se javis doma reci mi kako bi se osjecao....

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
E ovo se ne vidja svaki dan  oT


Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Gnothi Seauton

Offline moongirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Vi ocigledno ne znate da citate, kad niste skontali da sam napisala da cela situacija nije smesna. To znaci da je ne dozivljavam kao zabavnu. :rolleyes:
A rekla sam da bih se nasmejala da vidim tojotu pored broda, JER joj tamo nije mesto. E zato.
Ocito bi neki ovde bas da se svadjaju i da napadaju. Relax.  :uzdravlje:
Sometimes I make lame decisions... But then I learn from them.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Da ne otvaram novu temu, jer je i ovo sto cu pitati vezano za katastrofu samo druge vrste, a desava se u isto vreme kao i tragedija u Japanu... Kako ce nemiri u Libiji uticati na Mediteranske kruzeve, s obzirom da se flote krecu po celom Mediteranu?
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Americki i britanski ratni brodovi i podmornice ispalili su u subotu uveče na Libiju 112 krstarećih raketa na 20 ciljeva... sada u pomoc pritice i francuski nosac aviona, tako da ne verujem da ce kompanije ulaziti u ratnu zonu... oni planiraju akcije od 2-3 dana, ali takav je bio plan i kad su nas bombardovali pa se produzilo na par meseci...jos Gadafi naoruzava milion ljudi puskama... mozemo samo da gledamo i cekamo ishod...
Gnothi Seauton

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Evo ja odmah mogu da kazem da je "moja" buduca kompanija otkazala polazak na Mediteran. Naime,trebali smo da idemo 1.4 iz Lisabona za Tursku i dalje na Sj.Afrike ali nista od toga  :nono:

Offline morvena

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Mislim da ce se ovo itekako odraziti na kompanije, pa cak ni ne toliko na kompanije koliko na same zaposlene....manje  plate i baksis provereno!!!
 Ljudi se vec sada pocinju zaliti koliko imaju manji tip, a ko radi na procenat tek?!!Jedna devojka iz SPA departmenta zaradjuje trenutno na brodu platu od 200 funti pa vidite, a imala je tip 100 funti!
Veoma zabrinjavajuce!!!! :hehe:


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Veoma zabrinjavajuce!!!! :hehe:




kako godi topla voda ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile


kako godi topla voda ...
Axaxaxaxaxaxa,Shef jos jednom dokazuje svoje zvanje,svaka cast! :pop:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Japanski Brod koji je "preziveo" cunami
« Reply #28 on: 27/March/2011 »
Ako hocete da vidite kako izgleda sa broda "preci" preko cunamija pogledajte ovaj video Japanske Obalske Straze sa broda Matsushima. Na snimku se vide ogromni talasi kako prilaze brodu. Posada je vidno uznemirena (a ko i ne bi bio) Ove talase koji su oni preziveli na zalost vecina na obali nije :(


[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=06huCv3cCaM[/yt]

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
pih ... nisam vidio ni talas, a kamoli tsunami  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)