Author Topic: slanje aplikacije nekoliko mjeseci unaprijed i cekanje na diplomu fakulteta  (Read 1668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oceangirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pooomoc ljudi! :) :run:

Eh ovako,interesuje me zapravo mnogo stvari ali vecina se moze iscackati na forumu ali ovo sto meni treba bas nikako!
Zavrsavam fakultet ove godine,u julu tacnije i zelja mi je vec vec par godina da idem da radim na brodu al sam odlucila prvo da privedem faks kraju pa onda sve ostalo...I posto ce to biti ubrzo,zelim da odmah nakon diplomeidem:)   Ono sto mene u stavri interesuje je da li trebam vec sad poceti s aplikacijama,i trazenjem posla(vec imam neku predstavu sta zelim raditi) ili da cekam ljeto kadkonacno dobijem diplom,  ne znam kome dase obratim i sta da radim da to saznam.Da li se mora ici u agenciju direktno ili to mogu saznati putem nekog e-maila?
Molim vas ukoliko imate neke informacije,da mi pisete.. :moli:

Unaprijed zahvalna!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Idi odmah u agenciju i objasni im stvar.
Jako puno toga ovisi o tome kako ćeš se prezentirati.
Ako si vrlo perspektivan kandidat, nije problem da se već sada pripremiš, i onda ćeš samo čekati da te pozovu nakon onog roka koji im navedeš.
Nemoj samo da te zovu a ti nisi spremna, onda zaboravi na posao, jer te više nikad neće ozbiljno shvaćati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)