Posao na Brodu > Glavni Interview

Pitanja i odgovori za intervju!!!!!!

<< < (4/6) > >>

vesko:
Pozdrav svima...
   Evo ja juce bio u Zagrebu na intrvjuu za houskiping, prosao  :yeah: pa rekoh da napisem dva pitanja koja sam ja dobio od ukupno 10
a ovde ih nema:
 
1. (posto je video da nemam sat na ruci) Pitao  me je koliko ima sati valjda da vidi sta cu odgovoriti...
moj odgovor " zao mi je gospodine ali ja nemam sat pretpostavljam da je oko 18 casova. On me pogleda  ""]] i pita 18 casova kako to mislis.
Pa to vam je je 6 pm po evropskom vremenu ok kaze on....
 to je bilo predzadnje pitanje ( a bilo je 5:25  )
 
2. (ovo je bilo zadnje) Tell mi Veselin do you drink beer?
Na trenutak moja sledjena faca totalno sam se pogubio nisam ovakvo pitanje ocekivao ni u ludilu,
ali odgovorim mu sledece:
Pa gospodine da budem iskren popijem pivo ponekag ali retko,
 uglavnom posle posla ako je sav posao uradjen kako treba pa pre spavanja volim da pocastim sebe....
 cestitao mi na novom poslu bla, bla......

eto da znate mozda vam pomogne...

label:
prijavio sam se za poziciju accomodation attendand interesuju me pitanja za preminilarni i glavni interviju i testove koje daju i ceo postupak za dobijanje posla.

Falcon_ns:
preko koje agencije? dali si bio u agenciji ili si samo poslao svoj cv

Karaburac:
Koliko pitanja otprilike bude na interviju?

The_Bartender:

--- Quote from: Karaburac on 24/January/2012 ---Koliko pitanja otprilike bude na interviju?

--- End quote ---

Nisam jos bio na razgovoru, ali na treningu su mi rekli da u principu bude samo 3-4 pitanja, a ako ih bude vise, znaci da ste zaebali nesto od tih, pa hoce jos nesto da izvuku...

Isto bih svima napomenuo 4 famozne magicne rijeci koje nam je Ivica naglasio, a to su:

May I - Kao ono may I introduce my bar?
Would you - Kao ono would you please repeat my last question sir?
Let me - Let me please tell you history of this cocktail
Certanly - Na neko pitanje tipa da li imate hobi, nikad ne recite YES nego CERTANLY sir!

Nama je receno da sto vise koristimo te rijeci jer su one odraz kulture i profesionalnosti, jer znate svi da u engleskom nema persiranja, pa je malo teze uvuci se nekome u d***, a to htjeli ili ne morate u odredjenoj mjeri raditi na intervju-u.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version