Posao na Brodu > Glavni Interview

Pitanja i odgovori za intervju!!!!!!

<< < (5/6) > >>

Chupavica:
Meni je finalni intervju bio skroz opusten :)
(24.januar Beograd, Hotel Slavija)
Kao predstavnik Carnivala za housekeeping department je bio jedan (mladji) covek rodom iz Hrvatske, pored koga jednostavno ne mozes da imas tremu :D
Samo smo poceli na engleskom a posle sve na srpskom/hrvatskom (zato sto sam imala preko 90% na testu eng.valjda). Sve u svemu-dzabe sam se nervirala, imala tremu i ucila ona silna pitanja :D

GUFF|:

--- Quote from: Chupavica on 01/February/2012 ---Meni je finalni intervju bio skroz opusten :)
(24.januar Beograd, Hotel Slavija)
Kao predstavnik Carnivala za housekeeping department je bio jedan (mladji) covek rodom iz Hrvatske, pored koga jednostavno ne mozes da imas tremu :D
Samo smo poceli na engleskom a posle sve na srpskom/hrvatskom (zato sto sam imala preko 90% na testu eng.valjda). Sve u svemu-dzabe sam se nervirala, imala tremu i ucila ona silna pitanja :D

--- End quote ---

Kad bi ja imao toliko sreće uh... :D Hvala na podijeljenom iskustvu :D

The_Bartender:

--- Quote from: GUFF| on 01/February/2012 ---Kad bi ja imao toliko sreće uh... :D Hvala na podijeljenom iskustvu :D

--- End quote ---

Ne nadaj se frend, prije svega ona je ZENSKO  :run:

urosh-rs:
Za fotografe da neko napise, imam sutra interview.. putem skyp-a hvala

CEO:
ko to diže stare teme?



Ovaj lik je svakom loncu bio poklopac, a onda otišao na brod i više od njega nismo čuli. Vjerovatno popio otkaz ...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version