Author Topic: koliko puta godisnje se odigrava intervju za Gift shop department - Princess Cruises?  (Read 5459 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tikica983

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Pre svega, veliki pozdrav svima redom, i pocetnicima i veteranima  :plovim:

... pravo je zadovoljstvo citati ove redove, a Šefu treba odati posebnu počast, ideja za ovakav forum je nesto neprocenjivo. Hvala Šefe !
Ovo je moj prvi post, sudaracemo se verovatno na razlicitim temama, a i u inboxima...sve bih htela odmah da saznam, a treba mi mnooogo strpljenja da se ona krajnja odluka iskristalise.

Dakle moje prvo pitanje je koliko puta godisnje se odigrava intervju za Gift shop department - Princess Cruises?
Cini mi se da je jedan vrlo, vrlo brzo, sad u aprilu, na taj ne mogu ici, nisam dovoljno spremna, pa me interesuje kada je sledeci.


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Gift shop za Princess je svakih 2-3 mjeseca odnosno 4-5 puta godišnje preko SC iz Bg.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tikica983

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Jeeeeei !  :run:
Hvala Šefe...  :uzdravlje:

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
ja sam naisao na informaciju negde na forumu da je redje nesto, ali ako Sef kaze  =""
ovi iz Kouzona na mail ne odgovaraju, tako da ne mogu ni da se informisem,jer zna neko nesto o tome???
Gnothi Seauton

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
...ovi iz Kouzona na mail ne odgovaraju, tako da ne mogu ni da se informisem,jer zna neko nesto o tome???
Mozda bi mogao da pokusas da ih zvrcnes? +U+

Tel: 018-523374 i 018-257413

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
mislim da cu ipak da odem do Nisa  :pop:
Gnothi Seauton