Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49616 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Homofobicna naklapanja
« on: 20/March/2011 »
prvi ugovor su mi bili rumuni. jednog sam se vec spremao da izbacim kad sam supervajzoru odneo slike kako je majstorski ispovracao kabinu utekao je sam na rezajn  :tuctuc: . a drugi je bio malo bolji. nije potapao i prao carape u lavabou kao prvi nego u kanti za smece  oT
drugi ugovor je bio filipinac ali regularan lik. cist, higijena kao kod zubara  :nokti:  ili spava ili zove zenu kuci. posle njega mi je bio srbin od kojeg sam svasta naucio, bilo mi je skroz ok cimer, bez ikakvih zamerki.  secam se jednog dalmatinca, sedimo i pijacimo na open deku, sam djavo zna da je vec kasno i da se valja poci, on ustaje ostavlja pivo do pola i ode u kabinu. kad evo ti ga nazad pre nego sto je i otisao. sta bi, otkud ti nazad, sta se predomislio? kaze on, stizem ja u kabinu a moj cimer oralno zadovoljava jednog filipinca, vratio sam se da ne iskrivim i jednog i drugog sa sve kabinom  :nono:

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #1 on: 20/March/2011 »
prvi ugovor su mi bili rumuni. jednog sam se vec spremao da izbacim kad sam supervajzoru odneo slike kako je majstorski ispovracao kabinu utekao je sam na rezajn  :tuctuc: . a drugi je bio malo bolji. nije potapao i prao carape u lavabou kao prvi nego u kanti za smece  oT
drugi ugovor je bio filipinac ali regularan lik. cist, higijena kao kod zubara  :nokti:  ili spava ili zove zenu kuci. posle njega mi je bio srbin od kojeg sam svasta naucio, bilo mi je skroz ok cimer, bez ikakvih zamerki.  secam se jednog dalmatinca, sedimo i pijacimo na open deku, sam djavo zna da je vec kasno i da se valja poci, on ustaje ostavlja pivo do pola i ode u kabinu. kad evo ti ga nazad pre nego sto je i otisao. sta bi, otkud ti nazad, sta se predomislio? kaze on, stizem ja u kabinu a moj cimer oralno zadovoljava jednog filipinca, vratio sam se da ne iskrivim i jednog i drugog sa sve kabinom  :nono:


Jadan dalmatinac  :rofl:
Pored toliko zena na brodu...

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #2 on: 20/March/2011 »
jadničak!  :haha:

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #3 on: 20/March/2011 »
prvi ugovor su mi bili rumuni. jednog sam se vec spremao da izbacim kad sam supervajzoru odneo slike kako je majstorski ispovracao kabinu utekao je sam na rezajn  :tuctuc: . a drugi je bio malo bolji. nije potapao i prao carape u lavabou kao prvi nego u kanti za smece  oT
drugi ugovor je bio filipinac ali regularan lik. cist, higijena kao kod zubara  :nokti:  ili spava ili zove zenu kuci. posle njega mi je bio srbin od kojeg sam svasta naucio, bilo mi je skroz ok cimer, bez ikakvih zamerki.  secam se jednog dalmatinca, sedimo i pijacimo na open deku, sam djavo zna da je vec kasno i da se valja poci, on ustaje ostavlja pivo do pola i ode u kabinu. kad evo ti ga nazad pre nego sto je i otisao. sta bi, otkud ti nazad, sta se predomislio? kaze on, stizem ja u kabinu a moj cimer oralno zadovoljava jednog filipinca, vratio sam se da ne iskrivim i jednog i drugog sa sve kabinom  :nono:
pa jel moguce??? :rofl:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #4 on: 20/March/2011 »
pa jel moguce??? :rofl:

Cuj jel moguce?

Moja drugarica iz BG je jednom naisla pored na pola otvorenih vrata, a unutra su bila 3 engleza i amerikanac... :tuctuc:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline moongirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #5 on: 20/March/2011 »
Cuj jel moguce?

Moja drugarica iz BG je jednom naisla pored na pola otvorenih vrata, a unutra su bila 3 engleza i amerikanac... :tuctuc:
IJAOOO :)))) Hahahaha, dakle sve je moguce.  :haha:

Kazete da je dole bolje biti... Nego, mene zanima jel mozes normalno sesti na donji krevet ili cu ostavljati glavu svaki put na dasci? :)
Sometimes I make lame decisions... But then I learn from them.

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #6 on: 20/March/2011 »
Cuj jel moguce?

Moja drugarica iz BG je jednom naisla pored na pola otvorenih vrata, a unutra su bila 3 engleza i amerikanac... :tuctuc:
To konkretno nije bilo pitanje,vec reakcija na nesto sto se po meni granici sa bolesnim!Ali,iz ovoga sam definitivno shvatila da je sve moguce... :rofl:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #7 on: 20/March/2011 »
Cuj jel moguce?

Moja drugarica iz BG je jednom naisla pored na pola otvorenih vrata, a unutra su bila 3 engleza i amerikanac... :tuctuc:

Pretpostavljam da su bili Entertaiment dept. i to je za njih bas normalno,a sta mislite kako sve to izgleda Str8 decku iz Portugala koji je tek dosao na brod? :hmm:

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #8 on: 20/March/2011 »
Pretpostavljam da su bili Entertaiment dept. i to je za njih bas normalno,a sta mislite kako sve to izgleda Str8 decku iz Portugala koji je tek dosao na brod? :hmm:
:rofl: Bez sumnje,mnogi od nas se moraju psihicki pripremiti za ovakve,i ovome slicne stvari :hmm:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #9 on: 20/March/2011 »
Mozda je off topic,ali mislim da nije...Ipak pricamo  cimerima i mogucim varijacijama na temu cimerove sexualnosti...

"Kada peder pederu kitu u tur gura
To nije pederluk,vec gej kultura"...
ako peder nesto pokusa tebi,
samo ga odje*i,kazi,hvala ja nebi,
Pa ga kasnije od batina odvali
Da posle ne pita,cak ni u sali"

B.Djordjevic

Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #10 on: 20/March/2011 »
E nek si rekao :pop1: :rofl: :rofl: :rofl:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #11 on: 20/March/2011 »
Pretpostavljam da su bili Entertaiment dept. i to je za njih bas normalno,a sta mislite kako sve to izgleda Str8 decku iz Portugala koji je tek dosao na brod? :hmm:

Greska  :sprda:

Svi su bili iz shopa.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #12 on: 20/March/2011 »
Greska  :sprda:

Svi su bili iz shopa.
Omg! ""]] U slucaju vanrednih situacija tog tipa :nokti:,da li je to dovoljan argument da od nadleznog trazis premestaj u drugu kabinu? :hmm: :rofl:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline tikica983

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #13 on: 21/March/2011 »
belleza preduhitrila si me sa pitanjem...  oT

Ok, mi smo devojke, cisto sumnjam da ce bas 4 Engleza biti na gomili u nasoj kabini, ali ne znam sta bih uradila da se mrtva umorna dokotrljam do svog kreveta, kad tamo cimerka i 2 drugarice u akciji... ""]]
Obicno sam uvek u smajli fazonu, takvo mi je raspolozenje po defaultu (sto ljudi debelo koriste misleci, ako se smeskas sve moze da prodje)...ali kad mi pukne film dugo se prepricava.
Prvi put verovatno bi im ljubazno predlozila da nadju drugu kabinu, a ako nece milom...bilo bi cupavo.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Homofobi?na naklapanja
« Reply #14 on: 21/March/2011 »
gorespomenute aktivnosti spadaju pod sexual harassment, a za to se po defaultu dobiva termination of contract, zato prijavite menadžeru i imaćete miran san

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)