Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49617 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Homofobi?na naklapanja
« Reply #30 on: 22/March/2011 »
Homophobia is a range of negative attitudes and feelings towards lesbian, gay, bisexual, and in some cases transgender and intersex people and behaviour.
Definitions refer variably to antipathy, contempt, prejudice, aversion, and irrational fear.
Homophobia is observable in critical and hostile behavior such as discrimination and violence on the basis of a perceived non-heterosexual orientation.
In a 1998 address, author, activist, and civil rights leader Coretta Scott King stated that "Homophobia is like racism and anti-Semitism and other forms of bigotry in that it seeks to dehumanize a large group of people, to deny their humanity, their dignity and personhood
http://en.wikipedia.org/wiki/Homophobia



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #32 on: 22/March/2011 »

Al ste homofobični svi.. a na brodu ste kao tolerantni prema svima?

Offline moongirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #33 on: 22/March/2011 »

• Verbal conduct, such as sexually oriented verbal kidding, teasing or jokes, repeated offensive sexual flirtations, advances or propositions, derogatory comments, epithets, slurs and jokes, verbal abuse of a sexual nature, verbal
comments about a physical appearance, their sexual activity, suggestive or obscene letters, notes or invitations;


Jbt moras paziti i kako se salis, da te neko ne shvati pogresno...  ""]]
Sometimes I make lame decisions... But then I learn from them.

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #34 on: 22/March/2011 »
Baš si inteligentan..

Nakon tvog komentara jos vise  +U+

Ako si gay to je ok-ej  :-* :rofl:

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #35 on: 22/March/2011 »
Pa centurioncro gdje ti živiš? Si zaboravio  da si na Balkanu. Kakva tolerancija tu na Balkanu  :haha: Ako smo mi Balkanci za išta sposobni  to je onda da pobijemo ono što je različito.
Imam prijedlog za sve vas homofobe. Se sjećate kako je Hitler mrzio Židove(kao što vi mrzite pedere) pa je pravio supun od njih. Tako možete i vi. Pokupite sve pedere pa napraviti sapun. Vjerujem da bi u vašim očima svijet bio čišći.

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #36 on: 22/March/2011 »
Pa centurioncro gdje ti živiš? Si zaboravio  da si na Balkanu. Kakva tolerancija tu na Balkanu  :haha: Ako smo mi Balkanci za išta sposobni  to je onda da pobijemo ono što je različito.
Imam prijedlog za sve vas homofobe. Se sjećate kako je Hitler mrzio Židove(kao što vi mrzite pedere) pa je pravio supun od njih. Tako možete i vi. Pokupite sve pedere pa napraviti sapun. Vjerujem da bi u vašim očima svijet bio čišći.
Marijana za predsednika ::yes::  :rofl: U potpunosti te podrzavam! ::yes::
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Offline Homer J. Simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #37 on: 22/March/2011 »
Sto se mene tice,bolje je za cimera imati pedera,ali da je cist i da vodi racuna o higijeni,nego tamo nekog aljkavog lika,koji ne zna ni ruke oprati posle wc-a...

A,kakve sam ja srece,dobicu aljkavog i neurednog pedera...   :haha:
Ma radicu sta god hocu,ko ce da mi zabrani
Napicu se i pevacu na sopstvenoj sahrani...

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #38 on: 22/March/2011 »
Hitler je mrzio Židove "malo više" nego što danas ljudi mrze pedere..ali dobro, Marijana bravo, dobra ideja.
Ne samo da bi u našim očima svijet bio čišći, nego i marža na kozmetiku je veća čak od onih u agencijama za posredovanje pri zapošljavanju.
Dok skupim novce na cruiseru, bacam se u pravljenje sapuna :gladan: hvala na ideji

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #39 on: 22/March/2011 »
Hitler je mrzio Židove "malo više" nego što danas ljudi mrze pedere..

Hoćeš  reći da danas ljudi ne premlaćuju i ne ubijaju homoseksualce samo zato što su to što jesu? Po čemu su oni drugačiji od Hitlera? Možda samo po tome što je Hitler imao svoje vlastite logore i nekažnjivo je to radio. Da imate takve uvjete kao Hitler svi bi vi radili sapune. Prema tome niste ništa bolji od Hitlera.
Kako god jadan nam je ovakav svijet kad postoje ovakvi ljudi koji mrze druge samo zato što su različiti od nas.

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #40 on: 22/March/2011 »
whatever, ja se samo zaj*bavam. A o tome kako bi svi radili sapune, pogledaj si Milgramov experiment ako te zanima
http://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

ima i video negdje. ajme jesmo otišli u offtopic :tuctuc:

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Homofobi?na naklapanja
« Reply #41 on: 22/March/2011 »
whatever, ja se samo zaj*bavam. A o tome kako bi svi radili sapune, pogledaj si Milgramov experiment ako te zanima
http://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

ima i video negdje. ajme jesmo otišli u offtopic :tuctuc:
I nije ti neka za*****ancija..

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #42 on: 22/March/2011 »
joj kud ode ova rasprava, cak je zasluzila svoju vlastitu temu. no;;;

A nista ljudi, bolje se naucite toleranciji, jer se netolerancija ne tolerira na brodu! :deda:
Bit cete okruzeni sa puno vise deklariranih homoseksualaca nego sto ste mislili da je moguce. Ovdje na balkanu se poskrivali u rupe, tamo svi na otvorenom, mnogi  su upravo radi toga i dosli raditi na brod, pa ih ima cak i vise od prosjeka.

evo filma boat trip da vas "pripremi" :rofl:
http://www.megavideo.com/?v=Y6YAIX4L

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #43 on: 22/March/2011 »

A nista ljudi, bolje se naucite toleranciji, jer se netolerancija ne tolerira na brodu! :deda:
Bit cete okruzeni sa puno vise deklariranih homoseksualaca nego sto ste mislili da je moguce.
Ovdje na balkanu se poskrivali u rupe, tamo svi na otvorenom, mnogi  su upravo radi toga i dosli raditi na brod, pa ih ima cak i vise od prosjeka.


100% istina  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #44 on: 22/March/2011 »
Ja ih mrzim,jer je takvo ponasanje bolesno i ne moze nam niko zabraniti da ih mrzimo :tuctuc:
A da ih se na brodu ne smije prozivati to je tacno,mnogo je jak gey loby u americi a tako i na brodu
ali to shvatam kao nuzno zlo i losu stranu tog posla,ali i dalje ih mrzim i ja bi licno pravio sapune od njih
Marijana mislim da upires bezveze.