Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49750 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #45 on: 22/March/2011 »
Ja ih mrzim,...

The true meaning of homophobia denotes someone who is debilitated by thoughts and fears of homosexuality in themselves and others.

Read more: How to Diagnose Homophobia (Fear of Homosexuality) | eHow.com http://www.ehow.com/how_2318026_diagnose-homophobia-fear-homosexuality.html#ixzz1HMsRyiRC


Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #46 on: 22/March/2011 »
Ja ih mrzim,jer je takvo ponasanje bolesno i ne moze nam niko zabraniti da ih mrzimo :tuctuc:
A da ih se na brodu ne smije prozivati to je tacno,mnogo je jak gey loby u americi a tako i na brodu
ali to shvatam kao nuzno zlo i losu stranu tog posla,ali i dalje ih mrzim i ja bi licno pravio sapune od njih
Marijana mislim da upires bezveze.

Po tvom postu onda mogu zaključiti da je normalno nekoga mrziti jer je drugačiji i zbog toga ga ubiti. To onda dovodi do zaključka da je bilo normalno što su ljudi u ratu radili jedni drugima. Po tvom postu mogu zaključiti da je normalno što je  u Srebrenici pobijeno 8000 ljudi, jer i oni su mrzili Muslimane i to je dovoljan razlog. Po tvom postu mogu zaključiti da je Ovčara normalna. Tamo je bilo normalno mrziti Hrvate i zašto ih ne ubiti kad ih već mrzimo. Po tvom postu mogu zaključiti da je Lora bila normalna. Tamo su se ubijali Srbi, al kad ih mrziš to je sasvim opravdan razlog.
Ti nam svojim postom šalješ poruku da je normalno mrziti ljude zato što su različiti i zbog toga ih ubiti.

Svaki daljni komentar je suvišan.


Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #47 on: 22/March/2011 »
errr tko je uopće rekao da ih treba doslovno ubiti (osim za potrebe saponifikacije)?

prirodi je u interesu da se vrsta produlji i opstane, jel tako. što ne znači da netko ne
može preferirati intimu sa osobama istog spola, ali npr. sve kaj oni rade
možeš i sa curom, tak da to ispada malo bolesno, ne?

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #48 on: 22/March/2011 »
Meni je to bolesno.
Cuj gey par usvaja dijete iz sirotista,jadno dijete.
Cemu ce ga uciti,i sta ce se sa ljudskom rasom desiti.
Da imas dijete,da znas sta je ljubav prema potomku drugacije bi pricala.
Cemu ce geyevi nauciti dijete.
Pederenju.
Mrzim sve sto ce dovesti u pitanje produzetak ljudske rase ovakve kakvu je znamo i pamtimo
I sasvim sam siguran da nisam samo pojedinac koji tako razmislja.
Razmisli sta bi se u buducnosti moglo desiti sa tvojim potomcima.
Svaki komentar je suvisan,pusti mastu da radi pa ces vidjeti gdje nas liberalnost prema gey populaciji moze odvesti
 :pop1: :pop1: :pop1:

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #49 on: 23/March/2011 »
Meni je to bolesno.
Cuj gey par usvaja dijete iz sirotista,jadno dijete.
Cemu ce ga uciti,i sta ce se sa ljudskom rasom desiti.
Da imas dijete,da znas sta je ljubav prema potomku drugacije bi pricala.
Cemu ce geyevi nauciti dijete.
Pederenju.
Mrzim sve sto ce dovesti u pitanje produzetak ljudske rase ovakve kakvu je znamo i pamtimo
I sasvim sam siguran da nisam samo pojedinac koji tako razmislja.
Razmisli sta bi se u buducnosti moglo desiti sa tvojim potomcima.
Svaki komentar je suvisan,pusti mastu da radi pa ces vidjeti gdje nas liberalnost prema gey populaciji moze odvesti
 :pop1: :pop1: :pop1:

Gay usvaja dijete iz sirotišta koje su napustili heteroseksualni roditelji. Budući da me posao veže za djecu i za obitelji, šta sve heteroseksualni roditelj može učiniti svom djetetu i još reći da ga voli, to ne možete ni zamisliti. Radim i u školi i za socijalnu skrb i svaki dan viđam najobičnije ljudske šljamove koji su heteroseksualci. Gay će usvojiti dijete jer ga želi. Neće ga baciti u kontener kao što rade neki heteresoksualci. Neće ga pljuvati i govoriti mu da je govno kao što rade pojedini roditelji heteroseksualci. Neće ga tuči kao što rade neki roditelji heteroseksualci. Pustiti će ga da jede za stolom, a neće ga maršnut u sobu kao neki roditelji heteroseksualci. I na kraju da ne dužim jer vam mogu svoje slučajeve do sutra prepričavati, neće ga niti pokušati ubiti niti ubiti kao što su napravili neki roditelji heteroseksualci. Ako te još zanima kakvi su roditelji heteroseksualci samo pitaj mogu ja do sutra o tome pisati.
Gay će usvojiti jer ga želi i pružiti će mu ljubav. Naučiti će ga toleranciji i poštovanju različitosti. Pobrinuti će se da mu ništa ne nedostaje. Eto to će učiniti roditelj homoseksualac.

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #50 on: 23/March/2011 »
i i govoriti mu da je govno kao što rade pojedini roditelji heteroseksualci.

ah, ovo mi je poznato odnekud :rofl:

kao prvo, tvrditi da su svi hetero roditelji loši a svi homo dobri, je uopćavanje.

recimo i da to dijete odraste uz puno pažnje, ljubavi i brige.
što kad krene u školu i druga djeca skuže da su mu "roditelji" gay? što kad postane izopćen
zbog toga, a to će se desiti sigurno? a s obzirom da to nisu njegovi pravi roditelji, što misliš u kojem smjeru će krenuti
njegov odnos prema njima?
oni možda mogu naučiti dijete toleranciji i poštovanju različitosti, ali badava kad drugi nisu takvi.
ili kako dva gay tipa mogu odgajati posvojenu djevojčicu? kakva će žena ona postati?

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #51 on: 23/March/2011 »
ah, ovo mi je poznato odnekud :rofl:

kao prvo, tvrditi da su svi hetero roditelji loši a svi homo dobri, je uopćavanje.

recimo i da to dijete odraste uz puno pažnje, ljubavi i brige.
što kad krene u školu i druga djeca skuže da su mu "roditelji" gay? što kad postane izopćen
zbog toga, a to će se desiti sigurno? a s obzirom da to nisu njegovi pravi roditelji, što misliš u kojem smjeru će krenuti
njegov odnos prema njima?
oni možda mogu naučiti dijete toleranciji i poštovanju različitosti, ali badava kad drugi nisu takvi.
ili kako dva gay tipa mogu odgajati posvojenu djevojčicu? kakva će žena ona postati?


Osnova za komentiranje je da prvo pročitaš post. Ja sam u svojim navodima stavila pojedni, neki , a ne svi heteroseksualci.Zaključak znači prvo čitaj šta piše, pa onda komentiraj

Da dijete bude izopćeno u školi ne treba  to da mu roditelji budu gay. Dovoljno je da je siromašno, da nema novi mobitel, cool odjeću, da su mi roditelji neke nacionalnosti npr. Romi, ili Muslimani, ili Hrvati ili Srbi ( ovisno gdje žive ). Pa šta sad trebamo zabraniti siromašnima ili manjinama da imaju djecu samo zbog mogućnosti da budu šikanirana od druge djece koju odgajaju roditelji koji ih uče da mrze sve što je od njih različito?

A što je sa usvojenom djecom. Niti to nisu njihovi pravi roditelji. Znači po trebi trebamo zabraniti usvajanje djece, jer ne znamo u kojem smjeru će krenuti njihov odnos.

A što se tiče odgoja djevojčice. Evo jedan primjer. Moju prijateljicu je odgojio samo otac, jer na žalost majku nije imala. On joj je objasnio šta je menstruacija, on ju je vodio kod ginekologa, on joj je kupovao uloške. Ostale prijateljice i ja smo se čudile kako nju nije sram reći ocu dobila sam menstruaciju i boli me trbuh. Al kad nas je pitala koga drugog ja imam osim oca, onda smo prestale se čuditi. Takvih samohranih očeva ima kod nas čitava hrpa. I svaka im čast jer stvarno sve daju  od sebe. A vidim po tebi bi samohranim očevima trebalo oduzeti djecu ako su djevojčice, jer kako će oni s djevojčicom.

Offline aaa500

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #52 on: 23/March/2011 »
da, na status djeteta u grupi može puno toga utjecati, ali imati dva muška gay roditelja je daleko najgora stigma koji klinac može imati.
stalno, ali stalno bi ga zadirkivali zbog toga. da si muško to bi ti bilo potpuno jasno..
i ne bih rekao da roditelji uče djecu mržnji prema različitom, ljudi(pa tako i djeca) po defaultu imaju averziju prema "različitom". nije da je to nužno dobro, ali tako je.

uspoređivati gay posvojitelje sa samohranim ocem jednostavno nema smisla..

inaće nisam homofob - boli me briga za njih, ali pravo na posvojenje im ne bih dopustio nikad

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #53 on: 23/March/2011 »
banalizirate oboje! idete i u krajnosti...s obje strane! generalizirate! u pravu ste i jedno i drugo.. a pravilo je da nema pravila.. ko kaze da gejevi ne bi bili losi roditelji da se mogu samostalno razmozavati?! nitko ne moze garantirati.. isto tako tko kaze da strejt ljudi ne bi bili dobri (čak i samohrani) roditelji.. nitko ne zna..! opet..mozda lagano mlatimo praznu slamu?

peace

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #54 on: 23/March/2011 »
nista nemam protiv gay  populacije  samo ako su lezbejke ! ;D

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #55 on: 23/March/2011 »
da, na status djeteta u grupi može puno toga utjecati, ali imati dva muška gay roditelja je daleko najgora stigma koji klinac može imati.
stalno, ali stalno bi ga zadirkivali zbog toga. da si muško to bi ti bilo potpuno jasno..
i ne bih rekao da roditelji uče djecu mržnji prema različitom, ljudi(pa tako i djeca) po defaultu imaju averziju prema "različitom". nije da je to nužno dobro, ali tako je.

uspoređivati gay posvojitelje sa samohranim ocem jednostavno nema smisla..

inaće nisam homofob - boli me briga za njih, ali pravo na posvojenje im ne bih dopustio nikad

Da si ti osoba koja stalno gleda djecu po domovima i koliko ta djeca čekaju da ih netko uzme doma, da imaju obitelj ( bilo kakvu ) i kad vidiš suze u njihovim očima jer nisu odabrani jer se prestari, preovakvi ili preonakvi vjeruj mi da bi odmah promjenio mišljenje i poželio da ima više gay parova koji žele usvojiti ili udomiti djecu. Da si ikad vidio ikad takvu djecu i njihove suze u očima shvatio bi. Ali pošto izgleda nisi ne možeš shvatiti.

A roditelja koje svoje dijete uči mržnji nažalost ima i previše. Svaki dan se susrećem s takvim roditeljima. Samo jedan primjer koji se dogodio prošle godine. Prvi razred, znači djeca od šest godina. Jedan dječak ne zatvara usta i stalno ometa. Premjestim ga u drugu klupu kod drugog dječaka, a on mi kaže:- Učiteljice, ne želim sjediti s njim jer je on Musliman. Kako on uopće zna da je to dijete Musliman? Pa mi ti reci da ga njegovi doma  ne uče mržnji prema Muslimanima. Ili jedan mali ne želi posuditi prijatelju iz klupe flomaster( ovaj drugi je zaboravio pernicu). Ja ga pitam pa zašto, pa prijatelji ste, a prijatelji si posuđuju stvari. Drugi put će on tebi posuditi. A on mi odgovori: - Moja mama mi je rekla da mu ne posuđujem ništa. Neka njemu kupi njegova mama.  Šta kažeš na to? To je pravi roditeljski odgoj. Ili kad mi djeca sva zaziru od djeteta u invalidskim kolicima, obilaze ga kao da ima kugu. Šta sve neki roditelji mogu naučiti svoje dijete( al u negativnom smislu), to je nezamislivo.

Ja gore nisam uspoređivala samohranog oca kao samohranog, nego oca kao muškarca koji mora odgojiti žensko dijete.

Ti očito nikad nisi bio diskriminiran zbog nečega, pa niti ne znaš kako je to. Smatram da ljude treba suditi po djelima, po onome što radimo, da li smo dobre osobe ili najobičniji ljudski šljam, a ne prema onome što smo, da li smo neke narodnosti ili vjere, spolne orjentacije, niski, visoki, mršavi, debeli, gluhi, slijepi, invalidi, crni, bijeli....

peanutz

  • Guest
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #56 on: 23/March/2011 »
Virtual drinks? Anyone? :uzdravlje:

Offline centurioncro

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #57 on: 23/March/2011 »
Da si ti osoba koja stalno gleda djecu po domovima i koliko ta djeca čekaju da ih netko uzme doma, da imaju obitelj ( bilo kakvu ) i kad vidiš suze u njihovim očima jer nisu odabrani jer se prestari, preovakvi ili preonakvi vjeruj mi da bi odmah promjenio mišljenje i poželio da ima više gay parova koji žele usvojiti ili udomiti djecu. Da si ikad vidio ikad takvu djecu i njihove suze u očima shvatio bi. Ali pošto izgleda nisi ne možeš shvatiti.

A roditelja koje svoje dijete uči mržnji nažalost ima i previše. Svaki dan se susrećem s takvim roditeljima. Samo jedan primjer koji se dogodio prošle godine. Prvi razred, znači djeca od šest godina. Jedan dječak ne zatvara usta i stalno ometa. Premjestim ga u drugu klupu kod drugog dječaka, a on mi kaže:- Učiteljice, ne želim sjediti s njim jer je on Musliman. Kako on uopće zna da je to dijete Musliman? Pa mi ti reci da ga njegovi doma  ne uče mržnji prema Muslimanima. Ili jedan mali ne želi posuditi prijatelju iz klupe flomaster( ovaj drugi je zaboravio pernicu). Ja ga pitam pa zašto, pa prijatelji ste, a prijatelji si posuđuju stvari. Drugi put će on tebi posuditi. A on mi odgovori: - Moja mama mi je rekla da mu ne posuđujem ništa. Neka njemu kupi njegova mama.  Šta kažeš na to? To je pravi roditeljski odgoj. Ili kad mi djeca sva zaziru od djeteta u invalidskim kolicima, obilaze ga kao da ima kugu. Šta sve neki roditelji mogu naučiti svoje dijete( al u negativnom smislu), to je nezamislivo.

Ja gore nisam uspoređivala samohranog oca kao samohranog, nego oca kao muškarca koji mora odgojiti žensko dijete.

Ti očito nikad nisi bio diskriminiran zbog nečega, pa niti ne znaš kako je to. Smatram da ljude treba suditi po djelima, po onome što radimo, da li smo dobre osobe ili najobičniji ljudski šljam, a ne prema onome što smo, da li smo neke narodnosti ili vjere, spolne orjentacije, niski, visoki, mršavi, debeli, gluhi, slijepi, invalidi, crni, bijeli....

Aloooo Marijana, ne uzbuđuj se.. kome ti to objašnjavaš??? Lakše je mrzit nego razumjet..

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #58 on: 23/March/2011 »
Ja potpisujen svaku Marijaninu izjavu, u biti to je refleksija mog razmišljanja, nadan se da se vidimo sad gori za koji dan ;)

Nego što je s mojin zemljakon s početka posta, jel tražija primještaj, drugog cimera ili? Kako je završilo?

Uglavnon ne bi tija da mene dočeka takva scena u kabinu kad uđen  :hmm:

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #59 on: 23/March/2011 »
Meni je to bolesno.
Cuj gey par usvaja dijete iz sirotista,jadno dijete.
Cemu ce ga uciti,i sta ce se sa ljudskom rasom desiti.
Da imas dijete,da znas sta je ljubav prema potomku drugacije bi pricala.
Cemu ce geyevi nauciti dijete.
Pederenju.
Mrzim sve sto ce dovesti u pitanje produzetak ljudske rase ovakve kakvu je znamo i pamtimo
I sasvim sam siguran da nisam samo pojedinac koji tako razmislja.
Razmisli sta bi se u buducnosti moglo desiti sa tvojim potomcima.
Svaki komentar je suvisan,pusti mastu da radi pa ces vidjeti gdje nas liberalnost prema gey populaciji moze odvesti

Cemu ce ga uciti? Pederenju? Sto ti je to? Kako se uci ljude tome? Koliko znam, sve gay osobe su imale hetero roditelje oT Nemoze ni biti drugacije.
Po tome se moze zakljuciti da buduci da si ti hetero, postoji sasvim realna mogucnost da ces i ti odgojiti gay dijete. :uzdravlje:
Bas me zanima sto bi ti ucinio svom potomku da ti jednog dana kaze da je gay..

Ocito te tvoja masta odvodi na neka neuobicajena mjesta. Ja nikad nisam imao taj problem da zamisljam gay muskarce. :sprda:

Svi ljudi imaju nesto nad cim se gade, za nekoga to moze biti neka zivotinja ko zmija, za nekoga drugoga gay par. Ali to ne znaci da je problem u zmiji ili gay osobi, nego u vasoj vlastitoj percepciji. Mojoj majci recimo jako smeta kad netko pocne govoriti za vrijeme jela o nekim glodavcima kao stakorima. Nemoze kontrolirati svoju mastu, pa joj je to jako neugodno. Mislim da je neka takva averzija prema nekim zivotinjama posljedica nagona za odrzavanjem i to je znanstveno dokazano, mozda bi se moglo isto tako reci da je averzija prema homoseksualnosti isto tako posljedica nekog nagona? Ali bolje je to prepustiti strucnjacima.

Naravno, nisi ti jedini koji je takav i niste si vi krivi za tu manu. Vecina je tako odgojena(pogotovo u nasem drustvu na balkanu) i to se smatra normalnim.
Ali moras shvatiti da to nije normalno u nekim drugim drustvima, kao i na brodu, i na vasu netoleranciju se gleda isto tako kao sto vi gledate na homoseksualnost. Homoseksualnost je uvijek bila prisutna u svim drustvima, negdje je bila prihvacena, negdje osudjivana. Na nama je da odlucimo kako zelimo urediti svoje drustvo. Nasrecu(ili nazalost za tebe?) sva drustva teze toleranciji pa tako i toleranciji prema homoseksualnosti.

Cinjenica je, da je najcesci povod ratova, netolerancija.