Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49759 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dexter

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #75 on: 30/March/2011 »
nemojte me pogresno shvatiti,ali ja ih ni ocima ne mogu videti...
ne kazu za dzabe da je bog stvorio Adama i Evu... a ne Adama i Stevu!!!!

Offline OnlyBoyInTheWorld

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #76 on: 30/March/2011 »
nemojte me pogresno shvatiti,ali ja ih ni ocima ne mogu videti...
ne kazu za dzabe da je bog stvorio Adama i Evu... a ne Adama i Stevu!!!!

To kaze onaj Palma kome ocigledno fali ku..... al ne mo'z da ga dobije...  :tuctuc:


 :haha:  :haha:  :haha: ....

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #77 on: 01/April/2011 »
HaHa sve ste super opisali i onda dodjete na brod i druzite se sa nasima,posebno sa par ljudi sa kojim imate slicne stavove i onda vam se jedan od njih posle par meseci deljenja kabine jedno vece poveri da je gay i sta onda-mrzis ga zato sto je gay a volis ko brata zbog drustvenih i moralnih vrednosti?
Ili pak dodje pajezano na brod i odmah prvo vece vice na sav glas da je gay i muva sve od reda.

Kada sam otisao na brod prvi put bio sam homofobican ali ne i rasista,a sad je obratno.

Gay kruzevi pa nista lepse za rad,em su vanseriski ljubazni i pazljivi em PLACAJU.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #78 on: 15/August/2011 »
 :haha:  :haha:  :haha: ....
[/quote]

Kada sam otisao na brod prvi put bio sam homofobican ali ne i rasista,a sad je obratno.


Ma ljudi, GAY lobi je toliko jak da ako nameravamo da imamo ikakve veze sa svetom van ove konzerve od Balkana, bolje da se jednostavno pomirimo sa tim.
Mene relano zabole za njih, nit mi smetaju niti ih nesto posebno poznajem i volim, al za sve ostale - batalite se homofobije i prosta politika, NE DIRAM TE - NE DIRAJ ME.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #79 on: 17/December/2011 »
evo da na svoje predhodno izrazeno misljenje dodam i utisak sa broda. Ovde ima homoseksualaca koliko hoces ili neces. Mozes ih izvoziti slobodno, nece da zafali. Samnom u timu rade dvoica, jedan je Crew Office Manager, a drugi je recepcionar zvani Laighton. Da budem iskren, tip je fenomenalan za druzenje. Ne moze ti dan biti toliko los koliko on moze da te razveseli.
Mislim da je 90% ljudi iz Bar departmana gay opredeljenja... Svi su OK u sustini. Ako im se i svidis, ljubazno se raspitaju da li si strejt ili gej pre nego sto bilo sta pokusaju.

Sve u svemu, ako ne mozete ocima da ih vidite, kao sto su neki napisali, mislim da treba da razmislite o drugom poslu. Za te stavove nema bas puno mesta na brodu...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #80 on: 17/December/2011 »
Citiram
'I've tried to be straight - really did, it just doesn't work, just like I can't make you to be gay! Come on, try to make your self to like boys'

I istina, ak ih ne mozes podnijeti, nije ti mjesto na brodu!
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #81 on: 04/March/2012 »
F&b menager na Splendoru je gey a pogotovo hotel director a da o dancerima i ne pricam. :pop1: :waiting:

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #82 on: 05/March/2012 »
F&b menager na Splendoru je gey a pogotovo hotel director a da o dancerima i ne pricam. :pop1: :waiting:

Od dve postave dancera koje sam upoznao na Pac. Dawn - u , samo je jedan lik bio strejt i jedan bisex...ostalo sve otpozadicari.... 
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #83 on: 28/March/2012 »
ma opusteno.... neka slobodno svi budu pederi... vise slobodnih devojaka za nas normalne... zar ne???
Potpis i to big time!!
Samo bez harassmenta i nek rade sta hoce!
 :deda:

Offline Frank White ac

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #84 on: 18/April/2012 »
Citiram
'I've tried to be straight - really did, it just doesn't work, just like I can't make you to be gay! Come on, try to make your self to like boys'

I istina, ak ih ne mozes podnijeti, nije ti mjesto na brodu!

Ili sto bi rekao Ajs Nigrutin na radio S  "što , nije to toliko strašno ako se dobro naulji" xD

ma opusteno.... neka slobodno svi budu pederi... vise slobodnih devojaka za nas normalne... zar ne???

 ="" to se trazi , u svakom zlu ima nesto i dobro  :yahoo:

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #85 on: 20/September/2012 »
Iskreno nemam ništa protiv gayeva sve dok su 2 metra od mene hehe. No moram reći da iskreno smatram da to nije normalno, pederluk mislim, te da je to bolest. Po meni je to protuprirodno, da ne govorim o gay posvojenjima. To si dijete odmah osudio na averziju od strane drugih kad krene školovanje i tokom cijelog školovanja. I vidio sam da je netko spominjao usporedbu sa averzijom prema siromašnima i sl. Nemože se ništa ni približno usporediti sa ovim.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #86 on: 20/September/2012 »
Po meni je to protuprirodno, da ne govorim o gay posvojenjima. To si dijete odmah osudio na averziju od strane drugih kad krene školovanje i tokom cijelog školovanja. I vidio sam da je netko spominjao usporedbu sa averzijom prema siromašnima i sl. Nemože se ništa ni približno usporediti sa ovim.

hehe... super mi je kad neko potegne ovakav argument..   Dakle, gay posvojenja su problem zbog averzije ostalih STREJT ljudi prema tome? Nema veze to kako ce taj gej par podici to dete niti sta ce mu pruziti, vec je problem averzija ostalih ljudi?!
Sasvim je OK da strejt par napravi dete i ostavi ga u kontejneru ili mu uradi nesto jos gore, al nije OK da gej par usvoji to dete i pruzi mu kvalitetne uslove zivota? I jedini razlog zasto to nije OK je stav "drugih" ljudi...  hm...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #87 on: 20/September/2012 »
Ovako kako ti to gledas,utopija bi izgledala ovako,muskarci homoseksualci,zene lezbijke,postojale bi klinike za odrzavanje ljudske rase u kojima bi se od dva para radala djeca,svakom paru po jedo i ne bi bilo niti napustene djece niti ratova niti nicega.
Samo jedno pitanje,zasto homoseksualni parovi ne ostavljaju djecu u kontejnerima?Mozda zato sto ih ne mogu imati!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Borisko

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
  • Drink up me hearties !
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #88 on: 20/September/2012 »
Averzija drugih ljudi je samo jedan deo celog uticaja na to dete u procesu odrastanja. Ne sumnjam da će gay par da pruži tom detetu pristojno odrastanje, jer ga ne bi ni usvajali da ga ne žele, ali ima tu mnoooogo uticaja koji potpuno menjaju ličnosti dece i to je nešto što mene zapravo plaši. Nemam ništa protiv gay persona, ali tema o deci je mnogo skakljiva.  :deda:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #89 on: 20/September/2012 »
... bog stvorio Adama i Evu...

Imaš ti kakve dokaze za ovu tvrdnju?

Koliko sam upućen, knjigu sa tim "tvrdnjama" je uredila organizacija čiji članovi bankrotiraju zbog bilionskih iznosa koje moraju isplatiti na ime pedofilije u svojim redovima.
Da ne zalazim u to šta su ti prodavači magle radili u srednjem vijeku  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)