Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49758 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #90 on: 20/September/2012 »
Interesantno kak su muški uvijek osjetljivi na ovu temu. Bolji naslov topica ne može biti, baš naklapanja.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #91 on: 20/September/2012 »
Koliko znam, na brodu se niko od nas neće baviti usvajanjem dece, svako je zaštićen od seksualnog uznemiravanja i od svakog se očekuje visok stepen tolerancije ka različitim ljudima, tako da... uzaludno naklapate, čak ni jedni drugima nećete promeniti mišljenje, bezveze trošite struju. :giggle:

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #92 on: 20/September/2012 »
hehe... super mi je kad neko potegne ovakav argument..   Dakle, gay posvojenja su problem zbog averzije ostalih STREJT ljudi prema tome? Nema veze to kako ce taj gej par podici to dete niti sta ce mu pruziti, vec je problem averzija ostalih ljudi?!
Sasvim je OK da strejt par napravi dete i ostavi ga u kontejneru ili mu uradi nesto jos gore, al nije OK da gej par usvoji to dete i pruzi mu kvalitetne uslove zivota? I jedini razlog zasto to nije OK je stav "drugih" ljudi...  hm...
A gdje sam ja napsiao da je u redu da ga ostavljaju u kontejneru? Pa naravno da su problem zbog averzije drugih. Ja ne sumnjam da će taj par podići dijete kako treba i sve mu pružiti ALI treba misliti i o budućnosti tog dijeteta. I naravno da nije jedini razlog stav drugih ljudi. Prije svega se misli i na dijete, pa zar ti znaš što su sve djeca u stanju napraviti samo zbog okrutnosti druge djece? ma moj 12 godišnji susjed se objesio jer je dobio jedinicu u školi i bojao se roditelja. Da ne spomnjem da mu roditelji nisu nikakvi monstrumi niti nasilnici već dobri i normalni roditelji. Samo što on nije naučio dobivati ni četvorke a kamoli jedinice. Ali poanta te priče je da djeca zbog banalnih stvari su spremni sebi napraviti strašne stvari.

Oh oh, Šefe zalaziš  u opasne vode  sa temom religije hehe, a i previše generaliziraš, s tom rečenicom ispada da su svi popovi pedofiličari.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #93 on: 20/September/2012 »
Oh oh, Šefe zalaziš  u opasne vode  sa temom religije hehe, a i previše generaliziraš, s tom rečenicom ispada da su svi popovi pedofiličari.

Neeee ... Crkva je nauspješnija organizacija svih vremena. Već 2000 godina uspješno prodaju proizvod koji nitko nikada nije vidio.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #94 on: 20/September/2012 »
Neeee ... Crkva je nauspješnija organizacija svih vremena. Već 2000 godina uspješno prodaju proizvod koji nitko nikada nije vidio.
hehheehhe, pa kako nije, vidjeli su oni koji su živjeli prije 2000 godina...............:)))
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #95 on: 20/September/2012 »
hehheehhe, pa kako nije, vidjeli su oni koji su živjeli prije 2000 godina...............:)))

A tko ti je to ispričao? Jel ovi možda: http://www.24sata.hr/svijet/djeca-su-puzala-oko-svecenika-i-lizala-slag-s-njegovih-koljena-282202
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #96 on: 20/September/2012 »
nisam neki religiozna osoba,ali sefe tu totalno nisi u pravu,nemoj generalizirati..nisu svi svecenici takvi..
To ti je isto kao da okrivljuješ sve nijemce za drugi svjetski,sve bijelce kao kkk ili sve arape kao al qaidu..
kako se lako preskoci iz homofobije u hierofobiju  :haha: :pop1:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #97 on: 20/September/2012 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #98 on: 20/September/2012 »
Moj licni stav je,bez generalizovanja stvari,da gay populacija ima pravo na svoj izbor sve dok ne steti na bilo koji nacin ljudima oko sebe. Dakle sve dok jedan drugog trpaju u 4 zida,nikakav problem.. Po svim normama,dakle verskim,moralnim, zakonskim veza izmedju 2 muskarca je deklarisana kao nesto bolesno, izopaceno,nesto sto se cak ne desava ni u zivotinjskom svetu. I upravo zbog tih stvari gay populacija steti drustvu iznosenjem svojih zahteva,stavova, gay parada itd. U prevodu niko ti ne brani da budes gay,ali sve dok moje dete ne vidi dva muskrca da jedan drugom krljaju jezik u parku pored decijeg igralista.. Zao mi je deteta koga su bioloski roditelji odbacili,ali zao mi je i deteta koje ce,kad poraste da shvati da je imalo dvojicu tata koji su u spavacoj sobi trpali jedan drugog u guzu.. To izaziva ogromnu konfuziju u mojoj glavi,i koliko god hteo,ne mogu da se pomirim sa tim stavom da je javno biti gay ok.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #99 on: 22/September/2012 »
A tko ti je to ispričao? Jel ovi možda: http://www.24sata.hr/svijet/djeca-su-puzala-oko-svecenika-i-lizala-slag-s-njegovih-koljena-282202

LOL, Šefe opet generaliziraš, ja sam sreo na BUG forumu jednog debilanta od moderatora koji je banao ljude na forumu iz čiste uživancije i k****nizma. To bi bilo ko da ja sad kažem za tebe da si takav a nisi.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #100 on: 22/September/2012 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #101 on: 29/September/2013 »
Neeee ... Crkva je nauspješnija organizacija svih vremena. Već 2000 godina uspješno prodaju proizvod koji nitko nikada nije vidio.

Predobro receno  :rolleyes:

Veliki respect za sefa

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #102 on: 29/September/2013 »
U prevodu niko ti ne brani da budes gay,ali sve dok moje dete ne vidi dva muskrca da jedan drugom krljaju jezik u parku pored decijeg igralista..
Pa jel' to znaci da ce i tvoje djete postati gay onda?  :facepalm:

S time se rodis! Jesi gay ili nisi. To nije bolest! To je nesto urodjeno u tebi i djete ako to vidi, to nece "preci na njega." Mozda to djete jednog dana bude gay osoba tj shvati da je gay. I dok tako gledamo na to i govorimo djeci da to nije normalno jer se ocigledno bojimo da ce "preci na njih" uvijek cemo biti gdje jesmo. :smack:
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline draganaaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #103 on: 07/October/2013 »
ja to gledam ovako dok mene licno neko ne ugrozava svojim ponasanjem bas me zabole jel gej crn beo siv ili kakav vec... svi smo mi ljudi i ima nas i dobrih i losih tako da samo zivi i pusti druge da zive  :nokti:

Offline igor92001

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #104 on: 07/October/2013 »
aman ljudi polako, pa nije toliko lose kad su u pitanju geyevi, sto ih je vise na brodu to bolje, ostaje vise prostora za manevar strejterima sto se tice zenskog dijela osoblja na brodu....

meni licno ne smetaju, ali nisam odusevljen kadih vidim kako se drapaju po open decku ili slicno, ali opet, mi smo balkanci pa da ga jbs....

a za homofobiju i antisemetizam, stvarno nema ni mjesta ni potrebe na brodu.
ko nemoze podnijetineka jednostavno ne ide...