Author Topic: Homofobicna naklapanja  (Read 49763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #105 on: 05/April/2014 »
  Zanimljivo mi je kako vecina muskaraca misli da ako dodju u kontakt sa nekim gejom da ce ih taj gej odma spopasti i hteti da ih povali  :yeah:
Da li to imaju previsoko misljenje o svom fizickom izgledu?
Tako jedan lik iz kraja, debeo, neprivlacan totalno, i desila se situacija da dosla drugarica sa nekim njenim feminiziranim drugom i ovaj dembelija kao ustane i ode, kaze nece da bude tu sa pederom da ga ovaj ne bi zaskocio, kaze dosao je da se opusti i za*****ava, a ne da strahuje za svoje d***...  :rofl: ....a problem je taj sto ga nikad nijedna devojka nije pogledala u tom smislu, tako da ne znam zasto je zakljucio da ce neki peder bas njega odma da zaskoci  oT

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re:
« Reply #106 on: 20/September/2014 »
LoL kako pola ovih ljudi u ovom topicu prezivi 9 mjeseci na brodu, kad su ovako zatucani. Seriously people? Ja sam gay i bas jedva cekam da odem na taj brod, jos ako zavrsim u kabini s nekim finim gay deckom, noone happier than me. Ja cu biti sretan a vi hejteri crkavajte od muke lol lol presmijesno.

Offline Kinkis

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #107 on: 06/December/2014 »
Neeee ... Crkva je nauspješnija organizacija svih vremena. Već 2000 godina uspješno prodaju proizvod koji nitko nikada nije vidio.

 :giggle: :rasta: zakon!
Homoseksualnost nije bolest, homofobija je.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Re: Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #108 on: 09/December/2014 »
nista nemam protiv gay  populacije  samo ako su lezbejke ! ;D
kralj ;D

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Re: Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #109 on: 09/December/2014 »
Neeee ... Crkva je nauspješnija organizacija svih vremena. Već 2000 godina uspješno prodaju proizvod koji nitko nikada nije vidio.
Sefe donekle si i u pravu... ja vjerujem u Boga, cast i crkvi jer je Bozija kuca, ali od popova koji naplacuju sahrane, krstenja i svadbe pod "must pay" nabijem na onu stvar, jos neki dan kad je ovaj sto je zamjenio kacavendu zamjenio narucio sebi novog audi'a sa matrix farovima koji kosta 250 000km toliko sam ispi***o i odustao od Bozicnog posta jer sam se sjetio djedove recenice dok sam bio klinjo "Samo ti jedi sinko, pusti tetku samo neka posti, grijeh izlazi iz usta i djela, ne na usta" pozz 8)

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #110 on: 09/December/2014 »
Ja sam pocela da se navikavam
imam dve lezbejke u timu, kolegu drag queen, kolegu pedera

meni se zeludac prevrce od onih poput jednog sto je u tajnoj vezi sa debelom udatom Amerikankom, kod kuce ima devojku, na brodu **** sve redo....meni se od takvih povraca

homoseksualci, lezbejke....moram da kazem da bas gotivim zene lezbejke , draze su mi od hetero.....muskarci pederi mogu da se ponasaju kao vece guske od samih zena
ali su pederi odlicni za rad s ljudima, frizeri, konobari, prodavci

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Homofobi?na naklapanja
« Reply #111 on: 09/December/2014 »
 :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)