Author Topic: Sumiranje utisaka - Celebrity Century  (Read 3067 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rocknrolla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Sumiranje utisaka - Celebrity Century
« on: 11/August/2011 »
Pozdrav drustvo evo i mene da se javim konacno.
Prosle su 3 i po nedelje na brodu utisci su se slegli. Plovimo po Aljasci odusevljavam se svaki dan koliko je lepa.
Dolazak na brod - dosta stresan. Prvi dan sam dobio gomilu informacija da sam se na kraju toliko zbunio da nisam znao nista.
To je ujedno bila i sva pomoc koju sam dobio od ljudi zaduzenih da nam pomognu.
Sreca pa ima dosta nasih na bridu koji su me prihvatili bukvalno kao brata iako me prvi put vide. Oni su mi sve pokazali, objasnili...
Prvo vece - dining room...Koliko sam cuo od mojih drugara koji rade na brodu prvi kruz se radi za dzabe kao pomocnik basboya.
Odnosno on te vodi i objasnjava ti nacin na koji se radi i tako to. U mom slucaju nije bilo tako.
Prvo vece sam odmah dobio stanicu i sve je ostalo bilo na meni da se snalazim.
Mozete misliti koliki je to uzas bio nisam znao ni gde se hleb uzima a kamoli neka glavna jela i salate.
Preko dana se radi na lidu u 2 smene od po 2 i po sata otprilike.
Sve u svemu nije strasno radi se dosta ali vremena i za odmor.To je tesko samo onima koji nikad u zivotu nista nisu radili.
Proslo je 3 nedelje vec postajem tiger :)
Kad sam dosao uglavnom sam spavao kad god sam bio slobodan, sad vec primecujem kako se navikavam na brodski zivot.
Manje sna mi je potrebno pa sam poceo malo da lutam posle posla i tako to.......
To je za sada to rekao bih vam jos 100 stvari ali zurim nazad na brod pozdrav svima ...pitajte sta vas zanima rado odgovoram na sva vasa pitanja.

Offline conkasu

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Sumiranje utisaka - Celebrity Century
« Reply #1 on: 18/January/2012 »
Ja sam dobio Infinity. Krecem februara 26. Sad bi vec trebalo da si kuci. Interesuje me najvise kako ti je bilo i kolika ti je plata bila?!
Veliki pozdrav

Offline rocknrolla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Sumiranje utisaka - Celebrity Century
« Reply #2 on: 10/February/2012 »
Dosao sam kuci 1 dan nakon sto si ti poslao poruku :)
Sto se tice plate u proseku sam izlazio sa po 2 000 dolara mesecno,sa cime sam inace jako zadovoljan.Kad god ti bude tesko tamo na brodu, samo se seti odkale si dosao i koliko si kuci zaradjivao, to ce ti dati snagu da nastavis.Pozdrav sve najbolje :)