Author Topic: Interesira me kako izgleda jedan intervju s ljudima iz Carnivala? (asst. waiter)  (Read 7487 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
U petak sam bio kod Uspinjače u Zagrebu rješava test od Marlinsa za ass. waitera.

Test sam rješia, rekli su mi da će se intervju s Carnivalom održati negdi za oko misec dana.
Problem je šta nemam uopće iskustva kao konobar a tija bi se uvalit na brod.
Oni su mi rekli da napišem u životpisu da sam godinu dana negdi radio u restoranu i da ništa ne brinem, da se sve može naučit, i ako bi počeo radit ko ass. waitera da bi uglavnom posluživao posadu, plaća 1200 dolara.
Također su mi na mail poslali neku skriptu Restaraunt Guide. Prstpostavljam da bi to treba naštrebat od A do Ž...

Interesira me kako izgleda jedan intervju s ljudima iz Carnivala? Jeli rešetaju različitim pitanjima nevezano za posao? Koliko intervju otprilike traje?

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
ah nas dragi EP ilitiga Uspinjaca...jos uvijek mazu ljudima oci s nepostojecih 1200usd...placa je 1050usd,mozda vama to ne izgleda kao razlika ali 150usd vam je placa za 5 daana na carnivalovom asst waiteru...

ja sam mu reko da nisam radio ko konobar a radio sam i neznam sta ne...ne brinite...da napisete da ste radili nista u zivotu i da znate samo aute popravljat nece bit nikakav problem...


mene je pitao gdje sam radio zadnji posao i sto sam tamo radio i nakon 3min mi je potpisao papire i to je to...


ljudi za tu poziciju im treba jako jako puno,citajte forum i po 100ti put : ne brinite za tu poziciju za tu kompaniju...razgovori su pitshkin dim i samo se moras tamo pojavit...a kasnije kad to dobijes...hm neznam...citaj forum i pripremite se za dril kakav nemozete zamislit i tooootalnu promjenu zivota...e da i nervoznu stranu mozga spakirajte u kutijicu i ostavite doma...jer u suprotnom cete se opet brzo druzit s tim istim...doma...sretno i drste se :rolleyes:
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile


Slazem se sa Dariom bi osam danas na interview-u doduse ne za carnival vec za norwegian cruise line NCL al sve je to tu negdje,,uglavnom pita te par laganih pitanja 2,3 only...tipa zasto zelite raditi na brodu, koji je bio vas zadnji posao da opisete radni dan(posao u restoranu tko aplicira za assit waiter or stewards) i žasto bi oni trebali bas vas zaposlit da malo sebe promoviras,sve u svemu pljuga sam ose smjeskajte banana smile jest glupavo al jednostavno je tako i da nervozu ostavite doma  :sprda:
Burn rubber not your soul