Author Topic: Kouzon - 26,27.03.2011  (Read 8337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Kouzon - 26,27.03.2011
« on: 28/March/2011 »
Dragi moji,
ja sam imala pred-intervju danas sa Kouzon agencijom u Beogradu. citam vase utiske i vidim da su utisci razliciti. ja cu reci da su moji utisci za sad sasvim ok. popricala sam sa devojkom iz makedonije i delovala mi je krajnje profesionalno. razgovor na engleskom je trajao kratko i postavljana su mi pitanja vezana za moje predjasnje radno iskustvo, zasto bas gift itsl.
ako je neko od vas bio danas (ili juce), zamolila bih vas za utiske  :)

Offline Soze

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #1 on: 28/March/2011 »
Ja sam bio 26-og.. generalno ok, mali propusti u organizaciji u pogledu redosleda obavljanja intervjua, mislim da su ipak ljudi koji su dosli sa strane tj koji nisu iz BG-a trebali da imaju prioritet, da zavrse razgovor i vrate se kucama, ja sam imao gde da odem i da se odmorim jer sam stigao da se upisem na onaj spisak za termin posle 7 sati, dok sam stigao na red oni koji nisu imali gde da odu su gotovo padali u nesvest, sto zbog treme, gladi, iscrpljenosti... a da ne govorim o onima koji nisu znali kako da se vrate kuci jer nisu imali prevoz u to doba..
sam intervju onako, cini mi se da sam jedini aplicirao za A/V department (ako je bio jos neko zagrejan za to mesto neka kaze koju), najvise sam bio isprepadan zbog engleskog, ne stojim tako lose ali kad mi je kovrdzava makedonka (no offense  ;D rekla "perfektno" onda sam se malo iscimao, ja pod tim terminom kapiram da eng treba da mi bude kao maternji, bar 90%
Sto se tice pitanja, klasika, introduce yourself, paste experience... a od profesionalnih je bilo, WB, u kom nivou se postavlja stativ, koji je slikovni rezim u severnoj americi, sta se povezuje sa xlr-om etc.., na 2 pitanja nisam odgovorio, ne zato sto nisam znao vec zato sto nisam razumeo, vrlo je logicno da se ne koriste isti termini za istu stvar... ali sve u svemu final score mi je bio 85%..
Ostalo je na tome da mi je minus jer nemam iskustva konkretno iz pozorista.. predlozen mi je posao snimatelja, sto bih i prihvatio, ali zavrsnica intervjua je bila malo "nedorecena", u smislu, ne znam da li ces proci za ovo, sanse 50-50, "kad da ocekujem poziv?" ... e to ni mi ne znamo... hvala-dovidjenja

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #2 on: 28/March/2011 »
Limba (kovrdzava) ume da bude za*****ana, neku negativnu energiju prenosi, i ja mene je ribala samo tako...
ali dobro to joj je posao, otvoreno ti kaze sta mozes da ocekujesh, kao oficijelni regruter princess-a ne
zeli da na intervju posalje ljude koji ne zadovoljavaju kriterijum (ne kazem da ti ne zadovoljavas vec uopsteno pricam)
jer je i njena licenca u pitanju... :)
Why Always Me?

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #3 on: 28/March/2011 »
Pa ja sam zato isla 27 jer sam iz bg-a. koliko sam ih razumela 26og svi ljudi iz unutrasnjosti su trebali i da zavrse taj dan  -()-

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #4 on: 29/March/2011 »
meni nisu rekli to tipa sanse su ti tolike i tolike...javi ce mi kad bude intervju i kad ce se (eventualno) odrzati trening za gift

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #5 on: 29/March/2011 »
koliko kosta taj trening za gift?
Gnothi Seauton

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #6 on: 29/March/2011 »
nisu mi rekli detalje, samo da ce ga organizovati i javiti mi... izgledalo mi je kao da nije ni bio u planu trenining za gift...

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #7 on: 29/March/2011 »
Mislim da je cena treninga za gift shop 40 evra, traje jedan dan.

Offline Bl@z@

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #8 on: 05/April/2011 »
Ja sam prosao prosle godine za IT tehnicara, od tada nista od njih. Elem jer neko zna kad ce neka obuka koju organizuju i sta jos ima na programu, izgleda da mora prekvalifikacija  :embarrased:

Offline nina_dub

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #9 on: 12/April/2011 »
danas sam se cula sa agencijom i pocetkom maja, kako su rekli, trebalo bi da se krene sa intervjuima i obukama  :run:

Offline amelie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #10 on: 24/April/2011 »
Pozvana sam na intervju 28.aprila koji ce biti odrzan u Tivtu. Da li neko zna za to? Da li neko slucajno ide?

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #11 on: 24/April/2011 »
Kouzon u Tivtu?
Why Always Me?

Offline amelie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #12 on: 24/April/2011 »
Znaci,niste culi???

Offline Bonaza

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #13 on: 25/April/2011 »
Znaci,niste culi???

i ja sam dobio poziv, to je preliminarni koliko sam shavtio?

Offline amelie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kouzon - 26,27.03.2011
« Reply #14 on: 25/April/2011 »
Dobro je da bar neko zna za to.
Pretpostavljam da ce tu postavljati samo pitanja u vezi prethodnog radnog iskustva?